Partyflock
 
Forumonderwerp · 888496
889x bekeken

Onderwerp is gesloten!

Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.

 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Jo flokkers,

Ben er zins een tijdje agter dat ik sommige dieren best aantrekklijk vind. Vooral honden genieten mijn voorkeur. Ik hep het dan wel over teefjes natuurlijk. Langharige honden vind ik een stuk minder.

Sinds een tijdje hep ik een dopperman pinser in huis omdat de eigenaar een tijdje op vakantie is. Dese hond Lara genaamd geniet er heel erg van als ik er streel bij er tepels enso. Ik raak dan zelfs ook een beetje opgewonden. begin dan te fantaseren dat ik sex met zoon lekkere hond hep. Denk dat Lara het ook best fijn zal vinden. We hebben ook al een keer samen gedoest en hadden de grootste lol.

Ik dagt eerst dat dit niet normaal was. Ma hep vernomen dat er meer mensen zijn die dit hebben. Ik hep ook geen zin om dit voor me te houden en sgaam me er ook niet meer voor.

Nou zijn er meer flokkers die welles wat doen met een dier van plezier??

PS let niet op mijn spelling ik hep last van disleksie
PS alleen serieuse reacties anders liever niet posten in mijn forum, stuur me anders ma een pb!

NOU gr

James Kristal