Ik vond Extrema ook een beetje tegenvallen..Heb al heel wat jaar party ervaring en Extrema daar MOEST ik nog een keer heen. Toen ik 's ochtends aankwam dacht ik echt: "wauw wat een geweldig terrein, echt de aankleding was geweldig, goede indeling, veel loungeplekjes echt een compliment voor de organisatie!"
Hoe anders werd het een paar uur later...veel te veel mensen, opstoppingen bij de wc's, mensen die gewoon over je heen stapten als je probeerde even relax te zitten op je kleedje
En ook muzikaal viel het mij een beetje tegen, ben overal wel wezen kijken maar nergens was er een sfeer van handjes in de lucht en dansen maar, iederene krioelde door elkaar heen alsof het een grote mierenhoop was...er hadden van mij wel 10.000 mensen minder mogen zijn, jammer hoor..
En dan het geluid dat bijvoorbeeld op de Future Funk tot 3x toe weg viel

Steve Lawler maakte het uiteindelijk wel weer goed, toen werd er eindelijk eens gedanst..
Wel heel veel gezellige, blije mensen bij elkaar, dat mag wel gezegd worden. Ik moest om half acht werken bij de drugsvoorlichting en bij de Garden waar we naast stonden was het gelukkig wel heel gezellig, veel gejuich en geklap, zoals het hoort..
Maar alles bij elkaar genomen viel het toch een beetje tegen jammergenoeg..misschien dat ik verwend ben met het enthousiasme op de Duitse feestjes, maar dit was voor mij de eerste en de laatste keer dat ik op Extrema was. Ik vond het maar een tamme bedoening en muzikaal tegenvallen.. Ik heb naar die Martin Solveig geluisterd en jezus zo kan ik ook wel dj worden, platen draaien van wel 100 jaar oud (overdrijf een beetje natuurlijk

) en totaal geen lijn. Hoe blij verrast werd ik gelukkig door Steve Lawler, die tenminste een origineel en heerlijk setje draaide..Deep Dish moest ik helaas missen maar ik had dan ook geen zin meer in de drukte daar..
En oh ja nog iets wat op Duitse feestjes prima werkt: een onderpand van 1 euro betalen zodat je je beker weer terugbrengt, en als je geen zin hebt dan zijn er altijd schooiertjes die bekers verzamelen van het terrein, want men men wat een rotzooi...en nergens een prullenbak, een terrein vol met patatbakjes, bierflesjes etc droeg ook al niet bij aan mijn feest vreugde, noem me een zeikert maar dansen op die rotzooi op je slippers gaat niet zo goed..en het was echt een grote afvalberg!
Verder ook veel tijd doorgebracht met in de rij staan voor de wc..maar goed dat hoort erbij. Handjes wassen, heerlijk, hoe klote was dat op Free Your Mind dat je je vieze stoffige handen niet kon wassen!!Bar en eten was prima geregeld, daar hoefde ik nooit lang te wachten, heel goed!
Al met al een gezellig dagje maar dat was het dan ook. Jammer hoor
