Partyflock
 
Forumonderwerp · 844940
Sensative is een nieuw concept waarbij op het gevoel ingespeeld wordt. De beste DJ’s, live acts, show en decor worden zo op elkaar afgestemd, dat er sprake is van een stukje magie, waarbij het gevoel het slachtoffer is op een positieve manier....

Voor de officiele kick-off is niemand minder dan de beste house DJ van Nederland, Mr. Erick E, uitgenodigd hiervan onderdeel te zijn. Hij is en was onderdeel van elke succesformule binnen de Nederlandse house: RoXY, Sneakerz, RUSH, Loveboat2.0, HouseQuake en EVE om er maar een paar op te noemen. Hij heeft ook op alle grote festivals en evenementen gestaan zoals Sensation, DanceValley en Mysteryland, en 10 maart komt hij naar Amstelveen om Sensative compleet te rocken!!!

Sensative ontvangt naast Erick E nog meer hoog bezoek. De enige echte Mister Bloomingdale, Ricky Rivaro, is ook van de partij. Dit is de man die house-minded Nederland elke zomer laat denken zich op Ibiza of op een ander warm eiland te bevinden met zijn Sundale feesten. Met zijn True House Music past deze man perfect bij Sensative en hij zal dat gaan bewijzen ook...

Ook wordt er op Sensative een nieuw talent voorgesteld. Mike Scot zal elke editie van Sensative met zijn pumpin’ house music op zijn kop zetten. Draait al een aantal jaar, onder meer op wat kleinere feestjes in Amsterdam, en is er nu klaar voor zich voor te stellen aan het grote publiek.

Andere resident is J.P.B, die onder meer in de Sinners gedraaid heeft. Ook hij zal elke de betekenis van Sensative elke keer op een waardige manier nastreven.

Sensative draait om gevoel, en om dat te benadrukken zijn er live artiesten van het hoogste niveau aangetrokken. Miss Chianty heeft een prachtige stem en is hard op weg zich naast ‘de gevestigde’ Miss Bunty en Lex Empress te nestelen. Ace on Sax heeft al bijna naast elke house DJ uit Nederland gestaan, en elke keer ging het dak eraf. Samen met Kazzikazs, de beste upcoming percussionist van het land, zullen ze de eerste editie van Sensative als onvoorgetelijk de geschiedenisboeken in laten verdwijnen.

In de benedenzaal staan oa Joost Costerus, die je meeneemt in een trip met zijn electro-minimal-techno sound, en DJ G-No, bekend van de Ministry in Amsterdam.

Ook zal De Kapper aanwezig zijn om te knippen, stylen en meer, en dit allemaal voor het goede doel, Stichting Sam. Voor meer info check www.stichtingsam.nl.

Sensative is a concept by Drangetta Entertainment. Zie Drangetta Entertainment

P60
laatste aanpassing
 
vet joh
Hoorde van Jamie van dat feest.
Mike scot in the house. goed bezig kerel, kom denk ik wel even kijken daar.
 
Uitspraak van actief op zaterdag 28 januari 2006 om 14:11:
vet joh


Zeg dan niks!!

Maar Erick E en Ricky Rivaro, klinkt goed!! Rivaro gewoon nog nooit 'live' gehoord! :$ En Erick E al 100.000 keer ofzo... Maar blijft vetjes! :yes:
ik ben drbij :D
Artiest {SHOWLIST artist 24985, 27476}
Uitspraak van Rob Montino op dinsdag 31 januari 2006 om 12:29:
Hoorde van Jamie van dat feest.
Mike scot in the house. goed bezig kerel, kom denk ik wel even kijken daar.


Dat zou gezellig zijn...

We gaan die P60 is ff op z'n kop zetten 10 maart!!!

We are gonna get you SENSATIVE deep down in your soul....
 
Uitspraak van R0SE op zondag 5 februari 2006 om 13:07:
ik ben drbij


Aarbijjjjjjj!
We doen ons best... :-D


SENSATIVE

Vrijdag 10 maart is de officiele kick-off van SENSATIVE, een nieuw concept dat om de 2 maanden plaats zal vinden in P60 Amstelveen. Elke keer de beste dj’s en live acts gecombineerd met het mooiste decor en show. Hierbij zal er een dusdanige sfeer ontstaan waarbij het gevoel op sensationele manier geprikkeld zal worden... Are you ready to get SENSATIVE deep down in your soul?

Voor de eerste editie is er hoog bezoek uitgenodigd. Niemand minder dan de nr.1 house DJ van Nederland, de enige echte Erick E, komt 10 maart naar Amstelveen om P60 volledig op z’n kop te zetten!!! Erick E was al wereldberoemd in de beginjaren van de house met zijn SWET-avonden in de legendarische RoXY, en is sindsdien onderdeel geweest van elke succesformule binnen de Nederlandse house geschiedenis. Op dit moment is het zijn clubkraker ‘Boogie Down’ en zijn Sneakerz feesten die voor overuren in de clubs zorgen..

Naast Erick hebben we ook Ricky Rivaro uitgenodigd voor de eerste SENSATIVE! Ricky Rivaro is de enige echte Mister Bloomingdale, die elke zomer bij duizenden mensen het echte Ibiza gevoel weet over te brengen! Zijn heerlijke platenkeuze en mixing skills zorgen overal voor een glimlach op het gezicht.... Ricky Rivaro is True House Music! Ricky Rivaro is SENSATIVE!

SENSATIVE zou zijn naam geen eer aan doen als er niet wat speciaals zou gebeuren… Daarom vind er een primeur plaats: Erick E en Ricky Rivaro gaan Back2back!!!!
Van 01.00 tot 02.00 gaat het compleet los met Erick E b2b Ricky Rivaro & Miss Chianty, Ace on Sax en Kazzikazs...!!!!

Drangetta Entertainment stelt op Sensative ook een nieuw talent voor: Mike Scot zal als resident van SENSATIVE elke editie op zijn eigen manier rocken! Met zijn Pumpin’ House Music draait het Mike Scot vooral om de energie die vrijkomt, die weer gepaard gaat met een uitbundige sfeer.
Naast Mike Scot zal ook J.P.B elke editie van de partij zijn. J.P.B heeft onder meer in de Sinners gedraaid en heeft nu eindelijk zijn eigen plekje gevonden op SENSATIVE.

Om iedereen het echte gevoel van SENSATIVE te doen ervaren, zijn er eersteklas artiesten uitgenodigd die er samen met de DJ’s 1 groot feest van gaan maken!!! Ze zijn hierboven al eerder vermeld: Ace on Sax, Kazzikazs on Percussion and Miss Chianty on Vocals..... Do we need to say more?

Beneden in de kleine zaal is er een mix van

URBANDISCOTEHNOHIPHOPMINIMAL
RNBSWINGBEATELECTROLATINHOUSE

Met DJ’s G-No (Ministry), Jari (Tumult) en DJ Joost Costerus.

Voor de kleine zaal is ook de meest funky kapper van Amsterdam uitgenodigd. De Kapper zal je niet alleen knippen en stylen op SENSATIVE, je kan je er ook prachtig door op laten maken! Niks is te gek voor De Kapper... Zij zullen dit allemaal doen voor het goede doel, namelijk Stichting Sam. Deze stichting helpt kinderen met het syndroom van Down door middel van dolfijnentraining. Doe ’s gek bij De Kapper, en steun daarbij dus ook nog eens Stichting Sam. Kijk voor meer informatie op ww.stichtingsam.nl en www.dekapper.nl.

Kaarten voor SENSATIVE zijn verkrijgbaar bij alle Ticketbox filialen en bij Van Leest Musicstore in Amstelveen..

Presale: € 15;- (EX FEE)
Door: € 17,-
klinkt goed
Dat is ook de bedoeling :-D