Wat ziet mijn oog?
Buzz Fuzz goes Bzrk 8 april
Vorige keer geheel onverwachts naartoe gegaan... WAS ECHT TOP
Ben benieuwd wat deze editie ons gaat brengen
Buzz Fuzz goes Bzrk 8 april
Vorige keer geheel onverwachts naartoe gegaan... WAS ECHT TOP
Ben benieuwd wat deze editie ons gaat brengen
WARD 1: Power Sessions
hosted by MC Predator and MC Mouth Of Madness
22.00 - 22.45 DJ Francois
22.45 - 23.30 Gizmo vs The Viper
23.30 - 00.15 The Prophet vs Buzz Fuzz
00.15 - 01.00 DJ Promo
01.00 - 01.20 Public Domain (live)
01.20 - 02.00 Dano
02.00 - 02.20 T-Wisted (live)
02.20 - 03.00 Weirdo
03.00 - 03.10 Zware Jongens feat.MC Jaapie (live)
03.10 - 03.50 Bass D & King Matthew
03.50 - 04.10 Human Resource (live)
04.10 - 04.50 Rob Gee vs Delirium
04.50 - 06.00 Darkraver vs Vince
WARD 2:Wappieness
23.00 - 23.30 Petrov
23.30 - 00.00 Chosen Few
00.00 - 01.00 Scarface
01.00 – 01.45 Champ-E-On vs Tony Salmonelli
01.45 - 02.30 Dennis R. & Wouter B.
02.30 - 03.15 Sunny D
03.15 - 04.00 Beastie Boy & Da Vinci
04.00 - 04.45 Scrooge
04.45 - 05.30 Dr.Rude
WARD 3: Chronic Disorder Soundlab
23.00 - 23.45 DJ Affix
23.45 - 00.30 Micha B vs Baba
00.30 - 01.15 Bartello vs D-Rob
01.15 - 02.00 DJ Sequence & Ominous
02.00 - 02.45 Raoul DKC
02.45 - 03.30 Marlice & Rhose
03.30 - 04.15 The Rapist
04.15 - 05.00 Dark Controller
hosted by MC Predator and MC Mouth Of Madness
22.00 - 22.45 DJ Francois
22.45 - 23.30 Gizmo vs The Viper
23.30 - 00.15 The Prophet vs Buzz Fuzz
00.15 - 01.00 DJ Promo
01.00 - 01.20 Public Domain (live)
01.20 - 02.00 Dano
02.00 - 02.20 T-Wisted (live)
02.20 - 03.00 Weirdo
03.00 - 03.10 Zware Jongens feat.MC Jaapie (live)
03.10 - 03.50 Bass D & King Matthew
03.50 - 04.10 Human Resource (live)
04.10 - 04.50 Rob Gee vs Delirium
04.50 - 06.00 Darkraver vs Vince
WARD 2:Wappieness
23.00 - 23.30 Petrov
23.30 - 00.00 Chosen Few
00.00 - 01.00 Scarface
01.00 – 01.45 Champ-E-On vs Tony Salmonelli
01.45 - 02.30 Dennis R. & Wouter B.
02.30 - 03.15 Sunny D
03.15 - 04.00 Beastie Boy & Da Vinci
04.00 - 04.45 Scrooge
04.45 - 05.30 Dr.Rude
WARD 3: Chronic Disorder Soundlab
23.00 - 23.45 DJ Affix
23.45 - 00.30 Micha B vs Baba
00.30 - 01.15 Bartello vs D-Rob
01.15 - 02.00 DJ Sequence & Ominous
02.00 - 02.45 Raoul DKC
02.45 - 03.30 Marlice & Rhose
03.30 - 04.15 The Rapist
04.15 - 05.00 Dark Controller
laatste aanpassing door een beheerder