Ik slaap echt bagger...
Omdat ik nu vrij ben wil ik daar van genieten en lekker 's nachts tot een uurtje of 2 nog even wat programma's kijken.
Echter mijn vriend moet om 6 uur alweer weg. Aangezien ik moeilijk in slaap val neem ik aan dat ik rond 3 uur wel slaap (ook niet altijd) en dan om half 6 gaat de wekker alweer. Dat is dus 2,5 uur slaap.
Vervolgens wil je weer in slaap vallen en voor ik dan weer slaap is het rond 8 uur 's ochtends. Dan wordt ik om 10 uur alweer wakker door geluiden om me heen. 2 uur slaap dus.
Vervolgens blijf ik lekker liggen in mn nest en om 12:00 ga ik er maar uit. Soms slaap ik tussendoor nog soms niet. Laten we zeggen van 11:00 tot 12:00 nog ff slapen. Dat wil dus zeggen dat ik elke nacht rond de 5,5 uur slaap.
Veel te weinig!
Als ik gewoon netjes rond 11 a 12 naar bed ga 's avonds slaap ik pas rond 2:00 tot half 6 3,5 uur. Weer in slaap vallen tot 10:00 (geen idee waarom maar het is altijd 10:00) zit ik aan mijn 5,5 uur. Dan nog een uurtje tot 12 uur ofzo zit ik op 6,5 uur per nacht.
M.a.w. in het weekend neem ik het er van!!
