heb inmiddels ook een andere maar moet nog wel(optisch)veel
aan gebeuren maar dit is em . mn nieuw civic coupe
dan moet je iets uit je gasklephuis halen (een plaatje ofzo)
als je dr meer over wilt weten moet je et ff zeggen
dikkere pakkig dr tussen, maar geloof dat dat bij je koppaking was (al weer ene tijdje geledne dat ik dat gehoort had dus kan niet kloppen)
en dis de mijne
del sol
mijn CRX is net naar de klote gegaan
reed op de snelweg naar huis ( niet overdreven hard ) en ineens een knalhet geluid daarna leek net op een laagvliegend vliegtuig zo hard.. net of me hele uitlaat eronderuit ligt ,morge maar es kijken of ik wat kan ontdekken..
del sol
doordat er te weinig olie in zat
maar de schade valt gelukkig mee
Florian komt met zijn eigen nieuwe crx.
Is een pakking tussen je gasklep en je inlaatspruitstuk, moet je even een pakking halen van de 90 pk versie, die ertussen en klaar. Dat ik als VW-man dat hier nog moet zeggen
EN vertel er eens wat meer over Sam's mama, nu we Danny niet meer hebben om wat interessant tech-talk te houden moeten we een nieuw slachtoffer zoeken
nice, ook een type R?? hoop die na mn huidige civic mee temogen nemen bij de dealer. heb een keer een filmpie gezien dat die dingen 270 km/h ging, pffff lekker hoor.
ziet er netjes uit