Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.
Bij mij werkt dat niet echt. Vluchten door middel van drugs... Van wiet/hasj wordt ik toch altijd para en ga ik alleen maar nog erger denken aan hetgeen waarmee ik zit, alleen dan op een hele panaroia manier, echt niet relaxt! En dingen als coke, pep of xtc...tsjah, dat helpt wel, maar ik heb de kater er niet voor over. Dan word de dip nog veel erger!!
Je kan maar beter je gevoel onder ogen komen en het niet negeren. Los het liever op. Problemen zijn er niet om voor te vluchten!!
je hebt gelijk maar niet alles is zo makkelijk op te lossen, ben geen praten dus krop dinge op!!
Zo raken mensen verslaafd
Een stuk fietsen door de natuur
Een forum opzoeken waar je je verhaal anoniem kwijt kan en waar men serieus reageert
tot nu toe wel gelukkig aardige reakties ghehe!!
Nee moet er niet aan denken, zeker niet op een dinsdag avond/woensdag nacht. ( doordeweekse dag dus )
Ga je je ook beter van voelen. Na 15 minuten hardlopen beginnen je hersenen serotonine aan te maken, wat natuurlijk de goede stemming bevorderd.