nooit in een dierenwinkel advies vragen !!!, deze willen alleen maar verkopen, wat spail zei: koop of leen een boek of zoek op internet
zo is lang niet elke dierenwinkel hoor

oke ik geef toe wel veel, ze geven je wel advies MAAR vaak verkeerd. en niet elke dierenwinkel heeft goede vissen.
in bergen op zoom zit er een, die heeft prachtige vissen, zien er allemaal supergoed uit en hun water is kraakhelder enzo. terwijl bij de dierenwinkel uit halsteren hier het water lang niet superhelder is en er vaak dode visjes in de bakken liggen daar.
maar de vissen die ik daar koop blijven altijd in leven. van die o zo mooie fdierenwinkel in bergen op zoom gaat altijd alles dood, vissen van hun heb ik nooit in leven kunnen houden.
wil je echt advies wat 100% eerlijk is en 100% GOED. dan moet je gewoon naar de AQUARIUMSPECIAALZAAK gaan en NIET naar dierenwinkels of ìntratuin ofzo.
in Roosendaal zit er een, Brouwers genaamd. echt een topzaak, perfecte service. zoveel vis dat je er een hele dag rond kan lopen, vijver/brakwater/zoetwater/zoutwater/schildpadden, zelfs zeepaardjes!!
er is zelfs een eerste hulp voor vissen. mocht er een vis ziek zijn van een klant daar. dan kun je ze bij brouwers zelfs in quarantaine laten zetten en zorgen hun dat hij erweer bovenop komt. DAS pas service
