Partyflock
 
Forumonderwerp · 642052
 
Waarschuw beheerder
donateur
Lijk vermist meisje (16) gevonden

In een polder bij Bemmel is even na middernacht het lichaam gevonden van een 16-jarig meisje uit Nijmegen, dat sinds maandagavond vermist werd. Het stoffelijk overschot, dat in brand was gestoken, was door passanten gevonden.

bron Radio1.nl

Waar gaat dit in godsnaam heen. IS er dan heel geen repect meer
 
Waarschuw beheerder
donateur
Op het radionieuws werd nog gezegd dat de politie niet wilde zeggen of ze nog leefde toen ze in brand werd gestoken. Ik hoop toch van harte dat ze al dood was.
Waarschuw beheerder
donateur
Bizar....
Als je zulke dingen hoor gaan je nekharen toch rechtovereind staan?
Waarschuw beheerder
donateur
Gister bijna een steekpartij op m'n werk. Dan woon je in een klein klote dorp genaamd Bovenkarspel :S Gaat echt flink de verkeerde kant op!
 
Waarschuw beheerder
Ik dacht dat de politie het nog niet KON zeggen?!?!
Maar evengoed, te ziek voor woorden dit!
Waarschuw beheerder
Onvoorstelbaar. Ziek!!!
Mijn gedachten gaan uit naar de mensen die dit verlies moeten gaan verwerken! Sterkte!
Waarschuw beheerder
Het komt steeds dichterbij... verschrikkelijk gewoon...

Ben wel heel benieuwd wat hier aan vooraf gegaan is want daar word nogal vaag over gedaan.

Des al niet te min is dit te ziek voor woorden en gaan mijn gedachten uit naar de nabestaanden...
 
Waarschuw beheerder
:(
 
Waarschuw beheerder
:(
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
wat verschrikkelijk

:kots:
 
Artiest K-Libra
Waarschuw beheerder
bovenkarspel bij oudkarspel en scharwoude toevallig ;)
Waarschuw beheerder
donateur
Zal me niets verbazen als ze verkracht blijkt te zijn (en dus verbrand om sporen te wissen)

Damn, echt verschrikkelijk dit pfff
Waarschuw beheerder
Echt niet normaal meer, :S
 
Waarschuw beheerder
donateur
:| Echt ziek dit :kots:
Waarschuw beheerder
het gaat nergens meer over de laatste tijd...
zieke mensen in deze wereld :S
 
Waarschuw beheerder
Te ziek voor woorden dit !!
Waarschuw beheerder
donateur
:S te ziek...
 
Waarschuw beheerder
word steeds erger hier :kots:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Mislukte crematie?? :vaag:
Waarschuw beheerder
Shit, zo erg voor die ouders.... :-(

Zieke wereld leven we in. (ik kan dit bijna dagelijks op PF bij een topic zetten)
Waarschuw beheerder
donateur
Is toch niet meer normaal dit he
16 jaar en al naar de hemel

tering

R.I.P.
 
Waarschuw beheerder
Ik hoop dat ze na haar dood pas is verbrand....idd erg triest dit..

Respect
Waarschuw beheerder
NIJMEGEN - De dode vrouw die dinsdag is gevonden in de uiterwaarden van Bemmel is een 16 - jarige scholiere uit Nijmegen. Ze woonde in de wijk Voorstenkamp in stadsdeel Lindenholt. Haar ouders hadden haar in de loop van maandagavond als vermist opgegeven. Voorbijgangers ontdekten even na middernacht een vuur ter hoogte van de Defensiedijk.

Nadat de brandweer was gewaarschuwd, bleek het te gaan om het brandend stoffelijk overschot van het meisje. Volgens een woordvoerder is het voor de politie een groot vraagteken wat zich op de maandagavond heeft afgespeeld. Er zitten twintig mensen op de zaak.

Nijmeegse chatte nog met haar vrienden
Vervolg van Voorpagina


Een van de laatste levenstekenen van het meisje is de serie e - mails geweest die ze aan het begin van de avond heeft gewisseld met vriendinnen. Ze zat in de vierde klas vwo van het Dominicus College in Nijmegen en kwam vaak in het jongerencentrum De Boerderij in de Nijmeegse wijk De Meijhorst.


Een groot aantal vrienden van haar is daar gisteravond opgevangen. Het centrum staakt de komende dagen alle activiteiten en is alleen open voor bekenden van het slachtoffer. Er komt een condoleanceregister.

De politie probeert de komende dagen meer helderheid te krijgen in de zaak. Daarvoor worden tal van getuigen gehoord. De politie wil niet zeggen of het meisje al dood was voor haar lichaam in brand werd gestoken. De identiteit van het slachtoffer is vastgesteld aan de hand van gegevens over haar gebit.

De voorbijgangers die haar vonden, waren overigens ook op zoek naar een vermist persoon. De woordvoerder van politie wil niet nader ingaan op deze zaak.

Bron: De Gelderlander
Waarschuw beheerder
Hoor net op de radio dat ze zat te chatten en toen tegen haar ouders zei even weg te gaan maar zo weer terug zou zijn....niet dus! :(

En dat in brand steken om sporen uit te wissen had de dader ook niet hoeven doen, ze zijn tegenwoordig zo vernuftig met allerlei technische snufjes kunnen ze een lijk helemaal ontleden...

Maar waarom vraag ik me af, wie doet er nu zoiets?
Ziek ziek ziek en de vreemde is dat er steeds meer van dit soort zieke dingen gebeuren elke dag wel weer :(
Waarschuw beheerder
donateur
:kots: echt ziek zoiets, niet normaal :@
Waarschuw beheerder
ARNHEM - Ruim twintig rechercheurs doen de komende dagen onderzoek in de woonomgeving en bij de school van het 16-jarige Nijmeegse meisje, dat dinsdagmorgen vroeg brandend is gevonden in de polder tussen Bemmel en Lent. Een woordvoerder van de politie heeft donderdag gezegd dat uit onderzoek is gebleken dat het meisje dood was voor haar lichaam in brand is gestoken. Over de doodsoorzaak wil de politie nog geen mededelingen doen.

Het meisje, vwo-leerlinge van het Nijmeegse Dominicus College, verdween maandagavond. Bekenden van het meisje zeggen dat zij maandagavond nog zat te chatten met vrienden. Ze zou gemeld hebben dat ze even weg moest, maar kwam daarna niet meer terug. De zegsman van de politie wil dat niet bevestigen. Uit "recherchetactisch oogpunt" wil hij ook niet zeggen of er een computer in beslag is genomen.

Haar ouders gaven het kind maandagavond als vermist op bij de politie. Slechts enkele uren later, kort na middernacht, zagen passanten vlammen in de polder. Toen zij gingen kijken deden zij hun lugubere vondst. Hoe het meisje bij de Defensiedijk, een kleine tien kilometer van haar woonhuis, terecht is gekomen is volgens de politie nog niet duidelijk.

De politie gaat de komende dagen ook zoveel mogelijk mensen horen die het slachtoffer kenden. Onder de op te roepen getuigen zullen ook klasgenoten van het meisje zijn, aldus de politiewoordvoerder.

bron: nu.nl
Waarschuw beheerder
Hte meisje was dus al dood voor ze in brand is gestoken...

Niet dat het veel uitmaakt, het blijft even gruwelijk
 
Waarschuw beheerder
donateur
Verschikkelijk...... het zal je dochter maar zijn....
Waarschuw beheerder
donateur
Bizar.
Hopelijk leefde ze niet meer toen ze in brand werd gestoken.
 
Waarschuw beheerder
bah, dat mensen dit kunnen doen
stelletje barbaren :S

Voorbijgangers ontdekten even na middernacht een vuur ter hoogte van de Defensiedijk.


Hopelijk leefde ze niet meer toen ze in brand werd gestoken.


dan hoorde de voorbijgangers haar toch wel schreeuwen? :s
Waarschuw beheerder
zoals ik een paar reacties eerder al zei, ze leefde niet meer nee.

Het was net op de radio, ze was bij een vriendin, heeft daarna naar huis gebeld om te zeggen dat ze nog naar een andere vriendin zou gaan, maar is daar nooit aangekomen.

Diezelfde nacht hebben voorbijgangers haar 10 km. van haar huis vandaan gevonden...
 
Waarschuw beheerder
dat zoiets in m'n stadje gebeurt is echt bizar!!
veel sterkte aan haar familie en bekenden
Waarschuw beheerder
donateur
echt te ziek voor woorden!

Bah, hoe ziek kan je zijn!!
 
Waarschuw beheerder
Zouden ze met het stoffelijk overschot nog kunnen achterhalen wat er zich vooraf heeft afgespeeld? Lijkt me ook belangrijk, zodat degene die dit op zijn geweten heeft heel goed gestraft wordt (al zal dat nog niet genoeg zijn met de Nederlandse straffen :(
)
Wat erg voor haar ouders, familie en vrienden. Pfff, ik wil geloof ik ook niet weten wat ze misschien wel niet allemaal heeft meegemaakt. :'(
 
Waarschuw beheerder
donateur
Inderdaad een bizar verhaal weer. Waar moet het naartoe... :S
Waarschuw beheerder
Mochten ze de dader te pakken krijgen, heb ik nog wel een ideetje...

... Laten ze hem maar vogelvrij verklaren, let op dat ie het einde van de straat niet haalt!!! En op deze manier heb je geen last van cellentekort...
 
Waarschuw beheerder
donateur
2 Ni©olle : Ik denk dat ze met de onderzoeken van tegenwoordig nog vrij aardig kunnen terugzoeken. Maar als ze al moeten identificeren via gebitsinfo.... Dan wordt het vrij lastig heb ik het vermoeden :(
Waarschuw beheerder
ziek heel ziek.

je zou maar die persoon zijn die haar brandend aantrof....
Waarschuw beheerder
Dit gaat zeker de verkeerde kant op en bewijst nóg maar eens wat voor onvoorstelbare idioten er rondlopen! :@ ZIEK gewoon!

En ben het met Kaatje20 eens... vogelvrij verklaren die gast.. [img cacheid=000034170001a302dc1407cd1a002d8b79]http://www.handykult.de/plaudersmilies.de/rough/headshot.gif[/img]
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
:(
Er lopen veel te veel zieke mensen rond in ons kikkerland en Nederland DOET NIKS!
Zullen we weer een stille toch houden, volgende week is het toch weer raak!!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
vermoedelijk eerst verkrachten.. dan vermoorden, en OOK nog eens verbranden??
terug naar hun "oorlog" met die lui
waar gaat dat heen???????????
 
Waarschuw beheerder
verkracht denk ik ook,en dat verbrandden was misschien voor het uitwissen van sporen ofzow.....echt erg dit hoor :( vind het ook triest om te horen

:bah:
Waarschuw beheerder
hoe sommige mensen het ook in hun hoofd halen om zoiets te doen bij een meisje....
 
Waarschuw beheerder
Verschrikkelijk!!!:( Gewoon te gek van woorden!!!! De dader zouden ze eeuwig moeten martelen!! Maar die vindt de recherche vast niet...

Sterkte voor de nabestaanden!
Waarschuw beheerder
Dan nog te bedenken dat 't heeft plaatsgevonden op enkele kilometers van ons vandaan...

Ik vind het echt verschrikkelijk...vr­aag me af wat het hele verhaal hierachter is...wie kan zoiets in godsnaam doen! Dan ben je toch echt gestoord!!! Shit...je wilt er niet over nadenken hoeveel randdebielen er hier rondlopen op deze aardbol! Brrrrrrrrrrrrr......­..
 
Waarschuw beheerder
Echt verschrikkelijk!

R.I.P