Partyflock
 
Forumonderwerp · 874700
663x bekeken
 
Waarschuw beheerder
Zijn er mensen die hun ervaringen kwijt kunnen over het gebruik van de bodygroom, HET nieuwste scheeraparaat van philips.
Waarschuw beheerder
donateur
nee :no:

simpelweg omdat ik er geen heb......

Gilette Mach 3 de beste B)
 
Waarschuw beheerder
donateur
grasmaaier doet het ook goed
Waarschuw beheerder
donateur
wilkinson quatro:cheer:
 
Waarschuw beheerder
Ik verkoop m ;) Heb er in ieder geval nog geen klachten over gehad en hij gaat als warme broodjes :o Heeft wel concurrentie gekregen van de tegenhanger van remington, en daar zijn ook geen klachten over eigelijk :p

Volgens mij help ik je niet echt met dit bericht :/

Wel moet ik zeggen dat mensen er altijd van uitgaan dat alles van Philips goed is omdat t een bekend veel gekocht merk is, maar ik zou even naar de winkel gaan en de Philips en de Remington vergelijken. Ik krijg vaak genoeg kapotte Philips spullen terug, al is dat bij de bodygroom nog niet t geval.
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van [SF] Trip_O B) op zaterdag 20 mei 2006 om 03:43:
Gilette Mach 3 de beste


:jaja: verder heb ik niks nodig :)
 
Waarschuw beheerder
Harsen!!! :yes: O:)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 20 mei 2006 om 22:23:
Harsen!!!


:K
 
Waarschuw beheerder
harsen idd voor lastige plekjes en voor de rest gewoon scheren hoor...
Waarschuw beheerder
Wat ik me afvroeg: je kunt volgens Philips ook je "kiwi's" (ballen) ermee scheren, maar is dat wel veilig?

Voor de rest lijkt het me wel een funky apparaat. Is lichaamshaarverzorging voor mannen hiermee nu eindelijk geaccepteerd?
Waarschuw beheerder
Niemand?
Ik heb nog even zitten searchen en gezien dat je bij Wannahaves zo'n apparaat kan winnen!

http://www.wannahaves.nl/journal/journal_comments.asp?JournalID=16497&groupname=winnen

Ik doe mee! :D