Vet geluid overal en ook erg vet gedraaid overal.. lekker veel nieuwe platen gehoord! Lekker weer gehad ook.. denk dat als de zon had geschenen dat ik het dan veels te warm had gehad overal
Was zeker een lekker feessie, weer heeft toch nog goed meegezeten. Alleen jammer dat je meerdere nummers soms wel 3 of meer keer te horen kreeg, maar dat hou je toch. Al met al een gelsaagde Harmony of Hardcore!!!!
Beter als verwacht..
Het weer zat mee, geluid goed hard, heerlijke deuntjes gehoord
En omdat het niet propvol druk was, had je nog lekker de ruimte om te hakke
Toch wel leuk,Vanaf 18 uur werd het beter bij de main.Alleen vanaf 22:00 uur beetje bagger geluid.Voor de rest alles goed geregeld Alleen belachelijk als je pakje sigareten wilt kopen dat je een aansteker erbij moet kopen.
Voor foto's, kijk op http://www.par-t.nl! Staan er nu nog niet op, maar dat gaat niet lang duren (ik denk maandagavond, dinsdag loop van de dag). En voor degene die vandaag weer gaan: tot straks!
dr is ook best veel gefilmd. weet iemand wat daar mee gaat gebeuren? heb zelf wat filmpjes met mn phone gemaakt en dat is al genieten als ik terugkijk.. maar zou graag ook wel wat beter film materiaal willen zien
hoe vet was het trouwens dat vince mee stond de scratchen bij noize suppressor
Vond het net als vorig jaar egt un super vet feest!!!
donateur
waar was die regen!?!? Pinksterpar-t 2007 ook were geslaagt!! Reload-R zette meteen een dikke set neer! vanaf Reload-R alleen maar dikke plate gehoord!!! voor par-t
Vond het minder als vorig jaar. Piep in je oren? Sja vind je het gek, met dat veel te schelle geluid? Met name in de Shadowblaster-tent.. damn zeg, hoe krijg je mensen snel doof?
super feestje
muziek stond hard zat en super sfeer zkr geslaagd
Uitspraak van Querina op zondag 27 mei 2007 om 08:04:
Club r_AW was toch beter
Was er beide
Harmony toch meer vermaakt
Jah heb me ook op beide zwaar dik vermaakt...je kan het trouwends niet met elkaar vergelijken, aangezien er toch een heel andere sfeer en muziekstijl is..mah in 1 woord geweldig!!!
Een beter begin van het festival seizoen was onmogelijk!
Wat een heerlijk feestje was het
Nou nou, lijkt wel of iedereen is klaargekomen op dit feest. Was leuk maar de bezetting was erg mager en wat te zeggen van het geluid bij de mainstage, enorm slecht... Heb me in de X-Factor tent wel vermaakt, geluid was daar wel ok, goede sets van The Rapist en Mad dog...
hehe ik dacht al dat ik de enige was die het geluid zo povertjes vond, in dat oldschool en early zaaltje was het zelfs zo schel dat sommige platen niet te herkennen waren
Verder wel geamuseerd, report staat op www.rage-online.be
D-Passion, Vinyl Junk & Lenny Dee
donateur
Super vet feest!!
Maar wat was dat voor porno scene tijdens het optreden van Lenny D op het podium?? Hahaha best appart!