Partyflock
 
Forumonderwerp · 919535
Waarschuw beheerder
De vraag die veel mannen stellen aan elkaar...Hoe benader je nu een leuke vrouw.Er zijn tal van boeken geschreven en in de mean's healt staat vol tip en trucs. Maar wat als we het nu zouden vragen aan de echte uitgaansbabes van nederland……flockervrouwenJ

Door spanning, onzekerheid kan het zo zijn dat mannen zich van een andere kant laten zien waardoor ze niet goed overkomen op een vrouw. Bang om af te wezen geworden is voor veel mannen de reden om cool langs de kant van een dansvloer te staat etc.

Vooral het benaderen van een goeduitziende vrouw is voor veel mannen een fobie. Zij zal toch niets willen met mij, ik ben niet goed genoeg, te hoog gegrepen en ga zo maar door. Maar stel nu dat jullie flockermeiden aangeven wat de ideale benadering zou zijn. Dan zouden er misschien meer leuke contacten ontstaan:)
Wij Flockermannen zijn benieuwd naar de reacties:)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van armani1976 op vrijdag 15 december 2006 om 12:33:
precies..dit zijn de uitspraken waar ik op zat te wachten. ER zijn zoveel relatiesites tegenwoordig omdat in real life het er anders aan toe gaat. Het is goed voor een man om te lezen wat een vrouw nu precies voeld als zij uitgaat en wordt benaderd door die irritante opmerkingen.


3/4de van de keren is dat toch wel het geval, dat het om een individu gaat.

maar in dit geval dus niet.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Hupkarella op vrijdag 15 december 2006 om 12:48:
Vergeet niet dat dit voor mannen een stuk moeilijker is dan voor vrouwen. Niet om af te zeiken hoor, serieus. Voor vrouwen is het veel makkelijker lichaamstaal en blikken te ontcijferen, die zijn daar scherper in.


Absoluut, dat heb ik ook al eerder aangegeven. Heb alleen af en toe het gevoel dat ze niet eens proberen wel hints op te pikken. Als een man even z'n ogen goed gebruikt, ziet ie snel of er wel of geen oogcontact is,.. Bijvoorbeeld.

Als mannen nou zouden proberen om even af te wachten.. En als er ze er na een tijdje nog steeds geen wijs uit kunnen halen, dán erop af stappen...
Waarschuw beheerder
Uitspraak van *Simoontje* (K) op vrijdag 15 december 2006 om 12:39:
nou iig niet zeggen kkom je hier vaker

een leuke originele openingszin kan ik altijd wel waarderen! is toch hilarisch?!

en ja oogcontact houden en beetje durven
mannen in nederland durven nix, jah alleen via msn
maar ze zijn veel te verlegen gewoon meer doen
maakt het uit wat er gebeurd
als je nix doet weet je het sowieso nooit


hahaha..ja das best irritant he:) Misschien door het lezen van deze comments de mannen het nu anders gaan doen...dan is mijn doel behaald en onstaan er tientallen stelletjes op het flockersfeest:)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van armani1976 op vrijdag 15 december 2006 om 11:58:
Vooral het benaderen van een goeduitziende vrouw is voor veel mannen een fobie. Zij zal toch niets willen met mij, ik ben niet goed genoeg, te hoog gegrepen en ga zo maar door.


Dat is andersom ook wel eens zo denk ik.

Denk ook in deze tijd van een beetje de player uit hangen dat veel meiden voorzichtiger zijn met het op ingaan op zijn bedoelingen.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van armani1976 op vrijdag 15 december 2006 om 12:52:
Misschien door het lezen van deze comments de mannen het nu anders gaan doen...dan is mijn doel behaald en onstaan er tientallen stelletjes op het flockersfeest


en misschien ook niet (Y)
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van armani1976 op vrijdag 15 december 2006 om 12:52:
hahaha..ja das best irritant he Misschien door het lezen van deze comments de mannen het nu anders gaan doen...dan is mijn doel behaald en onstaan er tientallen stelletjes op het flockersfeest


Aaah, je zit al helemaal in de kerstsfeer!
 
Waarschuw beheerder
nou ik ben geen adonis die 2 uur per dag in de sport school staat maar heb wel een hele goeie babbel.
en zo heeft iedereen zijn kwaliteiten en die kan je ook goed gebruiken in dat geval , als je onzeker bent heb je er weinig kans mee . Maar zit je goed in je vel en ben je je bewust waarmee je iemand kan boeien, gebruik het dan .

Ik ben meestal een beetje sneaky en gebruik de situatie die ik zelf creer of iemand anders om een meid binnen te halen .

Voorbeelden:
1: ik sta in een kroeg en een paar kerels moeten weer zo nodig arm in arm aandacht zoeken van een meid door hard te schreeuwen .. Hooligan style..
Dit werkt dus nooit en als ik dit zie en die meid is wel leuk dan speel ik daarop in . ga erlangs staan en zeg "Zo zeg dat is zeldzaam zo'n verleidings ritueel. Stamt van de holbewonders af wist je dat al" meestal is het dan effe lachen en heb ik direct gespreks stof , af en toe een beetje spotten zoals "aahgeef er toch aan die , die bierbuik staat hem toch geweldig" en dan vragen of ze van mij een biertje lust of wat anders .. werkt als een trein

2: trek iets raars aan. een t-shirt met uitdagende of originele tekst , of iets wat totaal niet past, of vreemd is. zoals een rare broch of sticker op je broek of trui.
verzin daar wat anecdotes op vantevoren, enals je dat aan hebt opstap en ze spreken je klaar heb jij een heel arsenaal aan gespreks stof of leuke grappen .

3: als een meid alleen staat vragen aan de bar man/vrouw of ze daar 2 bier neer zetten. over 2 minuten als ze er nog staat . werkt meestal bij de jopnger meiden, denken ze dat je een Regular bent in die kroeg. en je gratis bier krijgt , Flauw meaar hij werkt zo nu en dan wel .

4: gewoon erop afstappen en aanspreken , maakt niet uit over wat, als je maar zorgt dat je grappig uit de hoek komt . Over iets wat in de kroeg hangt gebeurt of is gebeurt . En heb gespreks stof .


Wat je wel erg goed moet lezen is de lichaams taal en speel daarop in , dro wat hints en weet hoe je moet kijken.. oog gebaren wijder doen of meer knijpen als je iets zegt heeft een effect. je Non verbaal is bij mij bijvoorbeeld belangrijk. als ik praat sta ik er niet bij als een dronke zoutzak..



Mijn 2 centen
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van yophobanjo op vrijdag 15 december 2006 om 12:52:
Als een man even z'n ogen goed gebruikt


Ai.. daar ga je al. ;)

Snap wel wat je bedoelt hoor.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Linda-X- B) op vrijdag 15 december 2006 om 12:44:
In jouw geval, absoluut, helemaal, totaal oppleuren


Volgens mij ben jij een beetje sjaggie. Wat scheelt eraan??
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 15 december 2006 om 12:45:
vraag me wel es af wat het probleem is van die mannen die zo denken, als je wel iets wil wor je ook uitgemaakt voor hoer, als je niks wil ook,,, wat wilen ze dan????

en idd wrm niet gewoon leuk kletsen zonder gedoe gezeur en gezeik, daar berijk je meer mee !


Ik ken zulke mannen ook...heel bekropen en vooral triest. Als ze niet kunnen krijgen wat ze willen is hun ego aangetast en ben je een hoer, slet of nog erger.Beetje heel erg jammer....
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van armani1976 op vrijdag 15 december 2006 om 12:54:
Volgens mij ben jij een beetje sjaggie. Wat scheelt eraan??


Ze wordt nooit aangesproken en dit topic raakt daarom voor haar een gevoelige snaar. :cry:

:p
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van armani1976 op vrijdag 15 december 2006 om 11:58:
Wij Flockermannen zijn benieuwd naar de reacties


oww?
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 15 december 2006 om 12:20:
Of gewoon dronken voeren, drank nemen we ook altijd wel aan


Whaha ja dan lukt het zeker weten :D
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Hupkarella op vrijdag 15 december 2006 om 12:54:
Ai.. daar ga je al.


Dat zijn dan ook degenen die er geen eens moeite voor willen doen;)

Maar gelukkig hebben we het nu slechts over de 'vervelende mannen', en zijn er nog best wel wat die wel weten hoe het moet:D
Waarschuw beheerder
Ik laat vrouwen altijd lekker met rust......toevallig in gesprek is prima maar stap er nooit bewust op af.
Heb dan ook een hekel aan van die players.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Hupkarella op vrijdag 15 december 2006 om 12:02:
ZEKER niet tegen meisjes aan gaan rijden op de dansvloer. :s


Uitspraak van Hupkarella op vrijdag 15 december 2006 om 12:03:
Gezellig gesprek beginnen, niet lopen slijmen. Relaxed doen, niet te pusherig en te wanhopig.


inderdaad :D
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 15 december 2006 om 12:13:
Tuurlijk is aandacht leuk, maar kom op zeg. Tegenwoordig in het uitgaansleven? Is het niet leuk hoor..


dat was ook mijn punt.. ik ben het met je eens dat aandacht op een foute manier word gegegevn tegenwoordig maar dat neemt niet wag dat aandacht krijgen niet leuk is.. daarom ook dit topic.. hoe dan wel :)
 
Waarschuw beheerder
mm jammer geen reactie op mijn handige tips hehe .
En in het

Aandacht is niet leuk omdat veel kerels gewoon geen flauw idee hebben hoe een vrouw in elkaar zit ...
Staan daar maar te jumpe en te schreeuwen om e blik te krijgen van een meid en krijgen ze een blik verneuke ze die gewoon door er gelijk ee orgasme gezicht heen te trekken.
Oke als je er als goofy uit ziet als je spuit oke , maar bewaar dat voor later oke!

Maar gelukkig zijn die kerels er.. destemeer kans ik maak .
Waarschuw beheerder
Uitspraak van an[n]o73niem op vrijdag 15 december 2006 om 13:01:
Ik laat vrouwen altijd lekker met rust......toevallig in gesprek is prima maar stap er nooit bewust op af.
Heb dan ook een hekel aan van die players.


als je op een vrouw afstapt ben je een player?? whahaha sorry om te lachen dit.. waar baseer jij dat op?
 
Waarschuw beheerder
ik laat gewoon mijn piemel zien en het is bingo.

ik ben dan ook gezegend met een goeie en mooie piemel en zie er gewoon fakking goed uit natuurlijk
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van an[n]o73niem op vrijdag 15 december 2006 om 13:01:
Ik laat vrouwen altijd lekker met rust......toevallig in gesprek is prima maar stap er nooit bewust op af.
Heb dan ook een hekel aan van die players.


een echte player laat het niet aan toeval over.. maar zorgt ervoor dat het heel toevallig is dat je met hem in gesprek raakt hehe .

Uitspraak van armani1976 op vrijdag 15 december 2006 om 12:56:
Ik ken zulke mannen ook...heel bekropen en vooral triest. Als ze niet kunnen krijgen wat ze willen is hun ego aangetast en ben je een hoer, slet of nog erger.Beetje heel erg jammer....


ow.. ik ga ook in de eerste instantie voor een leuk grapig gesprek met een meid.. maar ben ook heel eerlijk dat ik wel een meid uitzoek waar ik me enigsins wel tot aangetrokken voel.
Een vriendin spreek ik heel anders aan, maar als ik indruk wil make op een bepaalde manier doe ik dat heel subtiel.
niet vervelend maar wel leuk.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Miss-J op vrijdag 15 december 2006 om 13:13:
als je op een vrouw afstapt ben je een player?? whahaha sorry om te lachen dit.. waar baseer jij dat op?


achja wat is een player?? iemand die eropaf stapt en vrouwen verleid?... kom op dat is gewoon de Basis man!
players zijn gewoon kerels die je neuken en je daarna behandelen als een stuk stront in mijn ogen..

Zo ben ik niet..... oke een one night stand is geen bezwaar natuurlijk, maar behandel wel iedereen met respect .
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 15 december 2006 om 12:45:
weer een lompe linda-x- opmerking allemaal even respect voor haar mensen


Dank (Y)


Uitspraak van verwijderd op vrijdag 15 december 2006 om 12:45:
val dood kind


TZT zeker (Y)


Uitspraak van Hupkarella op vrijdag 15 december 2006 om 12:56:
Ze wordt nooit aangesproken en dit topic raakt daarom voor haar een gevoelige snaar.


Knap staaltje Viva psychologie (Y)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Miss-J op vrijdag 15 december 2006 om 13:13:
als je op een vrouw afstapt ben je een player?? whahaha sorry om te lachen dit.. waar baseer jij dat op?


Dat zeg ik toch niet......persoonlijk laat ik vrouwen met rust op een feest en heb een hekel aan players dat wil niet zeggen dat alle mannen die vrouwen aanspreken ook players zijn.

Het gaat uiteraard ook aan de manier waarop en aan de reacties te zien van de vrouwen gaat dat vaak verkeerd.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van an[n]o73niem op vrijdag 15 december 2006 om 13:22:
Het gaat uiteraard ook aan de manier waarop en aan de reacties te zien van de vrouwen gaat dat vaak verkeerd


heheh dan is het geen player...
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Linda-X- B) op vrijdag 15 december 2006 om 13:22:
Knap staaltje Viva psychologie


Meer psychologie dan jij in woorden kan neerzetten in ieder geval..

Ontopic lijkt me prettig (Y)
Waarschuw beheerder
gewoon eerst oogcontact zoeken.
daarna erop afstappen.
leuke openingszin maken maar niet te clichee.
haar een drankje aanbieden en gewoon lekker spontaan doen.
en niet teveel over jezelf praten maar ook vragen stellen.

maar bij mij hoeven ze niet te komen want ik heb al een hele lieve vriend.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 15 december 2006 om 13:24:
heheh dan is het geen player


Ok...Gasten die denken het te zijn
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van okdan op vrijdag 15 december 2006 om 13:29:
gewoon eerst oogcontact zoeken.
daarna erop afstappen.
leuke openingszin maken maar niet te clichee.
haar een drankje aanbieden en gewoon lekker spontaan doen.
en niet teveel over jezelf praten maar ook vragen stellen.

maar bij mij hoeven ze niet te komen want ik heb al een hele lieve vriend.


heheh is een beetje standaart....hou er liever van om rare situaties te creeren. maar dat ben ik ..
Vindt het creeren van die situaties juist ook heel erg leuk buiten het flirten om dus is dubbel lol voor mij .
Uitspraak van an[n]o73niem op vrijdag 15 december 2006 om 13:30:
Ok...Gasten die denken het te zijn


kanook verkeerd opgepakt worden...

Bedoel helemaal gek zijn van jezelf is een afknapper alleen een flinke dosis zelfvertrouwen helpt wel .






en simone_1986 pak eens een andere foto joh.... deze is gewoon TE cute!
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Linda-X- B) op vrijdag 15 december 2006 om 13:22:
Dank


dit verdubbel weer eens de mening hoe lomp ze wel niet schijnt te zijn. :dood:

Uitspraak van Linda-X- B) op vrijdag 15 december 2006 om 13:22:
TZT zeker


ik hoop morgen :dood:

Uitspraak van Linda-X- B) op vrijdag 15 december 2006 om 13:22:
Knap staaltje Viva psychologie


Ik geloof niet dat jij ook verder bent gekomen dan de Viva schat. Als je dat ooit al begrepen heb.

Lomp kind
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van okdan op vrijdag 15 december 2006 om 13:29:
gewoon eerst oogcontact zoeken.
daarna erop afstappen.
leuke openingszin maken maar niet te clichee.
haar een drankje aanbieden en gewoon lekker spontaan doen.
en niet teveel over jezelf praten maar ook vragen stellen.


maar niet teveel :S irritant!
en niet TE zelfverzekerd overkomen of grappig willen zijn... not interesting :no:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 15 december 2006 om 13:30:
Bedoel helemaal gek zijn van jezelf is een afknapper


hoeft niet hoor.
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 15 december 2006 om 13:30:
alleen een flinke dosis zelfvertrouwen helpt wel .laatste aanpassing 15 december 2006 13:32


dat zou al heel veel helpen.
maar is ook leuk als iemand er echt goed uitziet maar het eigenlijk niet van zichzelf weet.
Waarschuw beheerder
o en de kleding moet er natuurlijk ook goed uitzien.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 15 december 2006 om 13:33:
maar niet teveel irritant!
en niet TE zelfverzekerd overkomen of grappig willen zijn... not interesting


je moet ook wel je kansen inschatten he!
En inschatten hoe die persoon wil dat je praat.. vandaar dat ik zei in vorige post dat je nonverbaal erg belangrijk is , om bij haar af te kunnen lezen , en om zelf subtiel iets neer te kunnen leggen.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van okdan op vrijdag 15 december 2006 om 13:33:
o en de kleding moet er natuurlijk ook goed uitzien.


hehehe uitzondering = carnaval
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 15 december 2006 om 13:31:
dit verdubbel weer eens de mening hoe lomp ze wel niet schijnt te zijn.


Blijf je nou met complimentjes gooien??? Ik word er haast verlegen van :$


Uitspraak van verwijderd op vrijdag 15 december 2006 om 13:31:
ik hoop morgen


Zou er niet al je geld op inzetten :no:


Uitspraak van verwijderd op vrijdag 15 december 2006 om 13:31:
Ik geloof niet dat jij ook verder bent gekomen dan de Viva schat. Als je dat ooit al begrepen heb.


Hoe ontzettend onderhoudend de Viva ook moge zijn voor vele vrouwen, ik de boeiende lijn in dit kappersblaadje inderdaad nooit begrepen :'(
Waarschuw beheerder
hey niet fucken met de viva he hahaha :P
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Linda-X- B) op vrijdag 15 december 2006 om 13:35:
Blijf je nou met complimentjes gooien???


Ze snapt hem nog steeds niet, lomp wijf ben je ;)

Uitspraak van Linda-X- B) op vrijdag 15 december 2006 om 13:35:
Hoe ontzettend onderhoudend de Viva ook moge zijn voor vele vrouwen, ik de boeiende lijn in dit kappersblaadje inderdaad nooit begrepen


ha ha ha
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 15 december 2006 om 13:35:
hehehe uitzondering = carnaval


nou vooruit dan maar.
maar dan zijn ze meestal niet meer subtiel want ze hebben dan teveel op.
met carnaval moet je toch meer uitkijken met dat soort types.
 
Waarschuw beheerder
Hoe worden vrouwen het liefst benaderd door mannen in het uitgaan


Niet!
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van armani1976 op vrijdag 15 december 2006 om 11:58:
Hoe benader je nu een leuke vrouw


in een 4-4-3 systeem O:)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Miss-J op vrijdag 15 december 2006 om 13:37:
hey niet fucken met de viva he hahaha


Opwindende plaatjes heb ik er echt nog nooit in gezien, dus neuh, dat zou ik nooit doen :no:


Uitspraak van verwijderd op vrijdag 15 december 2006 om 13:38:
Ze snapt hem nog steeds niet, lomp wijf ben je


Voor een doodgewenste mag ik mezelf toch als vrij scherp betitelen (Y)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 15 december 2006 om 13:41:
een 4-4-3 systeem


???
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 15 december 2006 om 13:30:
en simone_1986 pak eens een andere foto joh.... deze is gewoon TE cute!


???
 
Waarschuw beheerder
rare mensen die flockers
Waarschuw beheerder
donateur
Gewoonlijk eerst een flinken tik op het hoofd met den knuppel en dan aan den haren meeschleuren naar uwen grot. (Y)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van okdan op vrijdag 15 december 2006 om 13:39:
nou vooruit dan maar.
maar dan zijn ze meestal niet meer subtiel want ze hebben dan teveel op.
met carnaval moet je toch meer uitkijken met dat soort types


ik blijf juist heel subtiel..
ook al ben ik lazerus blijf ik het nog , dat is mijn troef die ik gebruik . Dus doe hou ik er ook in zeg maar , zal mij nooit overkomen dat ik als een achterlijke mongool sta te lallen voor een meid en zeg "he lekker meisje.. ik zou wel met je willen NEUKUUH"

nee No Go.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van simone_1986 op vrijdag 15 december 2006 om 13:45:
???


hou wel van kunst zinnige foto's .
heb ook een abo bij deviantart.com.. die van jou vooral deze is echt heel goed gemaakt....
zelf of pro forograaf?
Waarschuw beheerder
donateur
wat ik het makkelijkst vind zijn gewoon swinger dates.
je hebt al een vriendin en je zoekt een ander koppel voor een spannend avontuur.
de sfeer is heel relaxed en je leert veel mensen kennen.

als je als singel 1 op 1 wat probeert is het altijd stress.
ook op relatie sites
die vrouwen worden dood gegooid met mailtjes
heb wel is op hele onaantrekkelijke meisjes gereageerd en ook die wijzen je glas hard af.
alle mannieren geprobeerd: grappige, serieuze,spontane manieren, mijn conclusie: officiele internetdatings site is weggegooid geld.

Je moet echt e boel bij elkaar liegen om een beetje aandacht te krijgen.

het vreemde is dat ik een kreupele ouwe tandloze man ken die via internet beweerd dat hij een eigen bedrijf heeft en lingerie uit Thailand importeert en bulkt van het geld.
Die kerel heeft continue een date.
terwijl hij toch echt platzak is en een kamertje huurt bij mijn vriendin omdat hij zijn eigen woning is uitgezet.
weet niet hoe hij het flikt maar hij heeft toch elk weekend een date, soms zelfs met meisjes waarvan de ouders zelf nog jonger zijn dan hijzelf.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Carnophage op vrijdag 15 december 2006 om 13:45:
Gewoonlijk eerst een flinken tik op het hoofd met den knuppel en dan aan den haren meeschleuren naar uwen grot


moet je proberen ja. heb je misschien ook nog eens een kans van slagen :roflol: