Partyflock
 
Forumonderwerp · 901827
 
Ik heb ook genoeg plannetjes :/
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 19 september 2006 om 17:10:
Ik heb ook genoeg plannetjes


Ik heb maar 1 plan......
 
Artiest Chris tc
De Iraanse president Mahmoud Ahmadinejad heeft een plan voor het besturen van de wereld. Ahmadinejad zei dat dinsdag na aankomst in New York. Hij houdt dinsdagavond in New York een toespraak voor de Algemene Vergadering van de Verenigde Naties.

De president van Iran zei dat zijn land een ''efficiënt systeem heeft voor het besturen van de wereld''. Met het plan hoopt Iran oplossingen aan te dragen voor ''de problemen in Irak, Libanon, Afghanistan en Afrika''.

De islamitische republiek wil over de voorstellen met andere landen discussiëren. Het is onduidelijk of de Iraanse president in zijn toespraak voor de Algemene Vergadering van de VN over zijn plan zal uitwijden.


In het kort samen gevat....:
Iedereen leeft volgens islam anders wordt je gemarteld en vermoord :S
 
dan word ik nog liever gemarteld of vermoord dan leven als de islam
Ben benieuwd wat hij te melden heeft dan...dat eerst maar eens afwachten dan pas kan ik er een oordeel over vellen...
Wie weet is het weldegelijk een plan wat voor de genoemde landen een optie zou kunnen zijn...
laatste aanpassing
 
Die lui zijn niet wijs :looser:
laatste aanpassing
 
nee oke eerst kijken wat hij wil maar dat hij de wereld als islam wil hebben is al heel lang zo maar het komt steeds dichterbij
Zolang het maar niet een voorstel a la NWO is... :9
Op 1 of andere manier ben ik daarom vooral juist benieuwd wat hij te zeggen heeft...
laatste aanpassing
Worden wij net zo als hun???


... hun wat ?
 
islam bedoel ik er mee
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 19 september 2006 om 17:25:
Iedereen leeft volgens islam


Misschien moet ie dan is met Donner gaan praten??
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 19 september 2006 om 17:32:
Die lui zijn niet wijs