Berlijn loopt niet weg, en genoeg leuke feestjes waar wij moeders wel heen kunnen... Zoals BlauerSee
Eerst kijken dan schreeuwen,
ben net wakker
dus mijn ogen zaten nog een beetje dicht
en ach berlijn word het najaar
hoe lang gaat ome Sven eigenlijk draaien??
8,5 uur !!!
gelukkig dat Loco Dice er nog draait
Op LFP heeft ie ook zoiets gedraaid.
BlauerSee is het feestje van Sven...
En de Turntablerockers!
En de Turntablerockers!
die 2 vind ik vaak nog vetter dan Loco Dice, die gasten echt een bizar vette set horen draaien in Berlijn pak em beet 3 jaar terug.
ff off-topic:
Ook trouwens erg vet op LFP was dat rare kleine voor mij totaal onbekende ventje Ata!
dat was toch die gast wat voor Luciano draaide
Nee, Steve Bug kwam daarna en daarna Luciano
Ook trouwens erg vet op LFP was dat rare kleine voor mij totaal onbekende ventje Ata! Wat een klappers draaide hij!!!
Ben nog nooit in de Robert Johnson geweest... Komt nog wel.
Ata is al een tijdje bezig hoor, eerst met ome Sven in the Omen in Frankfurt, een legendarische club, daarvoor nog in de Dorian Gray, nu is ie eigenaar van de club Robert Johnson (dikke club) en is ie oprichter/labeleigenaar samen met Heiko M/S/O (ook een vette,maar redelijk onbekende dj) van Playhouse. Kortom Ata draait al wat jaartjes mee.
Uitspraak van Marnix. op dinsdag 11 juli 2006 om 12:07:
absoluut doen
Ja was in maart in de Cocoon...Ook echt TE VET!!! Had er zo naar toe kunnen gaan.. (toch? is toch vlakbij
zo ongelooflijk veel zin in deze! hoe vaak ik dit al niet heb gezegd hier en rick; 7 uur lang Sven Vath op BlauerSee is anders dan waar je em ook hoort. Hier rockt het nog echt (tenminste afgaande op afgelopen jaar toen ie redelijk nuchter achter de draaitafels stond, voor zijn doen)
vooral ook erg cool dat zn moeder er ook bij stond, net zo van de kaart haha
neeeeee
Mwah, sfeer echt brak daaro.
Botste feest voor mij dit jaar gaat Blauer See worden
wel
ben benieuwd wat t gaat worden daar
nou nou wat positiever mag ook wel
moest voorgaande jaren altijd in t weekend werken dus kon niet overal aanwezig zijn
heb nog steeds de zelfde baan maar een veel betere baas