Partyflock
 
Forumonderwerp · 827403
12773x bekeken
Waarschuw beheerder
Heey people!!!

ik ben al drie jr in Malgrat geweest..gewelige vakantie altijd!!
Vandaag heb ik met n vakantievriendin afgesproken om weer nah Spain te gaan,
-waar weten we nog niet 100%:P
-wss 14 dagies
Misschien komen we feestbeestuh, hier en die we al konden tegen, om wat avondjes mee op stap te gaan;
All night long celebrating our partylife!!

Komende vakantie wil ik ook geen DJ"s missen als afgelopen jr..ik zat rechtop in bed en onder me dreunde DaRKRaVeR met Da komt ie dan He;)De rest van Steincity was kwijt of sliep..

Have fun op dit forum en maybe tot ziens!!@Asterix ofzo..
Doeidoei(K) Laura en Dominique
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Bij hem was het ook in een tunneltje gebeurd! Als wij naar de camping gingen moesten we ook door een tunneltje of een stukje omlopen, nadat dit was gebeurd hebben we er maar voor gekozen om voortaan een stukje om te lopen... Zelf heb ik er ook 1 keer alleen door heen gelopen, als ik zo terug kijk is dat niet echt slim geweest..
 
Werkzaam bij Partyflock
Waarschuw beheerder
Maar ja als je een paar liter drank in je mik heb zitten dan zie je veel gevaar niet zo ;) en je durft meer he.
Ik ben wel es vet aangeschoten door wijken gelopen op weg naar huis ( ook in Nederland ) daar zou ik denk ik nuchter niet doorheen durven lopen, omdat je dan veel meer nadenkt wat er zou kunnen gebeuren.
 
Waarschuw beheerder
De 24e vertrok de beachmasters bus vanuit Maastricht richting Spanje en gisteren arriveerden we weer bij de Geusselt. En dat na 10 heerlijke daagjes in Malgrat vertoefd te hebben. Het uitgaan in de Kapital was vet.. vooral lekker gestampt toen Darkraver er was! Verder waren er gelukkig geen problemen met de tunneltjes of al het andere gespuis wat er idd wel degelijk rondhuppelt. Ik nam alleen maar zee-egel-stekels in mijn voetjes mee terug en mijn pinpas raakte spoorloos... Wij zaten in hotel Sorra d'Or, wat hier geloof ik niet zo heel positief in beeld staat (nog mee eens ook) dat eten *yuk*, entertainment 3x niks, maar wel een relax zwembad. Maar voor de rest; Malgratos.. zeker voor herhaling vatbaar het was er ge-weldig!! :)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
tis weer s hollandse avond hier

:d
:d
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 4 augustus 2006 om 01:08:
tis weer s hollandse avond hier


Met top artiest Hans v. Schie?! ;) Hahahahahahahaha!!!! Gezellig!
Doe mij een toppertje én een breezer ananas...
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 4 augustus 2006 om 12:19:
Doe mij een toppertje én een breezer ananas...


B)
Waarschuw beheerder
Woensdag terug gekomen uit Malgrat!

Asterisk was echt duidelijk de leukste tent!
Vooral de laatste avond, voor de mensen die met beachmasters waren, de fuck off party!

Alleen jammer dat Team Wijchen nooit de meter competitie heeft gehaald.

Ohja en nooit meer Bellamar!
Waarschuw beheerder
hier weer ff de groetjes van de barmutsen uit: VELDHOVUHH!!!
het is hier nog steeds *fucking* GEZELLIE!! elke avond!!
iedereen die geweest is: bedankt voor al jullie gezellig & mafheid!

dikke XXX van mart en mier!!
!!!ASTERISK 2006!!!
Waarschuw beheerder
veldhoven :D
 
Waarschuw beheerder
Jeah over 12 daggies lekker naar Malgrat :D heb er zo veel zin in maar nou hoorde ik dat er een kwallenplaag is:O

Is dat nog steeds zo of niet heb niet echt veel zin om in die zee tezwemmen en dan zo kwallenbeet op te lopen.


en is het nog beetje weer daar? want hier word ik zo moe van al die regen :s
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
jaa morgen malgrat afterparty nummero uno in de hoeve :) mja malgrat zelf kan nie worde overtroffe..

zelf niks gemerkt van een kwallenplaag..
Waarschuw beheerder
Ik heb wel een paar kwallen gezien, maar die werden er uit gehaald en daarna geen last meer van gehad..
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van xlizzx op zaterdag 5 augustus 2006 om 12:56:
Ik heb wel een paar kwallen gezien


Ik ook, een KWAL van een ober in de Asterik ;)

Verder heb ik in de zee heb ik geen kwallen gezien, heb ze nog zitten zoeken vanaf mn luchtbedje..
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 4 augustus 2006 om 20:16:
nou hoorde ik dat er een kwallenplaag is


Nou ik ging met een vriendin zwemmen naar dat vlot dat in de zee is. Toen we er op stonden, zwommen er 4 kwallen om het vlot heen!
Niemand die er meer af durfde om terug te zwemmen, dus toen heb ik daar maar 2 uur gelegen en ben met een groep nederlanders allemaal bij elkaar terug gezwommen.
Verder heb ik er nog een aantal gezien toen ik op de bananenboot zat, en op mijn luchtbedje heb ik er eentje gezien.

Maar of het een plaag is?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 6 augustus 2006 om 12:53:
zwommen er 4 kwallen om het vlot heen!


je heb ook altijd wat he :P :woep:
Waarschuw beheerder
iieeeee viese beesten;):cheer:
Waarschuw beheerder
donateur
ik heb geen kwal gezien :o
Waarschuw beheerder
donateur
ben vandaag teruggekomen, ben vet verkouden net als de rest van de groep waarmee ik was.
afgelopen woensdag nog even wezen hakken bij darkraver was weer erg gezellig :bounce: verder eigenlijk altijd wel in asterisk geweest erg gezellig daar en meters bier voor 16 euri :bier: paar x in de kapital nog geweest op andere avonden best leuke tent :) tmf cafe nog paar x geweest liters bier voor 3 euri :D was ook best leuk daar en 1x in de Qk geweest maar dat vond ik maar niks (n) hadden jullie ook zo'n last van irritande spanjaarden? heb er wel 4x ruzie meegehad wat een irritande gasten zijn dat zeg :[ ook van verschillende dames gehoord dat ze lastig waren gevallen door spanjaarden :[
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
het was weer versjes!!

dik vermaakt daarz0
:cheer:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 6 augustus 2006 om 12:53:
Nou ik ging met een vriendin zwemmen naar dat vlot dat in de zee is. Toen we er op stonden, zwommen er 4 kwallen om het vlot heen!


hehe naar da vlot ben ik ook geweest en wou daar mooi van da duikplankje afduike maar ik zag nog net optijd ook z'n groote kwal drijve
toen ging ik er op lette en zag ik er ook veel meer
ik was blij dat ik er met me luchtbed heen gezwomme was ;P
Waarschuw beheerder
ben zondag terug gekomen...t was weer super,we zaten in appartementen van Bon Repos. Zeer ruim en relaxt. 4 van ons zijn wel tijdens t pitten om 11 uur smorgens beroofd op de kamer :s. Verder echt een geweldige vakantie gehad. Vooral in qk geweest,omdat we altijd pas laat uitgingen. Paar keer in de asterix maar dat vond k minder als de afgelopen jaren. Een keer naar darkraver geweest, was weer heftig vet!
en ff over die kwallen, dat is geen plaag. Dat is altijd zo daar. Een spanjaard vertelde dat dat kwam omdat de zee vrij snel diep word,dat ze daarom allemaal aanspoelen. En je voelt t toch nauwelijks als je gestoken word. Net een bosje brandnetels ofzo...
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van <<:Ballie:>> op dinsdag 8 augustus 2006 om 13:54:
4 van ons zijn wel tijdens t pitten om 11 uur smorgens beroofd op de kamer


hoe is dat gebeurd dan?
Waarschuw beheerder
Hi,

In de Waikiki Literhouse wordt ook veel house, harstyle, jumpstyle en (happy) hardcore gedraaid.

Dit effies ter info!

Greetz,

De Dj.
www.djseppie.com
www.waikikiliterhouse.com
Waarschuw beheerder
Uitspraak van actief op dinsdag 8 augustus 2006 om 17:43:
hoe is dat gebeurd dan?


ja dat weet niemand.deur was gewoon dicht en ook geen spoor van inbraak ofzo.Wel zouden ze via t balkon gekomen kunnen zijn.En wij merkten natuurlijk niks want waren pas om 8u strontgaar in bed. Van 1 vriend van me is 30 min. later 600 euro gepind in Blanes :s
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van die rooie uit gestel op zondag 6 augustus 2006 om 12:55:
Uitspraak van ~*Jolanka*~ op zondag 6 augustus 2006 om 12:53:
zwommen er 4 kwallen om het vlot heen!

je heb ook altijd wat he


Ach ;) Zo maak je wat mee he :P
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van <<:Ballie:>> op woensdag 9 augustus 2006 om 15:12:
ja dat weet niemand.deur was gewoon dicht en ook geen spoor van inbraak ofzo.Wel zouden ze via t balkon gekomen kunnen zijn.En wij merkten natuurlijk niks want waren pas om 8u strontgaar in bed. Van 1 vriend van me is 30 min. later 600 euro gepind in Blanes


fucked up man, zoiets verziekt je vakantie wel waar je het hele jaar keihard voor heb gewerkt
Waarschuw beheerder
Uitspraak van actief op donderdag 10 augustus 2006 om 15:54:
fucked up man, zoiets verziekt je vakantie wel waar je het hele jaar keihard voor heb gewerkt


ja idd...geluk was dan dat t op de 1 na laatste dag was en dat de beurzen zo goed als leeg waren,maar toch alles weer opnieuw halen (rijbewijs,id-kaart,pinpas enzz...)
Een jongen is achter kunnen blijven op t vliegveld omdat de wouten zeiden dat hij met een papiertje wat ie gekregen had als vervangend paspoort mee mocht vliegen. Komen we daar zeggen ze :je mag niet mee :s
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van <<:Ballie:>> op donderdag 10 augustus 2006 om 15:59:
Een jongen is achter kunnen blijven op t vliegveld omdat de wouten zeiden dat hij met een papiertje wat ie gekregen had als vervangend paspoort mee mocht vliegen. Komen we daar zeggen ze :je mag niet mee


mja das ook weer zo klote..
Waarschuw beheerder
das hendig bezeikt..Hoe is t nu met die jongen???
Waarschuw beheerder
hello leeft die nog:bounce:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van LMystery op donderdag 10 augustus 2006 om 18:28:
Hoe is t nu met die jongen???


ja die heeft de nacht doorgebracht op t vliegveld van Gerona. Toen heft ie een of anders pasje gekregen waar hij mee mocht vliegen,nieuw ticket gekocht, en 's avonds was er een plaats vrij in t vliegtuig.Dus is ie terug gekomen.
Waarschuw beheerder
Topppieeeeeeee...
maarre volgens mij zijn de meeste terug van vakans, dusse o:) wie gaat dr naar de reunie van asterix of beachmasters???????:p
Waarschuw beheerder
vond asterix zoals eerder gezegd niet veel aan dit jaar...ben dr maar 1,5 keer geweest...dus denk niet dat k daarheen ga
Waarschuw beheerder
a place to get pissed!

www.trash-can.com.au.ms
Waarschuw beheerder
darkraver was heerlijk in de kapital .. lekker rond geskied !! :bounce:
Waarschuw beheerder
helaas dit jaar geen ASTERISK reunie!!!
XXX
groetjes mart & mier
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Sjordys:bounce: op dinsdag 15 augustus 2006 om 17:38:
darkraver was heerlijk in de kapital .. lekker rond geskied !!


zeg dat...vanaf 3u non-stop staan hakken op die blokken en in de zaal :bounce:
Waarschuw beheerder
:Pwa vet bie darkraver danne:bounce: wel minders geen reunie, khad gehoopt alsnog bietje van asterisk te kunnen genieten vanuit Hollanda
Waarschuw beheerder
LMystery wanneer en in welk hotel/appartement/camping ben jij dan geweest?>
Waarschuw beheerder
Uitspraak van <<:Ballie:>> op dinsdag 15 augustus 2006 om 19:56:
Uitspraak van Jumpalicious:bounce: op dinsdag 15 augustus 2006 om 17:38:
darkraver was heerlijk in de kapital .. lekker rond geskied !!

zeg dat...vanaf 3u non-stop staan hakken op die blokken en in de zaal


Ja zekersss!! Heb me egt goed vermaakt daar in Malgrat!
Alleen hotel papi?:S GEEN aanrader!! Maar heb tog bijna alleen maar in Thallasa gezeten,pff wat een zwembad:P:P
Waarschuw beheerder
papi is idd geen luxe, dit jaar geen malgratos voor mij:( maar hoe jij darkraver beschrijft:D gweldig avondje!!! zo zijn mijn zaterdagnachten voor n deel:P
Waarschuw beheerder
ik vond Hotel Papi vorig jaar voor wat je er voor betaald geen slecht hotel...
 
Artiest M.O.K.
Waarschuw beheerder
donateur
ik ben vandaag 6.00 aangekomen en kan vertellen dat ik een zeer aparte vakantie heb gehad. Mijn 1e indruk van het appartement was al meteen slecht. We verbleven in bellamar. We werden geholpen door een oude vrouw die geen fatsoenlijk woord Engels kon lullen. Toen we de kamer zagen merkte we meteen dat er heel wat kapot was. Ik snap niet dat gogo tours dit appartement aan durft te bieden, wat een verschrikkelijke toestand.


weekverloop:

Dinsdag: hele avond bij asterix geweest, opzich wel leuke tent maar daar is dan ook alles mee gezegd.

Woensdag: Eerst Tmf goedkoop bier drinken :P en daarna na de kapital waar Darkraver moest draaien, ik heb normaal gesproken niet zo'n hoge pet op van hem, maar wat hij daar liet horen was geniaal. Ik heb de hele avond (8-8-2006) lopen hakken. Verder was Paul elstak en mc ruffian ook wel aanwezig.

Donderdag: op het strand liggende merkte ik al meteen dat mijn gehoor zwaar naar de kloten was, wat stond het geluid hard in de kapital!. In de avonduren weer uitgeweest in de asterix.

Vrijdag: overdag lambakken op het strand en 's avonds uit bij asterix/tmf/ costa. Ging alleen vroegtijdig naar huis omdat ik teveel last van mijn linkeroog kreeg.

Zaterdag: Bij het wakker worden bleek mijn linkeroog zeer ontstoken te zijn, mocht van de dokter 2 dagen niks doen. Geen uitgaansleven, drank, zon etc. De hele dag heb ik ook bijna niks gedaan want mijn oog deed erg veel pijn.

Zondag: Zijn we bij waterworld geweest, ik mocht jammer genoeg nergens gebruik van maken dus ben ik maar in de jaccuzi gaan liggen de hele dag. Ik vond het opzich wel een redelijk park, maar heb mooiere waterparken gezien (mallorca).

Maandag: Naar Lloret geweest, we zijn alleen maar bij the cave geweest en een of andere tequila tent.

Dinsdag: beetje lambakken in malgrat, we kregen de borg van die oude heks die het appartement beheerde gedeeltelijk terug. Ze liet ons betalen voor dingen wat we niet eens gedaan hadden.


Voor de rest redelijke vakantie gehad, maar als ik mocht kiezen was ik 10 x liever naar lloret geweest.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
da's wel klote dat je door dat oog bijna niks kan doen.Over Bellamar heb k meer van die dingen gehoord. T ligt toch ook best ver van alles af of niet?. Ik had t zelfde met Darkraver tot 2 jaar geleden vond ik er niks aan. Maar sinds ik hem de 1e keer in Malgrat heb zien draaien is dat compleet veranderd. Geluid is idd snoeihard daar :). Asterix vond k zoals eerder gezegd niet veel aan dit jaar. Maar komt misschien doordat we zelf meestal pas om 1u/1.30 daar waren. We gingen meestal rechtstreeks naar qk (waar jij dus niet geweest bent??) Waterworld ben ik ook een keer geweest, maar we waren toen zo ver naar de klote die dag, dat we maar in 1 glijbaan zijn geweest en voor de rest alleen maar op zo'n veldje hebben gelegen pitten. Cave in lloret vond k helemaal niks.Toen wij er waren alleen maar pogo-figuren :s. En lloret is verder gewoon dubbel zo duur met alles. Ben er een dag heen geweest dit jaar...125 euro kwijt :s. Dus geef mij maar Malgrat :)
Waarschuw beheerder
Wij zijn ook deze week terug gekomen van Malgrat, we waren met 8 meiden geweest! En t was super! Bellamar geen problemen mee gehad, t is niet chique, maar wat wil je voor dat geld! Super vakantie gehad, op naar volgend jaar! X
Waarschuw beheerder
hihi zaten in de muur toevallig gaten:P bij bellamar, merja dr word vooral gesloopt uit verveling as men gaar is:D Lloret is wel duurder ja 7euries voor n mix drank en bier in longdrinkglas dat naar chemische zooi en pis smaakte, heb n slokje van mn ex toen gehad dus ken t weten:s
Waterworld was wel lol, bietje rondrennen van de ene naar het andere glijbaantje en pijn aan je kontje krijgen:P
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van LMystery op donderdag 17 augustus 2006 om 18:26:
hihi zaten in de muur toevallig gaten bij bellamar, merja dr word vooral gesloopt uit verveling as men gaar is


dat hadden wij dus ook, overal waren gaten in de muur en er was glas van de deur kapot. Verder hadden ze de douche zeer taktisch neergezet, elke keer als je wou douchen werd het sowieso nat omdat ze daar nog nooit van douchegordijnen hebben gehoord. Verder zou je je hond nog niet op de matrassen willen laten liggen daar, wat een drama :P