Beetje lomp om steeds dezelfde overgang te maken vind ik..
Uitspraak van Jeff London op vrijdag 14 april 2006 om 16:06:Beetje lomp om steeds dezelfde overgang te maken vind ik..
Dat ben ik met je eens maar plaajes kun je op verschilende manieren in elkaar mixen toch elke x weer anders.
Jah dat snap ik,.. maar als je steeds dezelfde 2 in je set door elkaar draait dan word dat nogal voorspelbaar. En gaat de lol er snel af 
Uitspraak van Jeff London op vrijdag 14 april 2006 om 16:18:dezelfde 2 in je set door elkaar draait
Das waar!!!!
Uitspraak van Inc!nerate op zaterdag 15 april 2006 om 00:49:Ben zelf geen dj maar ik weet wel dat je deze nummers mooi inelkaar kan mixen
Ja ckers!!!!
In van die nummers van 10+ minuten mix ik regelmatig wel eens een nummer van ongeveer 5 minuten in zijn geheel door. Het liefst heb ik er dan nog een 3e cd-speler bij, maar nu is het snel nog een 3e nummer beatmatchen en achter het korte nummer aangooien.
Bij platen als Pryda-Aftermath, 16 bit lolita's - Sedna of die nieuwe mix van Da Hool - Meet her at the loveparade gaat dit echt heerlijk!
Bij platen als Pryda-Aftermath, 16 bit lolita's - Sedna of die nieuwe mix van Da Hool - Meet her at the loveparade gaat dit echt heerlijk!
laatste aanpassing
Uitspraak van Edutainment op vrijdag 14 april 2006 om 19:28:Er is verschil tussen goed en goed, dat zou je toch moeten weten als dj.
nou, die ene mix bestaat gewoon niet,
ja misschien werkt het een keer ergens, maar dat kan ergens anders weer een heel ander effect hebben.














