ik ben er geweset vorig jaar....!!
Reis met ONur air verliep goed..ondanks een half uurtje vertraging de heen weg.. DE terug weg hadden we 12 uur vertraging, amar dit hoorde we al op het hotel, dus konden gewoon langer uitslapeN
Alanya zelf..wij dachten dat Turkije goedkoop was..Dit is in kleding en alles wel zo. maar voor de drank betaal jeje scheel in discothreken! 10 euro coctailtje..5 euro biertje etc! dus dat was wel ff schrikken! ma goed..wen je ook wel weer aan..
Die mensen daar..k werrd er helemaal gek van!
Er wordt veel gejat. Gewoon geld of portomonee uit je broekzak..en de politie doet er nix op uit..dus let hiermee op..
In discotheken en op straat lopen kleine meisjes en jongens rond met bossen rozen die je kunt kopen, maar ze vallen je echt lastig daarmee!
als je bij een barman besteld en daar ook betaald, krijg je geen wisselgeld terug..dit zien ze gelijk als fooii..(in de havanna en robinhood)
taxi's moet je afdingen, zo kun je erg goedkoop van de ene naar de andere plek komen!
en alles afdingen helpt echt..!!
nou..dat was ut wel..
voor de rest..supermooi weer..! strand was bij ons veel rotsen en zand/kiezel strand, maar wel relaxed!! super hotel (huska plaza) .. heel mooi land (jeepsafari is zeker aan te raden) ...entjsh gewoon super!!
veel plezier daar!