Partyflock
 
Forumonderwerp · 628036
 
Anti-abortusextremist geëxecuteerd in Florida

Uitgegeven: 4 september 2003 07:42

STARKE - In de Amerikaanse staat Florida hebben de autoriteiten woensdagavond (plaatselijke tijd) de anti-abortusactivist Paul Hill met een dodelijke injectie geëxecuteerd. Hij was ter dood veroordeeld voor de moord in 1994 op een arts die abortussen verrichtte en zijn lijfwacht.

Hill heeft nooit berouw getoond voor zijn daad en weigerde beroep aan te tekenen tegen zijn doodvonnis. Voor zijn executie verklaarde de veroordeelde vader van drie kinderen en voormalig dominee in de Presbyteriaanse Kerk dat hij opnieuw iemand zou doden om ongeboren kinderen te redden.

Hij zei uit te kijken naar zijn executie. "Ik geloof dat de staat een martelaar van mij maakt door me te executeren", aldus de uiterst religieuze Hill. "Ik geloof dat op het moment dat ik geëxecuteerd word mijn ziel heilige perfectie bereikt en ik in directe nabijheid van de Heer zal zijn en dat ik altijd bij hem zal zijn."

De autoriteiten troffen extra veiligheidsmaatregel­en rond de terechtstelling van de 49-jarige moordenaar die bij zijn daad in 1994 ook twee mensen verwondde. De directie van Florida State Prison zette honderden veiligheidsbeambten in voor het geval er ongeregeldheden uitbraken.

Abortusklinieken zijn in hoogste staat van waakzaamheid gebracht nadat ze dreigementen van andere anti-abortusextremisten hadden ontvangen. Verscheidene overheidsfunctionari­ssen, onder wie gouverneur Jeb Bush, zouden ook met de dood bedreigd zijn. De jongere broer van de Amerikaanse president had de executie kunnen uitstellen maar deed dat niet.
--------------------------------------------

terecht of onterecht???
Ik vind het nooit terecht, de doodstraf.

Maar kan het me in deze wel voorstellen.

Abortus is iets persoonlijks, daar heeft een ander niets mee te maken, hoe snel ze hun oordeel daarover ook klaar zullen hebben
 
Ik vind dat je persoonlijk best tegen abortus mag zijn. Je mag best een eigen mening hebben, maar om er iemand nou voor te vermoorden vin ik wel heel erg overdreven :S
Ik ben tegen de doodstraf. Kwaad met kwaad vergelden (N)

Ze hadden m gewoon levenslang op moeten sluiten, dat was een veel ergere straf geweest.
 
soms vin ik doodstraf wel terecht, sommige mensen zijn zo gek en zo'n gevaar voor de samenleving die moeten gewoon dood.
bijv. dutroux...
zulk soort mensen gun ik het licht niet in de ogen... dus oftie nou levenslang opgesloten word of simpelweg afgemaakt word...boeit me geen hol :D

afmaken kost alleen wat minder...!!!
Hij is tegen abortus denk ik omdat iemand beslist over de voortgang van een mensenleven... Dat is tenminste de reden waarop veel mensen tegen abortus zijn, omdat je een leven afbreekt..
Hij vermoord iemand.. Dan ben je toch geen haar beter?? Jij neemt ook de beslissing om een leven te beëindigen.. Dus je 'verlaagd' je toch het zelfde niveau..
Deze meneer heeft een zieke geest door te denken dat hij als een martelaar sterft..
Oog om oog, tand om tand is al heel erg lang niet meer de manier om dingen op te lossen en ik denk ook niet dat zijn vermoedens uitkomen.
Ik ben tegen de doodstraf dus ben het er ook niet mee eens....
JE kan een ongeboren baby alleen nog niet echt als mens beschouwen het heeft nog geen leven gehad enzow en mij zal het geen ene drol uitmaken doodstraf of niet ik zal er niet om treuren en ken die mensen toch niet :)
 
als je dit stukje leest;

"Hill heeft nooit berouw getoond voor zijn daad en weigerde beroep aan te tekenen tegen zijn doodvonnis. Voor zijn executie verklaarde de veroordeelde vader van drie kinderen en voormalig dominee in de Presbyteriaanse Kerk dat hij opnieuw iemand zou doden om ongeboren kinderen te redden"

Dan vindt ik de doodstraf in deze zaak terecht.
 
als een moord 100% bewezen is vind ik de doodstraf terecht!!

je ontneemt iemand anders toch ook het leven en doet heel veel mensen levenslang verdriet aan!!
 
netjes.. ijsje iemand?
 
oog om oog, tand om tand................­...soms heb je inderdaad de neiging om deze stelling te huldigen.........maa­r laten we ook hier niet achter amerika aan rennen, nederland is al het schoothondje van bush dus is mijn stelling............­.zodanig opbergen dat zo,n persoon het daglicht nooit meer ziet b.v. een hele diepe donkere kerker.........humaa­n????tja............­. :vaag:
 
Als het bewezen word dat iemand schuldig is aan moord (of een zedendelict), vind ik dat ie opzekers de doodstraf moet krijgen, die mensen tot hun dood een beetje aan het vreten houden gaat er bij nie in.....
Hardstikke terecht.
Behalve dat het een gelovige mongool is hoor je geen moord te gaan plegen. Die ene arts en lijfwacht zullen nooit wat veranderen. Wel als je een belangrijk iemand uit het witte huis te pakken krijgt. Het punt is dan alleen of de schok aanslaat...
 
Werkzaam bij Basslinerz Music
terecht die gast moet ze eigen maar niet met ander mans zaken bemoeien.
 
ik ben wel voor de doodstraf
sommige verdienen het gewoon beter dood als levenslang want dat kost geld

ik ben voor de abortus meestal de mensen die dat willen laten doen hebben dr ook egt een reden voor
het leven van zn kind zal egt nie over rozen gaan en dat vergeten die anti abortus lui
Ik vind het nooit terecht, de doodstraf.


moordende pedofielen mogen van mij toch echt de doodstraf hebben...

die dutroux mogen ze van mij publiekelijk lynchen
 
Ik vind de doodstraf sowieso onzin. Mensen horen elkaar niet af te maken. En als de en het wel doet hoef je niet te laten zien dat jy net zo slecht bent, door diegene ook af te maken.
Trouwens met president Bush heb ik het helemaal gehad; zijn hele doen en laten verantwoordt hij met het woord van 'God', terwijl hij zelf 'Gods regels'aan de lopendende band overtreedt. Als simpelste voorbeeld dus de doodstraf (Gij zult niet doden)
De doodstraf is raar. Ik vind dat ze mensen als Dutroux ofzo gewoon vrji moeten laten. En dan weken van te voren aankondigen waar en wanneer.
Wat! ben jij niet goed in je hoofd ofzo? die mensen vrijlaten en dan?Dit kan je niet serieus menen. Als jij iemand vermoord dan mogen ze dat het zelfde bij jou doen! Dan verdien je het niet om te leven...
 
ik denk dat je w-holte terreur verkeert begrijpt

voor die regeling ben ik ook wel
Leg mij dat dan maar eens uit.........
 
W-Hotle terreur bedoelt dat ze dan nog slechter af zijn dan wanneer ze een dodelijke injectie krijgen!!! Aangezien weken vantevoren aangekondigt wordt wanneer ze vrij gelaten worden en wanneer. Bij dutroux zou er dan ongeveer een miljoen mensen staan te wachten om hem langzaam dood te martelen! Dat zou zijn straf dan zijn!!!
owjah als je een belangrijk iemand vermoord telt dat zwaarder dan als je gewoon iemand vermoord eeh ieder mens is gelijk toch?? :S:S:S
 
Amerikaas Strafrecht systeem is een lachertje, nog zieker dan hier in Nederland!!
 
doodstraf terecht als je iemand anders van het leven beroofd.
Doodstraf is wel nodig in Amerika waar het volzit met mongolen dus niet te vergelijken met NL hoewel het hier ook verder volloopt..:S
Nee "levenslang" opsluiten zeker en iedereen maar lekker betalen voor ze ook DAT is pas een lachertje
 
amerika zuigt idd omdat er een willekeurige jury zit waardoor veel mensen onschuldig geexecuteerd worden en vast zitten!!

maar nederland mag dat strenge wel wat overnemen want hier knal je iemand kapot en aantal jaren zit je weer buiten,echt ronduit triest hiero!!
laatste aanpassing