Partyflock
 
Forumonderwerp · 822808
 
Waarschuw beheerder
Heb gezocht maar kon geen ander topic hierover vinden, terwijl er in topics als "stofkappen voor nieuwe oem bakken?" en "technics te koop" alleen maar gepraat wordt over welke tafels nou beter zijn :p

Ikzelf heb OEM (Synq XTRM.1) en zou nix anders willen :kwijl: geweldig correctiegedrag, hoger dan die van technics. Laatst ook op technics gedraaid en ook zeker niks mis mee.
Het hoge pitchbereik van OEM kan jezelf wel de das omdoen. Je ontwikkelt hier een draaistijl op en als je dan in een club komt waar 99% niet verder kan pitchen dan 8% kan je heel snel op je bek gaan. Maar OEM tafels zijn gewoon beesten van binnen, Technics schijnt juist alleen het hoognodige aan boord te hebben.

Dus vertel: Waar gaat jouw voorkeur naar uit? Waarom? En welke is nou beter...
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 7 februari 2006 om 17:12:
m44-7 zijn DE ultime naalden voor scratchen in de hip hop is het de normaalste zaak van de wereld

tis maar net van je er van verwacht


Ik draai dan ook geen hip-hop :), ik draai Hardcore/Darkcore....Voornamelijk Dark... dusja ik heb ze niet echt nodig :) Ik ben uiterst tevreden met 2 concorde pro's!! En daarbij is een kras op je plaat vele malen erger... dan schiet je naald over de plaat :)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
En daarbij scratch ik niet, het moet aan 1 stuk door snoeien :) dat vind ik veel mooier dan wanneer je op een feest staat hard te gaan en de dj gaat ff een tijd staan scratchen dat vind ik zo fucking kut, ik heb wel respect voor de gasten die het echt kunnen, maar van mij hoeft het niet :)
Artiest Mount
Waarschuw beheerder
tsja bij elke vorm van draaien is weer een naald beter..

de Shure is voor normaal mixwerk zeker niet de beste keuze.. voor scratchen is hij misschien op de Q-bert na onverslaanbaar
Waarschuw beheerder
Bij minimaal scratchen kan je het ook prima af met een concorde pro!! :) Tis echt niet zo dat je platen echt knetter hard gaan slijten omdat je geen scratch naald hebt, ik denk eerder dat het schadelijker is voor je naald dan voor je vinyl!! Dus als je scratched moet je wel oplette denk ik dat je naald niet versleten is, dat is wss nog schadelijker voor je vinyl!
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Dat 'bak' vind ik wel zo'n klote woord voor een platenspeler :/

Ik moet het nog altijd met ouwe rotzooi doen
en dat gaat me tot nu toe goed af ;P

Mocht ik ook spul gaan kopen,
dan ga ik toch voor Techniks.
Waarschijnlijk omdat die naam al staat
en ze waarschijnlijk ook prijsvaster zijn??????
 
Artiest {SHOWLIST artist 10796, 40407}
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 8 februari 2006 om 13:40:
Waarschijnlijk omdat die naam al staat
en ze waarschijnlijk ook prijsvaster zijn??????


eey kerel

weet wel zeker dat deze draaitafels beter hun waarde houden
Waarschuw beheerder
sinds de oem zijn ze toch wel dik in waarde gedaalt.. maar een mooi setje SL's brengt z'n geld altijd wel op opzich alleen heb je gewoon iets meer geduld nodig.

twee dagen geleden nog een setje gekocht voor 700 euro.. nog geen halfjaar oud en zo goed als ongebruikt (had er nog de rubbermatten opliggen)
dat was voor het oem tijdperk echt niet mogelijk ;)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 8 februari 2006 om 14:56:
Waarschijnlijk omdat die naam al staat
en ze waarschijnlijk ook prijsvaster zijn??????

eey kerel

weet wel zeker dat deze draaitafels beter hun waarde houden


Een beetje DJ kijkt niet naar wat zijn gear over een X aantal jaar nog waard is.... en wie zegt dat de waarde van de OEM blijft zakken? Misschien is ie over 5 jaar wel meer waard dan de technics... je weet nooit :)
laatste aanpassing
 
Artiest Punk!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 7 februari 2006 om 12:26:
een nadeel? die afwijkingen zijn zo klein en als je begint te merken van uuh jah gaat kapot kun je nog ff sparen voor een reserve onderdeel terwijl digitaal meteen kapot is


Gelul, kapot is kapot en dat is bij een SL zo maar ook bij een digitale unit. Ik weet niet of jij ooit een SL met een rotte drive IC hebt gezien maar daar kun je gewoon niet meer op draaien en die gaan niet langzaam dood nee die gaan gewoon in 1 keer dood. (en een drive IC is te vergelijken met de optische unit van een OEM draaitafel)

prof vakbladen kraken de oem bakken af op geluidskwaliteit techics scoort nog steeds de meeste punten op het gebied van geluidskwaliteit


Heb je voor mij een referentie van die uitspraak (oftewel een bron?). Ik durf er namelijk mijn complete set om te verwedden dat geen hond maar dan ook echt geen hond het verschil zal horen tussen een SL en een OEM draaitafel.

Een bron dus graag want zulke onzin uitspraken van vak bladen stamp ik graag de grond in met een dubbel blind test.

gaat niet om de geluidskwaliteit maar de slijtage al;s je flink scratcht met een bananen geval krijg je een doffe plek op je plaat met die dingen ook al heb je ze goed afgesteld

bij de m44-7 is dat veel en veel minder


En die M44-7 werkt ook prima op een OEM draaitafel met correct afgestelde lagers dus dat is een punt van niks. Daarnaast pak je alles behalve een M44-7 als je geluids kwaliteit wilt want dan zit je echt aan het verkeerde eind. Voor het scratchen (waarbij geluids kwaliteit van ondergeschikt belang is aan stabiliteit) pak je een M44-&, voor mixwerk pak je iets anders. Je gaat toch ook niet met je ferrari een paris/dakar rally rijden?

Geen appels met bananen gaan vergelijken dus.
Waarschuw beheerder
:9 hehe die Reind!! Weeral eens mooi gezegd!!! zo jammer die conclusie die sommigen trekken voor ze een ook maar 1 OEM hebben aangeraakt!! Of mee hebben gedraaid!! blijkt wel weer dat sommige mensen niet weten waar ze over praten!! Ik weet ook niet alles, maar daar ga ik dan ook niet zomaar on-ervaren in meelullen :9
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Bose [img width=29 height=15 cacheid=0000177c00024c43a31adfe61a01397b5f]http://www.xs4all.nl/~vross175/Pic/Schater.gif[/img]
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Jonathan Mendiola op donderdag 9 februari 2006 om 17:36:
uh uh met je bose...


Haha, Als het betaalbaar moet blijven wel ja!! ik ga geen zieke prijzen neertellen voor iets wat het gewoon niet waard is, waar jij mee komt zijn gewoon voor de rijken onder ons!! dat heb niks meer met kwaliteit te maken, das gewoon teveel betalen!! dus hou nu maar es op mij af te kraken ok? :) allemaal blij!!
En als je terug leest trek ik geen conclusie en trap ik ook geen product de grond in, daar zit nog een heel verschil tussen!! Een product kan goed zijn maar ook veel te duur!!
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Als krijg je Bose gratis, het blijft vuilnis.

NAD, Denon, Arcam, Rotel, Marantz, Onkyo, Harman Kardon, dat zijn merken waar je waar voor je geld krijgt.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 9 februari 2006 om 18:50:
Als krijg je Bose gratis, het blijft vuilnis.


Bose is zowieso een stuk beter dan menige geluidsinstallaties die uberhaubt nog betaalbaar zijn... behalve als je het vergelijkt met wat jij zegt:

Uitspraak van verwijderd op donderdag 9 februari 2006 om 18:50:
NAD, Denon, Arcam, Rotel, Marantz, Onkyo, Harman Kardon, dat zijn merken waar je waar voor je geld krijgt.


Maar ik heb helaas de lotto niet gewonnen dus dat zit er niet bepaald in!!!
 
Waarschuw beheerder
De lotto gewonnen? Al die merken zijn zeer betaalbaar, helemaal geen idiote prijzen.

Zelf heb ik een NAD C370 versterker staan, toendertijd 750 euro voor betaald. Daar hoef je dus echt de jackpot niet voor te winnen. :)
Artiest {SHOWLIST artist 39362, 34000}
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 9 februari 2006 om 19:03:
750 euro voor betaald. Daar hoef je dus echt de jackpot niet voor te winnen.


nee je hoeft er geen jackpot voor te winnen maar je moet het wel hebben het is dus echt niet SUPER betaalbaar :S
 
Waarschuw beheerder
Als je 15 bent is bijna niets SUPER betaalbaar...

Sparen is het magische woord als je iets graag wilt hebben, iets wat ik nog verdomd weinig zie bij de jonkies van tegenwoordig. Ik kocht tussen mijn 14e en mijn 16e ook mijn eigen televisie, stereo en computer, die heb ik ook niet voor een prikkie gekocht, daar heb ik keihard voor moeten werken en dat doe ik nog steeds voor al mijn spullen.

En die C370 van mij was toendertijd één van de beste versterkers verkrijgbaar, ook voor 350 euro koop je een leuke versterker tegenwoordig.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
ToXInE-D citeer 9 februari 2006 18:42
Haha, Als het betaalbaar moet blijven wel ja!! ik ga geen zieke prijzen neertellen voor iets wat het gewoon niet waard is, waar jij mee komt zijn gewoon voor de rijken onder ons!! dat heb niks meer met kwaliteit te maken, das gewoon teveel betalen!! dus hou nu maar es op mij af te kraken ok? allemaal blij!!
En als je terug leest trek ik geen conclusie en trap ik ook geen product de grond in, daar zit nog een heel verschil tussen!! Een product kan goed zijn maar ook veel te duur!!


ik kraak je niet af, gewoon een discussie aangaan. je moet het niet zien als een aanval. en zoals timmer zei die spullen zijn makkelijk te betalen! ;)
Waarschuw beheerder
als je eenmaal een beetje leuke baan hebt komt dat allemaal wel binnen het bereikhoor..

jammer genoeg een accuphase set met twee B&W 803sjes niet :'(

(achja hoop doet leven ;) )
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Ik weet wel dat ik in ieder geval een gruwelijke set ga neerplanten in mijn toekomstige huis, waarbij kosten noch moeite gespaard gaan worden. :D

Ach, heb momenteel ook niet te klagen:

Versterker: NAD C370
Luidsprekers: 2x Infinity Delta 60 (1,15m hoog; geweldige WAF-factor dus :D)
DVD-speler: Samsung DVD-S424
TV: Sony KV-32FX68 (32 inch breedbeeld)

En nog een berg DJ-gear. :P
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Ben niet echt merkgebonden, wat voor mij het beste klinkt of eruit ziet koop ik. :)
Waarschuw beheerder
dat is ook zo ja :) gewoon in de audiozaak een dagje rondbrengen en horen wat je zelf mooi vindt.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Jonathan Mendiola op donderdag 9 februari 2006 om 19:18:
ik kraak je niet af, gewoon een discussie aangaan. je moet het niet zien als een aanval. en zoals timmer zei die spullen zijn makkelijk te betalen!


Ik werk 5 dagen in de week fulltime, ik hou niks over :p auto kost vies veel geld.... reparaties die in de honderden euro's lopen, bekeuringen die er absoluut niet om liegen!! (Ik weet het aan de regels houden) maar ik dwing pech af :p als er controle is rij ik er altijd langs, flits hier flits daar gordel hier gordel daar fuck man 5 bekeuringen in 3 weken :\ en dan nog het uitgaan niet te vergeten, kost ook zo 100 tot 150 euri in een weekend! en zoals timmer zei 750 euri dan heb je een versterker verder nog niks... het geld groeit me helaas niet op de rug, :9 Ik krijg de kans niet eens om te sparen... de woute nemen het me altijd wel weer af....
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Tsja, reparaties kun je weinig aan doen, maar boetes natuurlijk wel. ;)

En 150 euro per weekend voor uitgaan vind ik persoonlijk een beetje bezopen, maar dat zal wel aan mij liggen. :/
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 9 februari 2006 om 19:13:
iets wat ik nog verdomd weinig zie bij de jonkies van tegenwoordig


ik heb ook mijn hele gear bij elkaar gespaard.. toen ik voor het eerst hier me spullen liet zien werd gelijk geoordeeld dat ik het van me ouders heb gekrege mooi niet sparen is idd het magische woord... maar als jij een versterker van 750 euro´s betaalbaar vind wrm vind je een draaitafel van rond de 450,- zo duur en ben je over getapt naar OEM´s?
Waarschuw beheerder
prijs/kwaliteit verhouding ;)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Joe Jersey op donderdag 9 februari 2006 om 20:21:
ik heb ook mijn hele gear bij elkaar gespaard.. toen ik voor het eerst hier me spullen liet zien werd gelijk geoordeeld dat ik het van me ouders heb gekrege mooi niet sparen is idd het magische woord... maar als jij een versterker van 750 euro´s betaalbaar vind wrm vind je een draaitafel van rond de 450,- zo duur en ben je over getapt naar OEM´s?


Waar zie je mij schrijven dat ik Technics of OEM duur vind? :S

Ik heb die OEM's puur gekocht omdat ik ze vele malen beter vind dan Technics. Hiervoor had ik Technics, het geld was het probleem dus niet.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 10 februari 2006 om 00:32:
Waar zie je mij schrijven dat ik Technics of OEM duur vind?

Ik heb die OEM's puur gekocht omdat ik ze vele malen beter vind dan Technics. Hiervoor had ik Technics, het geld was het probleem dus niet.


ok :)
 
Werkzaam bij MAR Productions
Artiest Mr. Devoted
Waarschuw beheerder
Heb net 2 SynQ XTRM-1's besteld, ik heb nu nog 2 Numark TT200's, eens even zien :D
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 10 februari 2006 om 00:32:
Waar zie je mij schrijven dat ik Technics of OEM duur vind? :S

Ik heb die OEM's puur gekocht omdat ik ze vele malen beter vind dan Technics. Hiervoor had ik Technics, het geld was het probleem dus niet.


idem.
Waarschuw beheerder
donateur
[img width=500 height=375 cacheid=0013a20a0018784de7f50a6f1a013a7aa6]http://www.mijnalbum.nl/Foto=IZLSM4EP[/img]
OEM ROELEERT

mijn setje : 2 x SynQ XTRM1 + UMX special edition
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van DJ Brunoxide op zaterdag 11 februari 2006 om 18:17:
mijn setje : 2 x SynQ XTRM1 + UMX special edition


Je vergeet de asbak :) vet man ik mag boven niet paffen... :\
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van DJ Brunoxide op zaterdag 11 februari 2006 om 18:17:
OEM ROELEERT

mijn setje : 2 x SynQ XTRM1 + UMX special editio


idem.

[img width=500 height=375]http://www.mijnalbum.nl/Foto=AV6LDZOJ[/img]
:kwijl:
Werkzaam bij Leg Breakin' Events
Artiest {SHOWLIST artist 36596, 62180}
Waarschuw beheerder
zie ik daar een ruffneck plaat ;)

Is er al iemand op zijn bek gegaan omdat hij de pitchcontrol van een Synq gewent is, en er op het feest waar hij moest draaien Technics stonden? (dus minder pitch bereik)

Ik ben van plan om mijn Reloop RP 4000's de deur uit te trappen.
Maar tot nu toe denk ik nog steeds Technics SL 1200 MK5 er voor in de plaats te kopen...
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Greg D. op zaterdag 11 februari 2006 om 19:48:
Ik ben van plan om mijn Reloop RP 4000's de deur uit te trappen.
Maar tot nu toe denk ik nog steeds Technics SL 1200 MK5 er voor in de plaats te kopen...


Die keuze is aan jou natuurlijk en je hebt in dit forum genoeg gelezen over voor en nadelen van de techics en de OEM tafels.... ik zou het wel weten... wat jij doet is natuurlijk helemaal vrij :) iig veel suc6 met het maken van je keuze!! :)
Waarschuw beheerder
Ik heb dit forum beetje globaal door gelezen, maar heb nog niemand iets zien posten die er nadelen aan heeft gehad door thuis op Synq's of andere OEM bakken te draaien.

Het lijkt me beetje kloten om de hele tijd er bij na te denken dat je een plaat niet te ver kan door pitchen, omdat je anders nog wel eens in de knoop kan komen te liggen als je op Technnics moet mixen.

En aangezien er 9 van de 10 keer Technics op een party staan....
Waarschuw beheerder
Technisc draaid lkkrder :jaja: en met die pitch dat probleem valt best mee tenzij je echt speedcore en terror draaid...
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Joe Jersey op zaterdag 11 februari 2006 om 21:18:
en met die pitch dat probleem valt best mee tenzij je echt speedcore en terror draaid...


wat is dat voor onzin? denk je dat je met die 8% pitch eerder in de problemen komt met terror en speedcore? :no:
Als je met je OEM niet overdreven veel de +20% knop gebruikt heb je denk ik weinig moeite met overstap naar technics, ff 1 plaatje wennen aan de andere feeling en klaar. Ik heb ook nergens negatieve dingen gehoord over OEM thuisgebruik! En terecht
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Greg D. op zaterdag 11 februari 2006 om 19:48:
zie ik daar een ruffneck plaat


1 van de 16 :p maar wel 1 der vetste uit me collectie(tje) :kwijl:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
ik heb nu 1reloop Rtx5.5 staan

ik krijg Dinsdag 1 akiyama acura binnen

besteld op www.discoparadijs.nl (y) goeie service :D

dus ik ben benieuwd 8)

zal in de toekomst wel een techniqs bijkomen
maar ja die 8%pitch:/
ik kom altijd wel wat tekort ,aangezien ik Hardstyle vaak Hoog Pitch :P

bij me vorige tafel was ik gewend om op de plaat te corrigeren als die langzamer moest ,, bv op ,t label Tikken
schijnt bij de Oems niet te kunnen
enne dat Bijduwen met Oems, hoe gaat dat in z,n werk ??

Grtzz
Waarschuw beheerder
Met hardstyle heb je er geen problemen mee met die pitch :S dat is pas onzin! Met hardcore kom je er wel me in de probleme dat is gewoon zo!!
Waarschuw beheerder
donateur
Hij zegt toch dattie hardstyle altijd hoog pitched. Dan kom je dus wel tekort....
Waarschuw beheerder
ik pitch hardstyle ook altijd hoog dus dat is gewoon euh wat ruik ik????

[img width=347 height=233 cacheid=0013aba70021a2848db419f71a013ab2dc]http://wally.wa.funpic.de/4images/data/media/19/bullshit.jpg[/img]
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
???
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 12 februari 2006 om 16:02:
???


8)

Nee op een Technics kan je gewoon draaien met hoge pitch met Hardstyle :jaja: met hardcore is dat wel anders dat is gewoon een nadeel aan Technics... (N)
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Joe Jersey op donderdag 9 februari 2006 om 20:21:
draaitafel van rond de 450,- zo duur en ben je over getapt naar OEM´s?


en dan nog scheelt het nog geen 50 euro met op de synq :/