Volgens mij zijn er nu al wat mensen weer thuis 
| Betreft: | evenement: FFWD Heineken Dance Parade #10, zaterdag 12 augustus 2006 om 11:00 |
En daarbij is de 17,50 echt niet zo duur voor de namen die er staan. Noem mij 1 feest (behalve een uitzondering als 5 jaar B2S) waar je minder betaalt voor zulke namen. Zonder een (goed bezocht) eindfeest geen FFWD.
Reverze
Bassleader
Is toch normaal dat je je registreerd op een site ? toch een soort van bescherming van je foto materiaal..
Als je de man van wie de foto's zijn heel lief email, krijg je ze misschien in grote versie wel!!
mensen moeten ook begrijpen dat diegene die foto's maken graag hun afbeeldingen willen beschermen en dat ook wij kosten maken, zoals o.a. de camera, flitser, batterijen, hosting kosten, etc, etclaatste aanpassing 16 augustus 2006 13:30
Is toch normaal dat je je registreerd op een site ?
Er zijn foto's online gekomen bij www.2show.nl.
Is toch normaal dat je je registreerd op een site ? toch een soort van bescherming van je foto materiaal..
ik vind van niet, je pleurt ze toch op internet , zodat iedereen ze kan zien ? Ik zie niet echt hoe, je het foto materiaal dan ook niet echt beschermd, je registreerd je, en dan pik je het. Enigste wat je zo een beetje beschermd is je data verkeer.
maar iedereen zijn keuze natuurlijk.
k zie niet echt hoe, je het foto materiaal dan ook niet echt beschermd, je registreerd je, en dan pik je het.
daar moest ik ff een foto van maken...
Uitspraak van General Kalashnikov op dinsdag 15 augustus 2006 om 13:04:
FFWD zouden ze elke maand moeten doen
Zie mezelf al gaan over de bevroren straten, met de ijspegels aan de karren.
maar niet van de parade
Er zijn foto's online gekomen bij www.2show.nl. Daarnaast staat er ook een filmpje online met interviews van HouseQuake (Roog & Erick E), Remy en Benny Rodrigues.
Ben benieuwd wat jullie er van vinden!