je ziet het verkeerd. die 2 keer dat de vr6 specialist een goeie chip geschreven heeft is meer uitzondering dan gewoonte. die kerel kan echt helemaal niks, breng je auto naar een paar vakmannen, verhoeven ofzo. die weten hoe ze een vr6 moeten chippen, vr6 terrorist niet.
Als jij het zeg... zo goed ken ik die zaak niet
de zaterdag overgekocht van me ex
ik vind het nogal verdacht dat iemand in z'n advertenties de hele tijd maar praat over de BOVAG...
terwijl de showroom helemaal geen BOVAg-lid is, alleen de garage...
JA.. zoveel maanden garantie op de auto na aankoop.. of bovag garantie op een reparatie.. Zo bedoel je het toch?
Begin eens met een motor die wel voorruit te branden is
zo rijd ie ook. bij de shell lachen ze zich kapot
Sinds vorige week zaterdag is m'n ouwe, trouwe Nissan 100NX de deur uit en is er ook een MX3 voor in de plaats gekomen. Heerlijk, die V6!
Bumper op de 2de foto van die MX3 vind ik er wel bij passen die andere vind ik helemaal niks. Nette bak verder, niet te overdreven
ja maar jammer dat het maar een 1.8 v6 is
is dat nou hetzelfde blok als in bijv. in de golf 4 enz ligt??
veel vw onderdelen op.
na redelijk veel snelle peugeotjes. nu een 206 rc enja weer een peugeot... zal wel zo blijven ok denk hahaha rijd super.. groete
standaard was het mij persoonlijk wat te stug.
heb horen zeggen dat het audi motor is. audi tt zelfs. maar of dat waar is.