Partyflock
 
Forumonderwerp · 890320
 
In Delft is een man in een rolstoel ernstig mishandeld door drie jongeren. De daders eisten donderdagavond geld van de invalide man. De man weigerde geld af te staan waarop hij uit zijn rolstoel werd gegooid. Terwijl hij hulpeloos op de grond lag werd hij geschopt en geslagen. Twee van de daders gingen er vandoor maar een derde schopte lustig verder. Toen een buurtbewoner op een flatgalerij er iets van zei stopte de jongen en koos ook het hazenpad.


Het signalement van de daders luidt: tussen de 20 en 25 jaar oud, zwart haar, getinte huidskleur. Twee van de jongens droegen zwarte kleding, de derde had een ontbloot bovenlijf en droeg een witte linnen broek. Met het slachtoffer gaat het naar omstandigheden goed. Mensen met informatie bellen 0900-8844.

bron geenstijl

De finnen zijn weer lekker bezig in MCpat zijn woonplaats (N)
 
Uitspraak van Nona op vrijdag 28 juli 2006 om 14:18:
Uhh, en vanwaar die opmerking?


Dan was ie ook zijn rolstoel kwijt geweest
Uitspraak van actief op vrijdag 28 juli 2006 om 15:37:
surprise surprise


Mijn gedachte ook... erg eigenlijk :$

Zielig, die moeten ze gelijk helemaal aftrappen. Nieuw evenement tijdens open dag favo voetbalclub? Wie het hardst schopt krijgt een seizoenskaart
 
Ach er zijn ook Nederlandse junks die dit doen

Maar helaas waren dit nuchtere jongemannen :/

Waarschijnlijk........
 
geenstijl!!!


:@
Uitspraak van permanent verbannen op vrijdag 28 juli 2006 om 16:14:
Ach er zijn ook Nederlandse junks die dit doen


Die zijn er ook wel... je hoort het alleen verdomd weinig!

:@
 
Uitspraak van :D Mevrouwtje Vervelia :D op vrijdag 28 juli 2006 om 16:20:
Die zijn er ook wel... je hoort het alleen verdomd weinig!


Ach ja, voorheen kon je het er nog op gooien dat de media alleen allochtonen in de slecht daglicht wil zetten...... helaas blijkt dit gewoon de realiteit te zijn

Wel is opsporing verzocht op Tv Noord Holland gezien? 70% is allochtoon :S

Totaal respectloos

'Het zijn toch maar blanken'
 
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 28 juli 2006 om 14:15:
Marokanen zullen het iig niet zijn


Nee, daar moest ik ook meteen NIET aan denken...
Uitspraak van permanent verbannen op vrijdag 28 juli 2006 om 16:21:
Ach ja, voorheen kon je het er nog op gooien dat de media alleen allochtonen in de slecht daglicht wil zetten...... helaas blijkt dit gewoon de realiteit te zijn


Ja en dat is dan al 10 jaar zo, alleen nu hebben de meeste mensen het pas door. Nu Den Haag nog een keer, maar die hebben toch niets door tot dat ze er zelf inzitten want kakkers daar allemaal hebben toch veel belangrijkere dingen te doen. Zeiken over allemaal ontzettend stomme kamer kwesties die eigenlijk nergens over gaan...


Wel is opsporing verzocht op Tv Noord Holland gezien? 70% is allochtoon :S


Tja... Dat mag je eigenlijk niet zeggen he, foei foei je bent een racist... Kuch slik kuch hmmzzz....

:looser: s zijn het!
laatste aanpassing
Uitspraak van actief op vrijdag 28 juli 2006 om 13:59:
De finnen zijn weer lekker bezig in MCpat zijn woonplaats


:roflol:

Ontopic: De hoogste boom voor die kloteklappers! :x
geen woorden voor
 
Uitspraak van Smiley © op vrijdag 28 juli 2006 om 14:08:
In en in triest


jaa echt wel
Ach het is al zo vaak gezegd maar het kan niet vaak genoeg mensen die dat doen moeten ze .............(triest volk)
 
lekker dan :S

ben blij dat ik weg ga uit deluft.
 
Triest gewoon.. hoe laag bij de grond ben je dan :S :looser:
 
beetje jammer..
en je kunt je er hevig over zitten opnaaien...
alleen je doet er niks aan.

weet je.. dr zijn er zat met van die stoere praat op partyflock..

Uitspraak van verwijderd op vrijdag 28 juli 2006 om 14:41:
ik had der toch niks van gezegt, ik was er eens naar toe gelopen


en als je het ziet gebeuren op straat loop je er met een boog omheen
laatste aanpassing
 
Marokanen zullen het iig niet zijn

Nee, daar moest ik ook meteen NIET aan denken...


:lol:
 
Ik las de de naam van de topic en had me conclusie al klaar liggen... raad is :O.
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 28 juli 2006 om 14:41:
ik had der toch niks van gezegt, ik was er eens naar toe gelopen


jij wel he kleuter :gaap:
laatste aanpassing
 
Zwak hoor.. (n)
had ik niet moeten zien.
 
Uitspraak van fiebeltje op vrijdag 28 juli 2006 om 14:45:
kan me best dit voorstellen meeste mensen zijn echt bang om wat te zeggen. stel je voor dat ze achter hun aan gaan


Ik niet.
Ik heb altijd iets op zak waardoor zelfs de breedste gast nadenkt voordat ie me aanvalt,of hij moet een gun op zak hebben.
Maar ik zou er echt wat van zeggen en zowiezo ff proberen te beuken.
Als ik zoiets zie??REKEN MAAR!!!!!
Een invalide man slaan,ECHT ZIEK!!!
laatste aanpassing
 
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 28 juli 2006 om 20:49:
Ik niet.
Ik heb altijd iets op zak waardoor zelfs de breedste gast nadenkt voordat ie me aanvalt,of hij moet een gun op zak hebben.
Maar ik zou er echt wat van zeggen en zowiezo ff proberen te beuken.
Als ik zoiets zie??REKEN MAAR!!!!!
Een invalide man slaan,ECHT ZIEK!!!laatste aanpassing 28 juli 2006 20:50


yeah right.. samen met nog 10 man zeker...
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 28 juli 2006 om 21:23:
eah right.. samen met nog 10 man zeker...


1 is genoeg :yes:

niets mooier dan een goede daad verrichten door een groepje lui de tering in te slaan
tegen de muur met die gasten
Uitspraak van ~ Sissy ~ :sadrose: op vrijdag 28 juli 2006 om 14:11:
Een beetje door het sarcasme heenlezen he....


Oh, sarcasme ja... :/
Uitspraak van Roel63 op vrijdag 28 juli 2006 om 15:23:
Volgens mij heeft heel Nederland na zulke weken een getinte huidskleur ;)


Finnen toch niet? :D
 
Uitspraak van fiebeltje op vrijdag 28 juli 2006 om 14:45:
kan me best dit voorstellen meeste mensen zijn echt bang om wat te zeggen. stel je voor dat ze achter hun aan gaan
tis zo moeilijk soms


ooit gehoord van ZWAAR gereedschap?:D
 
breekijzertje...?:)
 
Die gasten moeten flink wat klappen krijgen, zodat ze zelf in een rolstoel komen te zitten.
En dan mag hen hetzelfde overkomen, maar dan net iets erger:@
 
Uitspraak van Busty. op vrijdag 28 juli 2006 om 21:26:
niets mooier dan een goede daad verrichten door een groepje lui de tering in te slaan


Idd.
 
Uitspraak van actief op vrijdag 28 juli 2006 om 13:59:
getinte huidskleur


Enkeltje eigenland?
Uitspraak van actief op vrijdag 28 juli 2006 om 13:59:
In Delft is een man in een rolstoel ernstig mishandeld door drie jongeren.


Hoe zielig kun je zijn .. :looser:
Wat een eikels zeg die lui die dat deden :@

en weer zie ik hier iedereen zeggen: ' 'zie je het waren weer marokkanen ze moeten allemaal terug blablabla''

Ik zal het dan verdomme nog maar 1 keer zeggen! : Criminaliteit wordt niet bepaald door de afkomst die iemand heeft! OF willen jullie soms beweren dat als je een getinte huidskleur hebt dat je dan een crimineel wordt, en als je blank bent niet?

Kom op mensen, jullie weten toch ook wel beter :)
laatste aanpassing
Uitspraak van Azizz op zaterdag 29 juli 2006 om 22:43:
'zie je het waren weer marokkanen ze moeten allemaal terug blablabla''


Sorry maar ik hoor niemand hier zeggen dat het marrokanen zijn, het kunnen van mijn part itialianen zijn, intereseert me geen tyfus, maar het valt wel op dat het altijd mensen met een kleurtje zijn en geloof me, dat komt echt niet van de zonnebank!

Voel je niet zo snel aangesproken door alles wat er gezegt wordt, want dan bewijs je zelf maar weer dat jij er ook zo één bent...


Uitspraak van Azizz op zaterdag 29 juli 2006 om 22:43:
en als je blank bent niet?


Mijn neef is vdweek nog van een speedboot geplukt ergens in zeeland en krijgt minstens 5 jaar cel omdat ie ff een boete moest betalen 613 duizend flappe en omdat hij nog 270 dagen celstraf moest uitzitte, ook hij is er één.. Dus ja, er zijn ook Nederlandse criminelen, alleen een stukkie minder lijkt het wel als je in de gevangenis rondloopt..
 
:frusty:
Uitspraak van :D Mevrouwtje Vervelia :D op zondag 30 juli 2006 om 11:11:
maar het valt wel op dat het altijd mensen met een kleurtje zijn en geloof me, dat komt echt niet van de zonnebank!


Wat een onzin. Je maakt mij niet wijs dat Allochtonen vaker de fout in gaan dan Nederlanders. En als dat zo is, dan nog kan dat komen doordat de pakkans bij hun groter is etc.
Bovendien is stelen omdat je jezelf in een uitzichtloze situatie bevindt nog heel iets anders dan belastingfraude plegen terwijl je al bakken met geld verdient (wat je vaak bij NLders hebt. ) En dat het niet van de zonnebank komt ben ik met je eens. Maar het is weken achter elkaar mooi weer geweest met het zonnetje dus dan is heel NL wel lichtgetint, ken zelfs NLders die er dan als negers uitzien :p Ajoh criminaliteit is niet bepaald door de afkomst die je hebt. Dit keer waren het wat kwajongeren die een man mishandelden en morgen zie je bv weer een Nederlandse man op het nieuws die zijn kinderen heeft verkracht en in stukken heeft gesneden. Zo heb je altijd wat.

Grtz
Uitspraak van Azizz op zondag 30 juli 2006 om 11:22:
Wat een onzin. Je maakt mij niet wijs dat Allochtonen vaker de fout in gaan dan Nederlanders. En als dat zo is, dan nog kan dat komen doordat de pakkans bij hun groter is etc.
Bovendien is stelen omdat je jezelf in een uitzichtloze situatie bevindt nog heel iets anders dan belastingfraude plegen terwijl je al bakken met geld verdient (wat je vaak bij NLders hebt. )


Ga maar eens googelen en zoek maar eens naar "crimnaliteit en afkomst, dan zal je zien dat allochtonen 3 tot 4x vaker crimineel bezig zijn. En hoezo de pakkans groter? omdat ze allochtoon zijn vallen ze vaker op? dit riekt naar discrininatie.

En waarom uitzichtloze situaties? Voor allochtonen is er vanalles geregeld om ze uit de criminaliteit te houden. Denk dat een allochtoon tegenwoordig meer kans heeft op een baan dan een blanke, want tegenwordig "genieten mensen van een andere cultuur de voorkeur".
ok, zelf gezocht voor je...

Herkomst, geslacht, leeftijd en diplomabezit zijn de belangrijkste factoren die bepalen of iemand wel of niet bij criminaliteit betrokken raakt. Dat blijkt uit een gezamenlijk onderzoek van het onderzoeksinstituut WODC en het CBS.

Het Wetenschappelijk Onderzoek- en Documentatiecentrum (WODC) en het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) hebben in opdracht van het ministerie van Justitie onderzoek gedaan naar de kenmerken van mensen die door de politie als verdachten zijn geregistreerd.

Uit het onderzoek komen de volgende conclusies naar voren:

* De politie registreerde in 2002 een klein gedeelte van de bevolking als verdachte, namelijk 1,2%. Gekeken naar afkomst, blijkt dat 0,9% van de autochtone bevolking en 2,2% van de allochtone bevolking verdachte is. Het aandeel allochtonen onder de verdachten is daarmee ruim twee keer zo groot als hun aandeel in de totale Nederlandse bevolking. Vooral de niet-westerse allochtonen zijn oververtegenwoordigd.
* Dominicaanse en Antilliaanse groepen hadden relatief de hoogste percentages verdachten met 5,9% en 5,6%. Japanners werden met 0,6% naar verhouding het minst als verdachte geregistreerd.
* In absolute aantallen bestaat de grootste groep verdachten uit autochtone Nederlanders (ruim 100.000 verdachten), gevolgd door de Marokkanen en de Surinamers (elk ruim 10.000), de Turken (7.500) en de Antillianen (6.600).
* Behalve herkomst blijken geslacht, leeftijd en diplomabezit kenmerkend te zijn. Van mannen en jongeren was al bekend dat zij vaker tot de verdachten van misdrijven behoren. Daarnaast worden jongeren zonder diploma bijna 2,5 keer zo vaak verdacht van een misdrijf dan jongeren met diploma.

brin: http://www.regering.nl/actueel/nieuwsarchief/2005/04April/26/0-42-1_42-59168.jsp


hier nog een PDF-bestandje.... kijk maar eens vanaf blz 6
http://www.justitie.nl/Images/criminaliteitsnota_tcm74-38884.pdf
laatste aanpassing
 
Wat doet het er nou toe of het vaker allochtonen zijn of niet?
Het feit is dat het geen flikker uitmaakt aan de huidskleur ect. maar hoe verknipt en laf iemand is. En dat heeft meer met karakter en diegene zijn levensloop te maken.
Erg triest ziek als je zoiets doet, daar gaat het ook om dacht ik hier.
 
Uitspraak van actief op vrijdag 28 juli 2006 om 15:37:
surprise surprise


inderdaad
Uitspraak van Azizz op zaterdag 29 juli 2006 om 22:43:
Ik zal het dan verdomme nog maar 1 keer zeggen! : Criminaliteit wordt niet bepaald door de afkomst die iemand heeft! OF willen jullie soms beweren dat als je een getinte huidskleur hebt dat je dan een crimineel wordt, en als je blank bent niet?


Nee maar het is wel leuk dat de helft van de gevangenissen volzit met allochtonen, terwijl die een veel kleiner deel van de bevolking zijn dan autochtonen. Procentueel gezien zijn er dus meer criminele buitenlanders dan criminele autochtonen (Y)

maar goed dat zal ik maar niet zeggen want zometeen ben ik racist.
laatste aanpassing
 
:@:@:@
 
schoppen dat volk...
Uitspraak van Technomania op zondag 30 juli 2006 om 13:10:
Uitspraak van Supermaroc op zondag 30 juli 2006 om 11:22:
Wat een onzin. Je maakt mij niet wijs dat Allochtonen vaker de fout in gaan dan Nederlanders.


Ojawel hoor..! :O
Ik heb een betoog over de criminaliteit in Nederland gehouden, en daarbij zocht ik ook naar feiten qua afkomst..
Overduidelijk minder Nederlanders die zulke acties uithalen.. :yes:
laatste aanpassing
 
Tis bruin, krullen , en praat beetje nederlands, rara wat is t?
 
ze vroegen hem wel iets netjes, dus jah :D