Partyflock
 
Forumonderwerp · 888871
Waarschuw beheerder
Een zorgwekkende ontwikkeling die je dankzij alle zweverige rubriekjes in de vrouwenbladen en de pseudo labiele "Ik weet niet wat ik wil, dus ik kies maar SPW aangezien al mijn vriendinnen het ook doen" kansloze vrouwmensen toch inmiddels wel dramatische proporties aan begint te nemen.

Was het "vroeger" nog, "Hij mog d'er van de vrouw niet op, dus vrolijk is ie niet..." of "Tja, zo'n kutkop trek je nu eenmaal bij de kater", tegenwoordig is het "Ach gos, kijk die knul toch eens... Hij is vast misbruikt, hij kijkt zo zielig :'(" of "Zo hé, wat kijkt hij chagrijnig, vast regressietherapie gehad :'(."

Nee domme koe! Hij heeft koppijn omdat hij teveel gezopen heeft! Uitdroging van de hersentjes, that's it!
En nee, daar word je nu eenmaal niet vrolijk van :nosmile:.

Maar nee, ze blijven gewoon stug volhouden...
"Jij snapt dat niet joh... Hij heeft zijn uitvlucht in de drank gezocht om zijn mentale poblemen te ontvluchten... :'(."

:nosmile:.

Wel ja joh, je bent zelf dusdanig onzeker en labiel dat je niet eens weet welke studie je moet kiezen, maar na 2 alinea's uit "Nijntje gaat naar de psychiater" ben je de huis-tuin-en-keuken psycholoog bij uitstek ja...

Godzijdank heb ik me op m'n 20ste reeds voorgenomen nooit een relatie de beginnen met een SPW-er (of kapster / schoonheidsspecialiste / ander VMBO-tuig, maar dat terzijde) maar helaas ontkom je er tegenwoordig toch echt niet aan als je nog af en toe met vrouwen praat.

*samen op de bank, beetje relaxed muziek aan het luisteren*
Man: Ah, mooi, gevoelig plaatje dit... Werd m'n ex altijd emotioneel van :knuffel:. (over een traumatische ervaring die het leven van de vrouw in kwestie totaal omgooide waardoor ze een ander mens werd)
*luisteren*
Vrouw: Ik vind hem eigenlijk ook wel heel goed bij jou passen :'(.
Man: Euuuh, déze plaat? Hoezo dat dan? [img width=15 height=15 cacheid=000104780002278a222786d31a017fc951]http://images.fok.nl/s/redface.gif[/img].
V: Gewoon, de tekst :'(.
M: We hebben dezelfde plaat geluisterd? [img width=15 height=15 cacheid=0000082f00002495ca1f2ba11a017fc951]http://images.fok.nl/s/emo.gif[/img].
V: Ja... En ik denk dat jij iets soortgelijks mee hebt gemaakt :'(.
M: Wacht ff hoor... Wat precies dan :?.
V: Je hoeft niet direct in de verdediging te schieten hoor... :nosmile:w. Je bent veilig bij mij... :'(.
M: Verdediging :?.
V: Tja, ik zie bepaalde karaktereigenschappen van je... En je móet wel iets dergelijks meegemaakt hebben om die in deze vorm te ontwikkelen... :'(.
M: You're kidding right? [img width=19 height=15 cacheid=00003272000b306bed6d23531a017fc951]http://images.fok.nl/s/confused.gif[/img].
V: De manier waarop je reageert zegt al wel voldoende :'(.
M: Laconiek bedoel je? [img width=15 height=15 cacheid=0000082f00002495ca1f2ba11a017fc951]http://images.fok.nl/s/emo.gif[/img].
V: Daar ga je weer... Direct weer in de verdediging schieten... Zoiets doe je alleen als je ergens mee zit...
M: Ik kan dus niet gewoon van nature een domme, botte lul zijn :?.
V: Val maar weer terug in je rol van stoere man... Ik weet wel beter :'(.
M: Dus ik ben misbruikt? [img  cacheid=000104780002278a222786d31a017fc951]http://images.fok.nl/s/redface.gif[/img]. Zijn er ook foto's of filmpjes van denk je? [img width=23 height=16 cacheid=000036710001ba36783b13961a017fc951]http://images.fok.nl/s/koffie.gif[/img].
V: Jammer, echt jammer... Door er luchtig over te doen en het weg te wuiven met je grapjes denk je weer veilig in je schulp te kunnen kruipen... Geeft verder niet hoor, ik snap het wel :'(.
M: Wacht ff hoor, zowel gewoon "Nee" antwoorden als laconiek reageren betekent dat ik een probleemgeval in de ontkenningsfase ben... Wat had ik naast bevestigen en vervolgens snikkend in de embryonale houding kruipen dan nog kunnen zeggen zodat dit gezever me bespaard was gebleven?
V: Ik zie het al.. Je wilt er niet over praten... Geeft niet, echt niet... Maar als je er klaar voor denkt te zijn mag je altijd bij komen om je hart te luchten... :'(.

M: :nosmile:.

En op dat moment ga je toch echt even wegdromen over je eigen persoonlijke sage waarbij Adam Eva de kop insloeg omdat ze niet met haar poten van de appels af kon blijven zodat dit soort gezever je allemaal bespaard zou zijn gebleven :knuffel:.

Verklaart overigens wel direct waarom er zoveel krassers en andere labiele Gothic figuren zijn, immers, laten we eens voor het gemak aannemen dat 50% van de wereldbevolking vrouwelijk is:

- Zo'n 15 procent daarvan is de gehele dag met een kruik op het hoofd onderweg naar de 120km verderop gelegen waterput, dus die hebben geen tijd om de Viva te lezen of Oprah te kijken.
En een studie SPW behoort godzijdank ook niet tot de mogelijkheden aangezien haar kinderen uit nood waarschijnlijk de studieboeken op zouden eten... Oftewel, goed volk [img width=33 height=15 cacheid=00000bec00005d520105dd8a1a017fc951]http://images.fok.nl/s/thumbsup.gif[/img].

- Nog eens 10% is gewoon te dom om te lezen, dus die staan de hele dag gewoon bejaardenreten te wassen of te knippen, dus daar heb je ook geen last van.

- Maar ja, dan die 25% die, in de meeste gevallen vanwege "zelfonde:rzoek" ooit eens het boek "Ontdek jezelf en brei tegelijkertijd een trui" uit het bibliotheekrek getrokken hebben, gestopt zijn na de inleiding aangezien ze in de chronische overtuiging zijn dat ze zelf volkomen stabiel zijn, en desondanks toch denken de psycholoog uit te kunnen, of in dit geval zelfs móeten hangen.
Want hé, ze hebben nu daadwerkelijk "psychologie-boeken" (door de vrouwen in kwestie zelf waarschijnlijk als "psiegologie" gespeld) gelezen dus ze kunnen nu mentale strubbelingen waarnemen op we-ten-schap-pe-lijk niveau...
En ja joh meid, tuurlijk ben je direct in staat een professioneel oordeel te vellen over iemands complete psyche als je iedere dag naar én Oprah én Dr. Phill kijkt [img width=33 height=15 cacheid=00000bec00005d520105dd8a1a017fc951]http://images.fok.nl/s/thumbsup.gif[/img].

Sowieso een vreemde gewaarwording trouwens, dat soort vrouwen diagnosticeren ook in vrijwel alle gevallen het tegenovergestelde van de werkelijkheid.
Iedereen kent de standaard cliché voorbeelden waarschijnlijk wel:
- Je doet jezelf juist zo sterk voor omdat je van binnen eigenlijk een onzeker, verlegen mannetje bent :'(. Dat hoeft niet joh, echt niet...
- Je bent zo hard voor mensen omdat je zelf bang bent om gepest te worden :'(. Wees toch gewoon eens jezelf, dan zal men ook aardig voor jou zijn en hoef je nergens meer bang voor te zijn... [insert nog een standaard zweefpraatje over yoga en karma]

Tuurlijk, dat Oprah en de vrouwenbladen het doen snap ik ook wel... Ik denk immers dat er weinig gekeken wordt naar een programma of artikel waarin gewoon gezegd wordt "Tja, hij is een botte lul omdat hij euuuuuh... Tja, gewoon een botte lul is..."
Dat gaat niet echt verkopen, dat zal iedereen waarschijnlijk wel snappen.

Maar, en dat is het erge, iedereen is ook daadwerkelijk in die simpele verkooptruuk gaan geloven... :nosmile:.
Zoals de Duitsers propagandeerden dat de Joden slechts op een vakantietripje incl. kost en inwoning gingen en men in de bijbel ooit beweerde (Openbaring 7 vers 1. Johannes) dat de aarde plat was, trapt de gehele bevolking er ook deze keer weer volledig in.

De oplossing?
Tja, we zouden natuurlijk alle Viva's ritueel kunnen gaan verbranden, Oprah richting de waterput sturen, Dr. Phill zijn laatste restje mannelijkheid operatief laten verwijderen en alle vrouwen opgesloten houden in de kelder waarbij ze er dagelijks alleen even uit mogen voor de noodzakelijke, huishoudelijke activiteiten, etc.
Alle mannen dienen mee te werken; alle hoge functies worden immers toch bekleed door mannen dus een wetswijziging om het allemaal mogelijk te maken is zo rond en dan hebben we het probleem toch vrij snel uit de wereld geholpen.
Er direct even een geloofsovertuiging van maken om eventuele tegenstanders direct de mond te kunnen snoeren... En dan noemen we het :knuffel: het Kastachisme :knuffel:.

Maar nee, aangezien het vlees zwak is en de zwakkere mannen zich toch weer laten leiden door pussy-fever, ga ik toch liever gewoon uit van het Darwinisme...

Laat die vrouwen elkaar en hun goedgelovige omgeving gewoon een trauma, borderline, depressie etc. aanpraten en gezien hun genetisch bepaalde zwakkere geestelijke gesteldheid zal het uiteindelijk resulteren in een massale zelfmoordgolf.
Uiteraard het liefst in groepsverband, maar als ze het netjes 1 voor 1 doen wil ik me ook wel enigszins geduldig opstellen.
En uiteindelijk zal het probleem zichzelf als een vezelarm stuk stront in een plateauloze toilet uit de samenleving laten verwijderen en leven we weer lang en gelukkig...

...met onze waterputlopertjes [img width=30 height=21 cacheid=000004af000390a13bc243e01a017fc951]http://images.fok.nl/s/loveys.gif[/img].
 
Waarschuw beheerder
probeer je intelligent over te komen?
Waarschuw beheerder
donateur
:D wel leuk verhaaltje
Waarschuw beheerder
donateur
Sjonge wat een frustratie.. :aai:

Wat een agressie ook richting bezorgde vrouwen, had je wel een goede relatie met je moeder?
 
Waarschuw beheerder
ff geen zin in hoor! :gaap:
 
Waarschuw beheerder
is er een samenvatting? :D
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 20 juli 2006 om 18:56:
probeer je intelligent over te komen?


Ik denk dat hij het nog maar een keer moet proberen want nu lukt het niet.
Waarschuw beheerder
donateur
Leuk geschreven..Fan van Joep van 't Hek? ;)
Waarschuw beheerder
dit is voor het eerst dat ik zo'n lange tekst helemaal gelezen heb in het forum. gefeliciteerd! (Y)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Je schijnt er wel heel veel van af te weten, abonnement op de Viva en televisie afgesteld op Oprah?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 20 juli 2006 om 18:56:
probeer je intelligent over te komen?


dan lijkt t nog wat, jeweettoch. ondermijn z'n poging nou niet :9
Waarschuw beheerder
agh ventje tog...zit je erges mee:devil: gooi het er maar uit...:P
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
ach gossie, had ze je door? :devil:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Haha, hij is weer fijn ;)

Maar nu helaas wat minder herkenbaar.


Uitspraak van Nova25 op donderdag 20 juli 2006 om 18:53:
Tja, we zouden natuurlijk alle Viva's ritueel kunnen gaan verbranden, Oprah richting de waterput sturen


(y)
 
Waarschuw beheerder
pff.. echt geen zin om te lezen..
Waarschuw beheerder
Mannen zijn veel simpeler als vrouwen ze willen doen voorstellen :jaja:
 
Waarschuw beheerder
Maar wat is nou je punt? Dat alle vrouwen dood moeten? Of dat ze hun bek moeten houden? Of sta je op het punt homo te worden?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 20 juli 2006 om 19:57:
Of sta je op het punt homo te worden?


dat is het!
of hij wil graag een vrouw die elke dag alleen maar bezig is met een pot op der kop naar de waterput te lopen :D kan ook nog
Waarschuw beheerder
Nova, weer een goed stuk (Y)

Maar eerlijkheid gebied mij te zeggen: Je voorgaande hersenspinsels vond ik beter geschreven...Don't lose it...
Waarschuw beheerder
donateur
Volgens mij is dit een verkapte contact advertentie, waarin hij op zoek gaat naar de perfecte vrouw. Door te noemen wat hij absoluut niet wil..
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Hupkarella op donderdag 20 juli 2006 om 18:58:
Wat een agressie ook richting bezorgde vrouwen, had je wel een goede relatie met je moeder?


whehehehhe :d
 
Waarschuw beheerder
Weet je wat jij nodig hebt? Een goeie beurt! (maar daar zul je wel te lelijk voor zijn). :)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Linda-X- B) op donderdag 20 juli 2006 om 20:23:
Je voorgaande hersenspinsels vond ik beter geschreven...


Hij heeft er meer geschreven? Die ga ik ff lezen, ben benieuwd.
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op donderdag 20 juli 2006 om 18:59:
is er een samenvatting?


haha ;) goed bezig :cheer:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Nova25 op donderdag 20 juli 2006 om 18:53:
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla


vertel het eens schat, wil je er over praten? :aai:
 
Waarschuw beheerder
Je hebt wel helemaal gelijk :respect:

Dat psychologische spiegologische gelul ook altijd, kan er persoonlijk ook helemaal niet tegen (N)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Lady-Anneliesss op donderdag 20 juli 2006 om 22:20:
hij is niet leuk


hij is wat al te heftig ja.
maar hij heeft wel een punt.... schromelijk overdreven en zeeeeeeer bot gezegd maar ik ben het ergens wel met hem eens
 
Waarschuw beheerder
Ik vind m werkelijk briljant!
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Chemical Sister op donderdag 20 juli 2006 om 22:22:
hij is wat al te heftig ja.


Hij is gewoon eerlijk.

Door dit soort stukjes besef ik maar weer dat ik niet abnormaal ben of empathie mis dat ik af een toe een grondige schijthekel aan mijn eigen soort heb (N)

Het enige voordeel van vrouwelijke emoties hebben is het gebruik als chantagemiddel :lief:
 
Waarschuw beheerder
hij is dan wel eerlijk, maar hij steekt wel alle vrouwen die spw doen in een 'hokje'

ik doe ook spw, en ik weet wel dat ik dit niet 'toepas' in mijn dagelijkse leven. Moet er ook niet aan denken om alle mensen die ik spreek of wat dan ook te analyseren of er misschien iets gebeurt kan zijn in het verleden, omdat hij/zij op een of andere manier reageert. zulke dingen doe je op je werk.

en die vrouwen/meisjes die jij bedoeld, weet niet op welke school dat ze zitten, maar bij mij word er toch wel degelijk ingestampt dat je je werk en privé gescheiden moet houden, maar dat is volgens mij ook wel op elke opleiding zo..

als je een goeie spw-er bent kun je dat ook, voor de rest: zoek beter een baan die bij je past, niet omdat je vriendinnetjes die opleiding kiezen, of omdat je niet weet wat je wilt worden want een goede spw-er zal je nooit worden op die manier..
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Ik vind het wel een grappig stukje...Erg komisch...

Beetje bot gebracht ( om te shockeren, das de bedoeling)...maar ergens waarheid...

Maar wat hij vergeet is dat er ook een hele hoop mannen zijn die gedragingen psychologisch proberen te analyseren...
Welliswaar op een andere manier dan vrouwen zullen doen, maar ook iets om moe van te worden...
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 20 juli 2006 om 22:59:
Door dit soort stukjes besef ik maar weer dat ik niet abnormaal ben of empathie mis dat ik af een toe een grondige schijthekel aan mijn eigen soort heb


dat ben ik met je eens.... ik heb eigenlijk ook geen vriendinnen maar alleen vrienden. veel prettiger in de omgang. en eerlijker ook!

maar hij brengt het gewoon wat heftig
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 20 juli 2006 om 21:44:
Weet je wat jij nodig hebt? Een goeie beurt! (maar daar zul je wel te lelijk voor zijn). :)


:gaap:


Goed stuk weer hoor, snap alleen niet waar je het voor doet eigenlijk.
Waarom plaats je dit hier? Waarschijnlijk begrijpt de helft niet eens wat er staat :X
 
Waarschuw beheerder
Ik lees het vanmiddag wel ff, nu ff geen kracht voor..
Waarschuw beheerder
Vooral om te shockeren....om reacties te verkrijgen...om de boel in de zeik te nemen...aandacht...om een boodschap over te brengen...

Maar wel grappig
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Nova25 op donderdag 20 juli 2006 om 18:53:
*samen op de bank, beetje relaxed muziek aan het luisteren*
Man: Ah, mooi, gevoelig plaatje dit... Werd m'n ex altijd emotioneel van . (over een traumatische ervaring die het leven van de vrouw in kwestie totaal omgooide waardoor ze een ander mens werd)
*luisteren*
Vrouw: Ik vind hem eigenlijk ook wel heel goed bij jou passen .
Man: Euuuh, déze plaat? Hoezo dat dan? .
V: Gewoon, de tekst .
M: We hebben dezelfde plaat geluisterd? .
V: Ja... En ik denk dat jij iets soortgelijks mee hebt gemaakt .
M: Wacht ff hoor... Wat precies dan :?.
V: Je hoeft niet direct in de verdediging te schieten hoor... w. Je bent veilig bij mij... .
M: Verdediging :?.
V: Tja, ik zie bepaalde karaktereigenschappen van je... En je móet wel iets dergelijks meegemaakt hebben om die in deze vorm te ontwikkelen... .
M: You're kidding right? .
V: De manier waarop je reageert zegt al wel voldoende .
M: Laconiek bedoel je? .
V: Daar ga je weer... Direct weer in de verdediging schieten... Zoiets doe je alleen als je ergens mee zit...
M: Ik kan dus niet gewoon van nature een domme, botte lul zijn :?.
V: Val maar weer terug in je rol van stoere man... Ik weet wel beter .
M: Dus ik ben misbruikt? . Zijn er ook foto's of filmpjes van denk je? .
V: Jammer, echt jammer... Door er luchtig over te doen en het weg te wuiven met je grapjes denk je weer veilig in je schulp te kunnen kruipen... Geeft verder niet hoor, ik snap het wel .
M: Wacht ff hoor, zowel gewoon "Nee" antwoorden als laconiek reageren betekent dat ik een probleemgeval in de ontkenningsfase ben... Wat had ik naast bevestigen en vervolgens snikkend in de embryonale houding kruipen dan nog kunnen zeggen zodat dit gezever me bespaard was gebleven?
V: Ik zie het al.. Je wilt er niet over praten... Geeft niet, echt niet... Maar als je er klaar voor denkt te zijn mag je altijd bij komen om je hart te


gheheheh hoe verzin je het :9
 
Waarschuw beheerder
prachtig :respect: en gelukkig heb ik SPH gedaan :P is wat 'hoger' dan SPW...
Maar psychologisch gelul is ook niet aan mij besteedt...doe mij maar een humoristisch verhaal zoals deze 8)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 21 juli 2006 om 00:40:
is wat 'hoger' dan SPW...


Uitspraak van verwijderd op vrijdag 21 juli 2006 om 00:40:
een humoristisch verhaal zoals deze


zoals dit... aan je nederlands is het iig niet te merken ;)



niet naar bedoeld hoor, kon het gewoon niet laten
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Nova25 op donderdag 20 juli 2006 om 18:53:
En uiteindelijk zal het probleem zichzelf als een vezelarm stuk stront in een plateauloze toilet uit de samenleving laten verwijderen en leven we weer lang en gelukkig...


Gelukkig Kasta. :lief:.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Chemical Sister op vrijdag 21 juli 2006 om 00:43:
zoals dit... aan je nederlands is het iig niet te merken



niet naar bedoeld hoor, kon het gewoon niet laten


jah dat ligt aan me afkomst hahaha 8) LIMBURG...wij praten als Duitsers en schrijven als Belgen 8)...maar bedoelen het Nederlands...sorry (F)
Waarschuw beheerder
nee ik zei al dat het niet naar bedoeld was. de gelegenheid was alleen te mooi. en het is mijn vak dus ik zie het direct

:bloem:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Chemical Sister op vrijdag 21 juli 2006 om 00:54:
nee ik zei al dat het niet naar bedoeld was. de gelegenheid was alleen te mooi. en het is mijn vak dus ik zie het direct


geen probleem mee ;) ik als Limburger weet gewoon dat grammatica niet mijn ding is
 
Waarschuw beheerder
Ik moet nu vooral lachen om al die vrouwen die ineens gaan verkondigen dat zij niet zo zijn. Dat vind ik de grootste grap.
Uitspraak van Nova25 op donderdag 20 juli 2006 om 18:53:
*samen op de bank, beetje relaxed muziek aan het luisteren*
Man: Ah, mooi, gevoelig plaatje dit... Werd m'n ex altijd emotioneel van . (over een traumatische ervaring die het leven van de vrouw in kwestie totaal omgooide waardoor ze een ander mens werd)
*luisteren*
Vrouw: Ik vind hem eigenlijk ook wel heel goed bij jou passen .
Man: Euuuh, déze plaat? Hoezo dat dan? .
V: Gewoon, de tekst .
M: We hebben dezelfde plaat geluisterd? .
V: Ja... En ik denk dat jij iets soortgelijks mee hebt gemaakt .
M: Wacht ff hoor... Wat precies dan :?.
V: Je hoeft niet direct in de verdediging te schieten hoor... w. Je bent veilig bij mij... .
M: Verdediging :?.
V: Tja, ik zie bepaalde karaktereigenschappen van je... En je móet wel iets dergelijks meegemaakt hebben om die in deze vorm te ontwikkelen... .
M: You're kidding right? .
V: De manier waarop je reageert zegt al wel voldoende .
M: Laconiek bedoel je? .
V: Daar ga je weer... Direct weer in de verdediging schieten... Zoiets doe je alleen als je ergens mee zit...
M: Ik kan dus niet gewoon van nature een domme, botte lul zijn :?.
V: Val maar weer terug in je rol van stoere man... Ik weet wel beter .
M: Dus ik ben misbruikt? . Zijn er ook foto's of filmpjes van denk je? .
V: Jammer, echt jammer... Door er luchtig over te doen en het weg te wuiven met je grapjes denk je weer veilig in je schulp te kunnen kruipen... Geeft verder niet hoor, ik snap het wel .
M: Wacht ff hoor, zowel gewoon "Nee" antwoorden als laconiek reageren betekent dat ik een probleemgeval in de ontkenningsfase ben... Wat had ik naast bevestigen en vervolgens snikkend in de embryonale houding kruipen dan nog kunnen zeggen zodat dit gezever me bespaard was gebleven?
V: Ik zie het al.. Je wilt er niet over praten... Geeft niet, echt niet... Maar als je er klaar voor denkt te zijn mag je altijd bij komen om je hart te luchten... .


En als topicopener met zo'n wijf op de bank belandt, wil dit zeggen dat hij nu eenmaal niet leuk genoeg is voor een echt leuk wijf! O:)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 21 juli 2006 om 00:56:
geen probleem mee ik als Limburger weet gewoon dat grammatica niet mijn ding is


jij hebt andere kwaliteiten
Waarschuw beheerder
Gadverdamme........






Toevoeging: kruip­ uit je grot. Trek de wereld in. Er zijn zat leuke­ vrouwen.

Ga dicklits schrijven. Mannelijke var­iant op de zogenaamde-onafhankelijk-hippe-twintige­rs-vrouwen.

Wat ben jij een zeikerd. Geen wond­er dat je geen tof wijf bent tegengekomen. Ik zou ­spontaan in een honderdjarig durende PMS-periode s­chieten van jouw gejank.
laatste aanpassing