Partyflock
 
Forumonderwerp · 895059
Werkzaam bij Basement Events
Artiest The Impact
Beste DJ, Mc en danseressen,

Basement Events bekend om haar evenementen in N-Limburg, zal dit jaar nog met een bijzondere contest voor de dag komen. Als eerste in de regio en wellicht heel Nederland, zal Basement Events een contest organiseren waarin de Dj’s, Mc’s en danseressen tegelijkertijd de strijd met elkaar aangaan.

Hoe dit eruit gaat zien? Simpel volgens Remko, de oprichter en bedenker achter Basement Events. De Dj die zijn set ten gehore zal brengen, zal tegelijkertijd een Mc langs zich hebben staan die hem ondersteund. In de zaal zelf zal ook tijdens dezelfde set een danseres haar kunsten laten zien aan het publiek. Aan het einde van de avond zal vervolgens bekend worden gemaakt welke Dj, Mc en danseres als beste naar voren is gekomen.
Duidelijk zal wel moeten zijn dat de combinatie van de drie artiesten totaal los van elkaar staat. “Een goede Dj zal zeker kunnen winnen als de Mc wat minders is’’ aldus Remko.

Op de vraag waarom we een drie dubbele contest organiseren, is het antwoord dat we niet standaard zijn zoals vele anderen die ons voor zijn gegaan met diversen contesten. Basement Events wil met deze contest laten zien dat je meer kunt met de combinatie Dj, Mc en danseressen. “De standaard contesten zijn er al zoveel” aldus de organisatie.

De contest zal gehouden worden te Baarlo in de locatie Sjiwa, waar Basement Events reeds verschillende evenementen heeft georganiseerd. Sjiwa is een locatie waar we als organisatie altijd al welkom zijn geweest met onze ideeën. Zo ook dit idee waar we over hebben gebrainstormd om deze contest een speciale invulling te geven.
Voor de winnaars die voortkomen uit deze contest, ligt er een uitnodiging klaar om begin volgend jaar de birthdayparty The sequel van Dj Impact te openen. Elk jaar weer is dit een evenement waar enkele honderden mensen naar toekomen en vervolgens weer naar huis toe gaan na een leuke avond stappen. De danseres die zal winnen zal tijdens deze avond de gelegenheid krijgen om zich te presenteren voor een dansende mensenmassa.

Hoe kun je je opgeven en waar dien je aan te voldoen? De muziekstijl waarmee we gaan werken, zullen HardStyle, JumpStyle en HardCore (tevens varianten hiervan) zijn. Bij je opgave dien je duidelijk te vermelden voor welke muziekstijl je wilt inschrijven. Elke dj kan zich enkel en alleen opgeven voor één muziekstijl. Tevens vragen we je in het kort ons te laten weten waarom juist jij in de voorrondes hoort te staan. Ook willen we graag weten waar je zoal hebt gedraaid en daarom wil Basement Events een bio- en discografie van je ontvangen. Dit alles dient voor 1 oktober bij Basement Events binnen te zijn zodat we daarna kunnen selecteren en iedereen kunnen laten weten waar ze de demo cd naar toe kunnen sturen. Voor de danseressen geld hetzelfde, alleen wil Basement Events van hun uiteindelijk een stukje beeldmateriaal kunnen bekijken om een indruk te krijgen van hun danskennis.
De contest is voor DJ’s, Mc’s en danseressen uit heel Nederland, echter zullen er geen onkosten vergoed worden. Na aanmelding via mail zullen we contact met je opnemen en je van alle nodige informatie voorzien.

Voor iedereen die mee wilt doen met deze contest, is het mailadres info@basementevents.nl

M.v.gr.
Remko W.
laatste aanpassing
 
ik ook helaas niet geselecteerd :(
benieuwd na de winnaars :D komt de line up nog op partyflock te staan?
ben geselecteerd (y):cheer:

alleen wordt er gevraagd om geen boekingen te hebben op 8 december, maar ondertussen ben ik wel op een vet feest geboekt op 8 dec, heb nog geen tijden voor in de asta, hopelijk kan ik het combineren :d
Werkzaam bij DNMC
Artiest Isolater
ik had ook een boeking op 8 december en heb die gewoon afgezegt het is even niet anders.
Heren,

de avond zal om 21.00 uur beginnen tot max 01.00 uur.... dus als je nog een booing hebt, kijk dan of je het kunt combineren of cancellen. Zo niet, zeg het ons dan om iemand anders een kans te geven.

Gr.
ik heb me booking al afgezegt :)

hoe lang mag iedereen draaien dan eigelijk een half uurtje maar of een uur??

grtzz
45 minuten....
Artiest {SHOWLIST artist 69781, 52768, 77572, 17977}
komen er ook nog leuke danseressen dan :) ...and who's gonna MC ??
Werkzaam bij Psycho-events
Artiest {SHOWLIST artist 42620, 27466}
bas!!! eetze op daarzo scratch ze helemaaaal wous!!!!!!!!!! whuahahaa meter bier op basrose!!!
kom ik ook nog op een enzyme party te staan https://partyflock.nl/party/71518 vervelend he :p

ik moet dit feesje afzeggen dus wil mij bij deze afmelden


succes allemaal..
Uitspraak van E-FIELD op vrijdag 3 november 2006 om 20:33:
anders weet ik nog wel iemand


van mij kan je in de plaats :p
Werkzaam bij MK-Events
Artiest STRAFF
Uitspraak van DJ-STRAFF op dinsdag 10 oktober 2006 om 17:13:
8 december , heb dan al een boeking staan

Volgende x maar weer!!

Iedereen die meedoet veel suc6 !!


(y)
Uitspraak van Mindfuck op woensdag 8 november 2006 om 17:25:
Uitspraak van E-FIELD op vrijdag 3 november 2006 om 20:33:
anders weet ik nog wel iemand

van mij kan je in de plaats


ik hoop van de organisatie ook? :p
DJ E-Field is toegevoegd aan de line-up als deelnemer van de contest.

Zojuist hebben we een mail met de voorwaarden de deur uit gedaan. Wanneer je geen mail ontvangen hebt, laat het ons even weten.

Gr. Basement Events
alles is binnen, bedankt en tot 8 dec.
thnx. succes iedereen :)
ontvangen ;)
laatste aanpassing
 
hmm denk dat splittercore niej veel zin heeft om mee op tegeve :P
Uitspraak van DJ Impact op zaterdag 19 augustus 2006 om 11:14:
Dit alles dient voor 1 oktober bij Basement Events binnen te zijn zodat we daarna kunnen selecteren en iedereen kunnen laten weten waar ze de demo cd naar toe kunnen sturen.


Artiest {SHOWLIST artist 21745, 54957}
ik ben dr bij op 24 nov... gaat wel gezellie worden :D
Artiest {SHOWLIST artist 55546, 56702, 47548}
Ik denk tot ik ook wel ff ga kijken!
door prive omstandigheden kan ik helaas nnet komen echt klote :(

hoop dat er nog een goeie kandidaat beschikbaar is

grtzzz
vrijdag is het zover... ik hoop dat ik de tijd haal want moet precies in de spits weg :p nouja we gaan het gewoon supergezellig maken :D
kom op bas!! kan ik mee (A)
laatste aanpassing
ja je kan meerijden als je optijd hier bent vrijdag :P
Uitspraak van DJ ISOLATER op dinsdag 21 november 2006 om 14:36:
door prive omstandigheden kan ik helaas nnet komen echt klote :(

hoop dat er nog een goeie kandidaat beschikbaar is

grtzzz


Ah balen man.
t was gezellig gister(Y)
gefeliciteerd Bas met het winnen van de contest.

Grtz Basement Events
Ik was helaas gehindert..:( 8 dec ben ik der zeker bij Tha Beatcatcher :respect:
Uitspraak van DJ Impact op zaterdag 25 november 2006 om 13:48:
gefeliciteerd Bas met het winnen van de contest.

Grtz Basement Events


thx :D
Er staan een paar foto's op mijn site www.basrose.nl

Het gastenboek is ook net weer online dus berichtjes zijn welkom :D

Greetz
Artiest {SHOWLIST artist 48007, 27256}
eey bas gefeliciteerd:D
 
Artiest Jr.
wie heeft die fotos gemaakt?
Uitspraak van El Cavano op zondag 26 november 2006 om 22:54:
eey bas gefeliciteerd


thx man

Uitspraak van verwijderd op maandag 27 november 2006 om 12:48:
wie heeft die fotos gemaakt?


uhh jij :P
hebben de mensen nog een beetje zin in de hardcore contest?
Uitspraak van Basrose op vrijdag 1 december 2006 om 22:00:
hebben de mensen nog een beetje zin in de hardcore contest?


Uiteraard. We gaan ff flink knallen daar. :)
Tegenwoordig wordt er meer gekraakt :P Rengedengdeng :D
laatste aanpassing
Hoelaat moet Tha BeatCatcher draaien?
word weer geloot denk ik
best wel kut wand ik wil hem zker niet misse
wat nog niemand weet (zo dadelijk wel) dat ie niet meedoet...... ;-)

Hij is van de jury..... echterrrrr... hij draait nog wel een uurtje voor jullie.....:bounce:
word zekers gezellie vanavond wij zullen dat zaaltje is volproppen met :bounce: & :cheer: & :zuipen:




:jaja:
laatste aanpassing
E-Field gefeliciteerd man. Hoe smaakte de schoen? :D
Uitspraak van Domus op zaterdag 9 december 2006 om 11:20:
Hoe smaakte de schoen?


kut man!! de zool is echt taai.

Zonder dollen, had dit echt niet verwacht, andere dj's waren zeker net zo goed.
de lokatie is trouwens (y)
het geluid is (y)
het bier is (y)
de party people (y)
Hoop jullie allemaal te zien op 20 januari :bounce:
All,

alle dj's waren goed, dan hoorde we ook wel aan de uitslag. Ze lagen alle drie dicht bij elkaar qua punten. Eerlijker kon het niet, we kende geen enkele dj persoonlijk en er is met drie man afzonderlijk gejureerd......

Grtz Remko

Proficiat E-Field en tot de 20e.
Oh ja. En Impact natuurlijk bedankt voor het organiseren. :)
Thnks..... we zullen in de toekomst in de kelder meerdere malen artiesten gaan uitnodigen om up-coming talents de kans te geven eens ergens te mogen draaien. Dit geldt natuurlijk ook voor MC's en andere soorten artiesten.