Uitspraak van verwijderd op vrijdag 8 juni 2007 om 23:51:Ik wil graag weten omdat er veel negatieve topics zijn over dikke mensen waarom dit zo is??????? Die mensen hebben toch ook gevoel???!!!??? Ik hoor het graag
maak je niet dik
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 8 juni 2007 om 23:55:Omdat dik niet de normale, meest gezonde, natuurlijke omvang van het menselijk lichaam is
Je hebt verschillende soorten dik/
Sommige zijn inderdaad gevaarlijk voor je gezondheid,
maar dat wil niet zeggen dat die persoon minder aardig of niet even goed is als een dunner persoon
Tis immers zo dat iedereen gelijk is.
Uitspraak van permanent verbannen op vrijdag 8 juni 2007 om 23:52:Ik begrijp dat niet
ik begrijp je slecht gephotoshopte album ook niet
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 8 juni 2007 om 23:51:Ik wil graag weten omdat er veel negatieve topics zijn over dikke mensen waarom dit zo is??????? Die mensen hebben toch ook gevoel???!!!??? Ik hoor het graag.
ik vind het ook dom om daar negatieve topics over te maken, echter snap ik wel de voorkeur van iemand die niet op dikke mensen valt, dat neemt niet weg dat die mensen al persoon niet helemaal top zijn.
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 8 juni 2007 om 23:55:Omdat dik niet de normale, meest gezonde, natuurlijke omvang van het menselijk lichaam is
Sommige mensen hebben door een ziekte dat zelf niet in de hand. Maar die mensen zijn net zo goed als ieder ander.
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 8 juni 2007 om 23:58:Tis immers zo dat iedereen gelijk is.
Is dat wel zo? Wie/wat bepaalt dat?
Uitspraak van permanent verbannen op vrijdag 8 juni 2007 om 23:59:Sommige mensen hebben door een ziekte dat zelf niet in de hand. Maar die mensen zijn net zo goed als ieder ander.
Qua gezondheid iig niet zo goed als een gezond mens met een normaal postuur..
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 8 juni 2007 om 23:58:ik vind het ook dom om daar negatieve topics over te maken, echter snap ik wel de voorkeur van iemand die niet op dikke mensen valt, dat neemt niet weg dat die mensen al persoon niet helemaal top zijn.
Dat klopt inderdaad,
zo zijn er ook mensen die niet op slankere types vallen.
Smaken verschillen
En het zegt inderdaad niks over de persoonlijkheid van die mensen
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 9 juni 2007 om 00:01:Qua gezondheid iig niet zo goed als een gezond mens met een normaal postuur..
Ik heb de indruk dat jij mensen bedoelt die veel te veel eten en daardoor dik worden. Die mensen hebben 't aan zichzelf te danken, idd.
Maar je hebt ook mensen die bijvoorbeeld een bepaalde ziekte hebben en daar niets aan kunnen doen, en die mensen vinden 't zelf vaak ook niet leuk dat ze dik zijn, want voor hen helpt een dieet niks.
Maar zulke mensen kun je wel normaal behandelen en krijg de indruk dat jij een beetje op ze neerkijkt. Vind ik jammer, want aan iedereen mankeert wel iets.
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 9 juni 2007 om 00:03:Vroeger was dik zijn sexy dus zij hebben hun tijd gehad.
Het heeft weinig met vroeger of nu te maken.
Er zijn nu ook nog steeds mensen die op de wat dikkere onder ons vallen en andersom. Plus dik zijn kan nog steeds sexy zijn hoor
Is niet aan een periode verbonden
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 9 juni 2007 om 00:01:Is dat wel zo? Wie/wat bepaalt dat?
Nou we zijn allemaal levende wezens.
Hebben allemaal dezelfde levens behoeftes.
Of klopt dat ook weer niet?
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 9 juni 2007 om 00:11:je moet mensen in hun waarde laten, dik of dun, klein of groot
helemaal mee eens
Uitspraak van permanent verbannen op zaterdag 9 juni 2007 om 00:03:Maar je hebt ook mensen die bijvoorbeeld een bepaalde ziekte hebben en daar niets aan kunnen doen, en die mensen vinden 't zelf vaak ook niet leuk dat ze dik zijn, want voor hen helpt een dieet niks.
Uitspraak van permanent verbannen op zaterdag 9 juni 2007 om 00:03:een bepaalde ziekte
Niet gezond dus
Uitspraak van permanent verbannen op zaterdag 9 juni 2007 om 00:03:krijg de indruk dat jij een beetje op ze neerkijkt
Waaruit maak jij dat op?
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 9 juni 2007 om 00:08:Nou we zijn allemaal levende wezens.
Dat zou je als gelijkheidscriterium kunnen nemen. Maar planten dan? En dieren?
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 9 juni 2007 om 00:08:Hebben allemaal dezelfde levens behoeftes.
Een moordernaar had blijkbaar de behoefte iemand te vermoorden. Toch gelijk behandelen?
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 9 juni 2007 om 00:13:Dat zou je als gelijkheidscriterium kunnen nemen. Maar planten dan? En dieren?
Zucht......
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 9 juni 2007 om 00:13:Een moordernaar had blijkbaar de behoefte iemand te vermoorden. Toch gelijk behandelen?
Je zoekt nu wel erg ver
Probeer je naar je gelijk te vissen?
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 9 juni 2007 om 00:16:Zucht......
Amen...
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 9 juni 2007 om 00:16:Je zoekt nu wel erg ver
Wat van ver komt
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 9 juni 2007 om 00:16:Probeer je naar je gelijk te vissen?
Ik stel alleen de vragen. Jij mag zelf het antwoord geven
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 9 juni 2007 om 00:13:Een moordernaar had blijkbaar de behoefte iemand te vermoorden. Toch gelijk behandelen?
En trouwens ik had het over levensbehoeftes (eten, drinken, douchen enz enz) heeft dus niks te maken met moorden
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 8 juni 2007 om 23:58:ik begrijp je slecht gephotoshopte album ook niet
Dat viel mij ook al op
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 9 juni 2007 om 00:16:Probeer je naar je gelijk te vissen?
Ik denk van niet
Verder is mijn mening dat je iedereen in zijn waarde hoort te laten. Met respect behandelen
Behalve als ze zich volvreten
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 9 juni 2007 om 00:24:En trouwens ik had het over levensbehoeftes (eten, drinken, douchen enz enz) heeft dus niks te maken met moorden
Oké, ander voorbeeld: iemand met anorexia heeft niet de behoefte te eten, of heeft deze misschien wel, maar weet deze behoefte te onderdrukken. Komen we meteen weer op het onderwerp gewicht. Nu jij weer
Uitspraak van SpringDing op zaterdag 9 juni 2007 om 00:26:Gooi het daar maar op
Dat is voor de meeste de makkelijkste uitweg he?
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 9 juni 2007 om 00:27:Maar dikkere vrouwen zijn niet per definitie lelijk.
je hebt dik en dik
dik en blubberig hoeft van mij niet
maar dik en strak(tot op zekere hoogte, volslank noemen ze dat geloof ik) doe k mn ogen niet voor dicht
Sex met een lekker dikke vrouw
laatste aanpassing
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 9 juni 2007 om 00:28:Oké, ander voorbeeld: iemand met anorexia heeft niet de behoefte te eten, of heeft deze misschien wel, maar weet deze behoefte te onderdrukken. Komen we meteen weer op het onderwerp gewicht. Nu jij weer
Dan praat je dus over een ''ziekte''.
Daarbij komen we weer terug op het onderwerp dat mensen ook dik kunnen worden door ziektes of juist door de medicijnen
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 9 juni 2007 om 00:28:Oké, ander voorbeeld: iemand met anorexia heeft niet de behoefte te eten, of heeft deze misschien wel, maar weet deze behoefte te onderdrukken. Komen we meteen weer op het onderwerp gewicht. Nu jij weer
dat heeft niets te maken met mensen die vanwege een vaak erfelijke ziekte dik zijn en daar niks aan kunnen doen. Dus begin er niet over dat dit aan hunzelf ligt, want da's onzin. Reageer nou eens inhoudelijk, maar dat doe je niet.
maargoed, door deze maatschappij blijven deze mensen die niet in het straatje passen, "lelijk" omdat diegene dat voelt dat anderen dat denken(negatieve energie)
terwijl t net zo goed mens is als n ander
Ik merk aan mezelf ook dat ik me anders ga gedragen.
Omdat je bij voorbaat al bang bent beoordeeld te worden op je uiterlijk en dat gebeurd inderdaad iets te veel.
Innerlijk telt niet echt meer mee.
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 9 juni 2007 om 00:29:Dan praat je dus over een ''ziekte''.
Daarbij komen we weer terug op het onderwerp dat mensen ook dik kunnen worden door ziektes of juist door de medicijnen
Heel goed
Hetzelfde geldt overigens voor ondergewicht.
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 9 juni 2007 om 00:36:Maar vaak zijn de tiltels van de topics of de bedenkers van de topics wel erg negatief.
moet je je niks van aantrekken, je hebt nu eenmaal van die mensen die DENKEN dat ze perfect zijn, maar in werkelijkheid verre van dat zijn.
gewoon om lachen
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 9 juni 2007 om 00:11:je moet mensen in hun waarde laten, dik of dun, klein of groot
zo mag ik ht horen
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 9 juni 2007 om 00:28:Dat is voor de meeste de makkelijkste uitweg he?
Schuld van amerika, schuld van de maatschappij, blabla, jekkerdiesmek
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 9 juni 2007 om 00:36:Heel goed Maar dan hebben we het toch over gezond vs. ongezond. Of het overgewicht nou de oorzaak of een gevolg is van de ongezondheid.
Hetzelfde geldt overigens voor ondergewicht.
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 9 juni 2007 om 00:36:Of het overgewicht nou de oorzaak of een gevolg is van de ongezondheid.
hier heb je ook weer verschil in, je kan er voor kiezen (mac en pizza) of je kan er niks aan doen, en blijft t ongezond omdat diegene niet gezond is(ziekte)
laatste aanpassing
Uitspraak van permanent verbannen op zaterdag 9 juni 2007 om 00:30:dat heeft niets te maken met mensen die vanwege een vaak erfelijke ziekte dik zijn en daar niks aan kunnen doen. Dus begin er niet over dat dit aan hunzelf ligt, want da's onzin. Reageer nou eens inhoudelijk, maar dat doe je niet.
Ik reageer inhoudelijker dan jij, die steeds komt met het argument van de dikkerd door ziekte, waarop ik al meerdere keren ben ingegaan
maargoed, door deze maatschappij blijven deze mensen die niet in het straatje passen, "lelijk" omdat diegene dat voelt dat anderen dat denken(negatieve energie)
Treft de maatschappij alle schuld, of praten de dikkerds zichzelf ook een heleboel ellende aan..?
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 9 juni 2007 om 00:37:Dan heb ik de vraag waarom beginnen mensen dan niet meteen met ''leren kennen'' inplaats van gelijk al hun oordeel klaar te hebben?
Mogen mensen dik niet bij voorbaat lelijk vinden dan?







