Partyflock
 
Forumonderwerp · 628130
 
DJ Tiësto leidt eerste Revolution -vervolg-
The revolution will not be televised zong rapper avant la lettre Gil-Scott Heron in de jaren zeventig. Dat hij zo’n vooruitziende blik had, kon niemand zich bedenken. Want de komende revolutie voltrekt zich inderdaad niet op televisie, maar live in Amsterdam. Maak je op voor Revolution!

De eerste editie van Revolution zal zonder bloedvergieten vakkundig worden geleid door niemand minder dan opperbevelhebber dj Tiësto. ’s Werelds beste dj zal zonder genade zijn volgelingen indoctrineren met een extra lange set van 3 uur.

Ook het Britse duo Futureshock zal de gelederen versterken met zijn militante progressive/house. Geef je helemaal over aan de drillende beukmuziek waar absoluut geen ontkomen aan is.

The revolution will indeed not be televised. Je weet dus wat je te doen staat: mobiliseer je vrienden, zegt het voort en sta op de barricaden voor de enige echte Revolution!

Zaterdag 8 november 2003
Heineken Music Hall - Amsterdam Zuidoost
Bestel je kaarten online via Ticket Service:
Entree: € 27,50,- (exclusief servicekosten)
Aanvang: 22.00 uur
laatste aanpassing
ik heb nog een paar kaartjes over voor dit top feest zaterdag in de heinekenhal dus wie zoekt er nog kaartjes voor revolution laat het mij maar ff weten
 
echt zooo belachelijk dat de kaarten worden verkocht voor 60 euro!!!!! KANSLOOS!!!!

Ik kan me aar echt kwaad om maken..Die achterlijke profiteurs moeten tegen de tijd dat het zaterdag is wel zakken met hun prijzen want welke gek koopt er nou een kaart voor 60 euro!!

Ik zoek nog 2 kaarten..Niet voor mezelf maar voor andere..Helaas worden we genaaid bij het leven! 60/50 euro is echt veel te veel voor een feest waar je nog geen 30 euro voor betaald!

ja, ik ben *boos* :frusty:
Heb er zin in!!!!!!!!!!

:BOUNCE:
:BOUNCE:
:BOUNCE:
:BOUNCE:
:BOUNCE:

:-D
 
2 Roos : Helemaal mee eens... vindt die prijzen ook zwaar kut...maar ik was zo gelukkig om nog een eerlijke gast te vinden die um voor 35 euro verkocht en nog aardig ook...ze zijn er wel maar met weinig...
See ya Saturday people.... :bounce: :bier:
 
Afgezien van mijn commentaar heb ik er ook nog zeker zin an!! :D :D :D

:bounce:
Ik ben er ook bij, gastenlijstplekje, woehaaaaa!!!

:D

Blij blij blij en zin zin zin!
Heb er ook vet veel zin in! Ik ben jaloers op je Jacky,
jij hebt het weer mooi voor elkaar!Ik zie je misschien nog wel???
Ik heb er ook heel veel zin in!

En heb ook veel zin om vanavond een hoop nieuwe leuke mensen te leren kennen!

Wie feest er met me mee!
ik ga ook zeker feestje bouwen. als jullie dit plaatje als tatoe zien, ben ik het
Nog een paar uurtjes!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!

:-D :-D :-D
 
:D :D :D

Na lange tijd eindelijk weer een keer Tiesto :)


Weet iemand btw wat voor stijl(en) Cross draait?
volgens mij progressive/trance was geloof ik een ressident van kremlin.
Maareh ga dr zo vandoor veel plezier iedereen !
Cross draait super!!! Vette trance, best stevig ook! :)
 
Beter :D
 
Nog ff douchen en dan zachtjes aan richting Amsterdam. :)
 
BasicBeats streamed dit event ook uit,als je intuned @ Revolution -LIVE-

Remy klinkt iig al heerlijk naar mijn mening;)
laatste aanpassing
Zijn er net, zaal is leuk aangekleed en wordt lekker gedraaid!! :bounce:

(Y)
Just arrived with Lippy en de rest van de clan :D

Wel relaxte shit hiero.. remy draait lekkere chilly tech-house.. vermaakt me opper best :D

*gaat een halve liter pakken en groovuh*

:D
yup we gaan weer :bier::bier:
Live Hier.... het is geweldig!!!
Remy begon soft maar er zit nu een lekkere beat in. Van soft naar hard my style.
Energy overhouden voor dj tiesto :D wordt een feest als een malle!!!
Leef hier alleen op water... The waterman who loves to party
 
waaaaaaaaaaaaah tiesto was ECHT geweldig!!!!

een van zijn beste sets dit jaar.
Kon echt niet stil staan op zijn muziek het ene mooie nummer na het andere mooie nummer!!!

Tiesto ROELT 4ever!!!!!
 
wraaaaaaaah het was uber geil!!

leuke sfeer, leuke mensen helemaal top!
zeker lekkere set van tiesto en cross draaide ook veel beter als ik verwacht had :D
Was suuuuuuuuuuuuuuuuuuu­uuuuuuuuuuuuuuuper!!­!!!

:respect: voor Tijs: SUPERSET!!!!

:yes:
 
Artiest Tuur
Remy (y)
Tiesto... wat een bagger set!! Pff leek Johan Gielen wel... het begin was oke, maar de rest was echt :kots:
David Guetta (y)

Matig feestje... publiek was ook erg fout :) plus erg veel kids van 16... :(
%) Tuur???

Welk feest ben jij in hemelsnaam geweest? Er liepen wel wat jonkies rond maar de gemiddelde leeftijd lag echt wel veel hoger als normaal op feestjes hoor! Leeftijdsmediaan op PF is al 22.4 jaar en er liepen juist heel veel ouderen rond. Ik voelde me met mn 25 zelfs jong daar!

En Tiesto een baggerset? Vergelijken met Johan Gielen? Dit was een superset juist! Beter als op DV, beter als op LoveFields!!! De sfeer was sowieso super, alleen maar vriendelijke gezichten, geen gedonder, geen dopeheads...

snap echt niet wat jouw probleem is eigenlijk! %)

Anywayz, lees hier mn verslagje: https://partyflock.nl/SECTION/report/ACTION/single/REPORTID/2920
 
Ik ben het helemeel eens met Wackiejackie.

Was gewoon een relaxed feest. Het publiek was echt niet jong.

Alleen maar vriendelijke gezichten, geen gedonder, geen dopeheads. Gewoon perfect. (y)
 
Het begin van Tiesto zyn set was oke... maar later echt bagger platen... cheap! Achja ieder z'n ding toch... Remy en David Guetta waren wel toppie :)
Hey Tuur, jammer dat ik je niet heb gezien, maar idd hele jonge mensen waren er wel..maar die zijn er tegenwoordig altijd.
Ik vond het publiek juist wel gezellig, vrolijk enz.!

Over het feest zelf:

Moest Tiësto na 5:00 nog ergens draaien? Had eigenlijk liever Cross gezien van 2:00 tot 4:00 en Tiësto van 4:00 tot 7:00.
Niet dat ik Cross slecht vond, integendeel zelfs...maar hij kreeg het niet echt meer goed los, alhoewel dat ook steeds moeilijker wordt als de halve zaal al leeg is.
Ennuh...het was ook twee uurtjes lang wel errug!! drukjes!
Verder prima feest, maar niet top...
Hmmm...afsluiter Cross...Firestarter :-) :-) :-).
 
Wat vonden jullie van die gast met die lasers? Hij had volgens mij lasers op zijn handen en een soort van Star Wars light saber. Zag er heel errug vet uit iig. Moeten ze vaker doen op feestjes:D:D
 
Helemaal mee eens wacky jacky!!! Het was gewoon een magische avond!

Dansen met een smile en je ogen dicht! Mooier kan het toch niet? :D
Tja ik vond het vooral jammer dat zoveel mensne weggingen na Tiesto. Cross is echt veel te ondergewaardeerd, die vent draait ook geniaal. Maar idd, na Tijs was de climax bereikt, ben zelf ook niet tot t einde gebleven. Maar dat doe ik sowieso bijna nooit.

En roos, dat heb ik idd net zo ervaren! :) Oogjes dicht, muziek door merg en been, kippenvel, genieten!!!
 
Wat een mega vette set zeg!
Hij draaide weer eens lekker hard mijn god de ene vette beat na de andere en net als je dacht nu gaat ie ff rustig doen..huppakee weer een knaller...moest ff terug denken aan extrema vorig jaar toen draaide hij ook lekker hard mjam :p !
En die opkomst van um met dat podium erg strakjes samen met een super openingsplaat..wie kent um?...ben helemaal voldaan en cross was lekkah :bier:
De gemiddelde leeftijd was top er lopen altijd wel wat jonkie`s tussen maar zeker niet te veel.

Cross was indd erg lekker aan het draaien (y)
TE vet gewoon!!!!!!

:jaja:

En idd die star wars dude schopte flink kont met zijn act!!!

Vond het een geweldige nacht(Y) Met Remy als lekkere opbouwer(Y)
 
Nou ik vond het echt een slecht feest,,.
vond er geen reet aan, muziek was kut op misschien een uurtje na..
zat gewoon de tijd af te tellen dat we weer wegkonden en dat voor GVD €50 euro..

beetje jammer..
 
50 euro? Dan ben je een btje genaaid denk ik. Het was toch echt maar 30 euro hoor. En ik vond het zekerz een vet feestje. Eindelijk weer eens echte trance :)
 
Echte trance :s ????? *proest* het meeste wat ik heb gehoord was echt geen trance hoor eerder progessive en electro/techno/house­....
Maar goed twas goed feest :respect:
laatste aanpassing
Had er veeeeeeel van verwacht van tevoren, maar het is waargemaakt!

Een van mijn mooiste feesten dit jaar :yes:
 
Ow nou sorry dat ik iets anders verwacht van trance dan jou dancefreak. Maarja sommige mensen vinden zichzelf expert op dance-gebied en lopen altijd wel anderen af te kraken.
ik vond het een geweldig feest

Tiesto draaide heerlijk heb me zeker wel vermaakt:D
Ik heb echt pijn aan me oren gehad zelfs met oordoppen in! daar boven op de tribune gaat t zo hard, op zich wel qua mensen en muziek goed feest! alleen me vriendje was kapot van de hele week en die dag ook nog werken dus heb tiesto niet eens afgezien :(
Werkzaam bij Flexcitement
Artiest {SHOWLIST artist 65881, 42701, 33818, 23740, 48315, 31524}
:yes: SUPERFEEST!! :yes:
Dat was echt weer een top feest!!! Nu weer uitkijken naar IC om daar weer o.a. TIESTO te zien :D:D
 
Baalt als een stekker....
Nog een beetje naar je zin gehad koen of niet :D

ik vond tiesto niet slecht, maar om te zeggen nou heel super...nee
Ik vond het ook een errug leuk feest (al was ik freaky ice en shootertjes aan het verkopen, en kon ik dus niet echt lopen knallen :)
Het was jammer dat de halve zaal leegliep na tiesto, want cross draaide zeker lekker door!
Verder was de sfeer erg relaxt vond ik en tiesto was als vanouds goed!
laatste aanpassing
m'n verslag van Revolution:
http://www.love2party.nl/article/article.asp?art_id=2800