Uitspraak van verwijderd op donderdag 1 juni 2006 om 20:41:
En ik heb zelf een athletische bouw wel meer gemaakt voor snelheid. en snelheid is kracht! en dagelijks oefenen en meditatie is de sleutel tot echt sterk worden
niet iedereen heeft dezelfde aspiraties gab

lang niet iedereen is gezegend met de goede genen zoals jij voor bodybuilding laat staan een atletische bouw...dan heb je gewoon fucking mazzel gehad en maak daar dan gebruik van!
tevens is krachtsport en duursport een totaaaaal andere wereld! als je op professioneel niveau wil deelnemen aan wedstrijden dan ben je min of meer verplicht te gebruiken...heel erg netjes als jij met 45 cm armen, op 95 kilo met 4% vet op het podium stapt



...maar de andere jongens wegen 110 kilo, hebben 50+cm armen en zitten OOK op 4% (als het niet minder is)...dan is al duidlijk dat je kunt gaan inpakken want de spier op spier definitie zal je gewoon missen
op een wedstrijd komen trouwens niet eens 100% natuurtalenten voor...ook minder bedeelden die de keus gemaakt hebben om moeder natuur een handje te helpen, omdat het anders gewoon niet mogelijk is om een kans te maken.
Bij naturel wedstrijden ( die ERRUG dun gezaaid zijn) zal je vaak OF genetische wonderen zien..OF jongens die al 5-7jaar gebruiken en ff een jaartje kappen zodat ze weer maagdelijk "clean" zijn.
dus het hangt er helemaal van af wat JOUW aspiraties zijn en ook wat voor aanleg je hebt die bepaalt of je wel/niet moeder natuur een handje moet helpen.
en trouwens..ik doe ook zelf martial arts en durf van mezelf te zeggen dat ik niet slap ben en langzaam ben..hangt er helemaal vanaf hoe vaak je traint en hoever je gaat..zijn er zat martial artist die ook groot EN snel zijn (ernesto hoost bijvoorbeeld

)
Uitspraak van verwijderd op donderdag 1 juni 2006 om 20:41:
geloof niet in spieren, behalve die tussen mijn benen hangt
das ook erg sterk gab

want dat ding tussen je benen bestaat uit huid en zwellichamen...geen spieren dus om ff heel technische te blijven
Just my 2 cents
