Partyflock
 
Forumonderwerp · 842461

Onderwerp is gesloten!

Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.

 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
donateur
Dames en heren,

Waar gaat het heen met onze maatschappij? Om mij heen zowel IRL als op inet heeft men (zowel man als vrouw) en over sex en neuken alsof het een pak suiker is....

De scharrels en neukertjes vliegen me werkelijkwaar om de oren. Slikken en kwartetten hoor ik vaker dan huiswerk en werk.

Begrijp me niet verkeerd: sex is het lekkerste wat er is (vind ik). Maar toch niet zomaar met iedereen? En toch niet meteen als je iemand ziet?

Ik zou me werkelijkwaar doodschamen als ik iemands 'scharrel' was. Namelijk een stuk lichaam om de ander te plezieren, that's all. Ik zou er in dat geval in ieder geval geld voor vragen :cheer:

Maar even sereneus: ben ik te ouderwets? Hoort 'zomaar' neuken gewoon bij deze maatschappij? En dan al vanaf je 15e ofzow, en dan met zoveel mogelijk mensen (tegelijk :-p)

Ik zou me werkelijkwaar zo goedkoop voelen als ik zomaar met Jan en alleman het bed in zou stappen! Hebben jullie dat niet? Gewoon spuiten/slikken en weer doorgaan?

Naja ben erg benieuwd naar de reacties, ik ben oprecht en ben echt benieuwd of dat ik nog medestanders kan vinden...

groetjes van Ginger.-
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Hennep op maandag 30 januari 2006 om 22:24:
he meis,hoe is t??tijd niet gezien.


goed hoor :jaja:
met jouw ?
was laast nog bij pee maar jij was nie te vinde :no:
 
Artiest T.O.M.
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op maandag 30 januari 2006 om 22:34:
jij houdt niet van dat soort wijven...LB


niet alleen hij hoor, meer dan je denkt stumper(Y)

maargoed, ga graag een keer door maar ga nu naar mijn bed, jij als pf addict kan wel heel de nacht doorgaan maar in de "echte wereld" werken mensen op normale tijdstippen ;)

succes viswijffie!