Sinds een aantal dagen heb ik steeds last van een trillend ooglid. Voorheen had ik het wel eens in de zoveel tijd..
Maar nu iedere dag, best wel vaak! En dat is echt irritant!
Wie heeft hier meer last van?
Gaat dit weer over?
Weet iemand de oorzaak?
Ik heb wel eens last van spieren die beginnen trillen , nouja zoals een kloppend hart. Heb het als ik te weinig slaap heb gehad of heel grote inspanningen heb gedaan. Denk dat je dan gewoon rust nodig hebt
heb ook wel is gehoord dat sommigen door stress een trillend ooglid krijgen
Ik denk ook oververmoeid.. Ik krijg altijd migraine als ik oververmoeid ben...
Ga maar lekker slapen! Zal je goed doen.
Een trillend ooglid is niet echt een aandoening. Het wordt veroorzaakt door een onwillekeurig samentrekken en ontspannen van kleine spiertjes in het ooglid. Hierdoor ontstaat een trillend gevoel dat soms lang kan aanhouden. Een trillend ooglid is vaak een verschijnsel van (over-)vermoeidheid. Langdurig ingespannen werk met de ogen (lezen, computerbeeldscherm) geeft vermoeiing van de spieren. Vaak is ontspanning en rust voldoende om de klacht te laten verdwijnen.
ik had er eerst ook altijd last van, toen een keer een maand lang non stop dokter geweest maar die kon weinig doen. Toen op een dag was het weer over en sindsdien heb ik het nooit meer gehad gelukkig.
Ook gehad, ook opgezocht waardoor het kan komen. Het schijnt dat je dan niet genoeg rust pakt, ik heb het niet meer maar ben ook niet meer gaan rusten. Vind het wel best zo! succes
Het is inmiddels alweer een poosje gestopt, in mijn weekje vakantie!
Nooit geweten dat dit door oververmoeidheid kwam. Ben welles vaker errug moe, en geen last van gehad. Maargoed..