Uitspraak van play it loud op zaterdag 8 juli 2006 om 18:33:
het is idd vloeibare mdma gemixd met amfetaminen en opgelost in blue curacau
gaat veel sneller als een pil!!!
bijna goed ...!...bluecuracau met amfetamine verders helemaal nix ....
staat ook nog een foto bij op een van de pagina`s ...
laat het maar testen.!
mix van vanalles....
original 69 heftig spul daar ga je vies van
er zit in
280mg mdma
10% viagera
30% ghb
wel minders om te horen dat er ghb in zit ....
van my part zit er accuzuur in boeie het is gewoon vet en ben er nog NOOIT ziek van geworden
original 69 heftig spul daar ga je vies van
er zit in
280mg mdma
10% viagera
30% ghb
nou sorry maar er zit geen ghb in en zeker geen keta
inhoud:
: 30ml bluecuracau
: 280 mg mdma
: 10% viagra
testresult
http://www.drugs-test.nl/default10948.htmllaatste aanpassing 14 augustus 2006 17:46
280mg mdma 10% viagera 30% ghb en blue curacou in zit
original 69
Grootste vangst ooit vloeibare partydrug Caribbean Cocos
De Nederlandse politie heeft tijdens een inval in een woning in Zuid-Limburg een grote hoeveelheid vloeibare partydrugs gevonden. Tot op heden is dit de grootst aangetroffen partij ter wereld in zijn soort, zo heeft de politie gemeld. Vier verdachten zijn opgepakt.
De politie vond 13.515 flesjes met het etiket "original 69" in 29 verhuisdozen. De inhoud van de flesjes bestonden uit MDMA, de werkzame stof die in xtc-tabletten voorkomt, en een geringe hoeveelheid amfetamine. De beide stoffen waren opgelost in de likeur Blue Curaçao. (dwm)
was dat voor zijk er zit soms amfetamine of wel zit het er in of wel niet. van amfetamine slaap je niet en heb het vorig weekend gepakt en heb geslapen als een roos en had eens stijve in men broek en dat heb ik niet van de mdma een vriend van me had het laten testen en ik blijf er bij dat er 280mg mdma 10% viagera 30% ghb en blue curacou in zit