ik 1ding niet hoop isz dat ut wel! Hoef die scheinhijl nooit meer tezien!!!
ik kan me nog heel goed anders herinneren
Dat was een foutje! Wat had je dan gedacht
jaja foutje!!!
""mike"" -->> is geen mike
Ofcourse wat jij wil, blijf lekker in jullie fantasie wereld geloven!
jullie fantasie wereld...
neej onze gewone wereld, fantasie wereld kan je niet samen hebben !!! en tja t is tegen jou al zo vaak gezegd dus zal het maar niet herhalen!
isz ""Mike"" dan wel???
Ik heb geduld verzin maar effe een leugen!!
hoef ik niet te verzinnen
geen idee wie t wel is maar geen mike igg
maar geloof jij lekker in m als je daar gelukkig mee bent, ga je ook (met hem) een eigen leven leiden???
(eindelijk)
weet niet wie hij isz maar toch weet je dat ut geen mike isz?!! Strange!!!
weet jij wel wie het is dan....
Waar ik en geloof en waar ik gelukkig mee ben gaat je geen moer aan
mij nadoen
gaat me niets aan nee,,,,, zorg dan ook dat ik er geen last van heb!!!!!!
en of je dr nou nog echt gelukkig mee bent
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 20 december 2005 om 22:52:weet jij wel wie het is dan....
Wat intresseert jou? Je maakt je wel erg druk...
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 20 december 2005 om 22:52:mij nadoen
gaat me niets aan nee,,,,, zorg dan ook dat ik er geen last van heb!!!!!!
en of je dr nou nog echt gelukkig mee bent
Als ut je zo irriteerd waarom hou je dan niet gewoon je smoel, jij bent de gene die hier moelijk loopt tedoen hur!!! Maja lastig he als je geen leven heb!
at intresseert jou? Je maakt je wel erg druk...
wijs je op de waarheid
ut je zo irriteerd waarom hou je dan niet gewoon je smoel, jij bent de gene die hier moelijk loopt tedoen hur!!! Maja lastig he als je geen leven heb!
dat van dat leven is al heel vaak verteld nu iets anders
ja daar ga ik wel op in want het is behoorlijk vervelend als iemand je na wil doen, vervelender nog wanneer die iemand geen moer voorsteld en vanalles bij elkaar liegt en verzint voor aandacht!!!!
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 20 december 2005 om 23:00:is het GVD nou eens een keer afgelopen
Mariska val dood en Rot weg...
of zoek een leven i.p.v. dat in die van mij te blijven mengen
In jou leven mengen? Ofcourse mss moet jij isz leren om mensen met rust telaten en iedereen in ze waarde telaten! Ohw neej dat kan je niet!
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 20 december 2005 om 23:00:ja daar ga ik wel op in want het is behoorlijk vervelend als iemand je na wil doen, vervelender nog wanneer die iemand geen moer voorsteld en vanalles bij elkaar liegt en verzint voor aandacht!!!!
Zo'n zielig figuur als jou? Nee dank je! Als je mee geen moer vind voor stellen waarom val je me dan nog steeds lastig? Moeilijk he mensen met rust laten! Flikker toch een end op met jullie smoesjes, doe wat nuttigs met je leven ofzow!!!
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 20 december 2005 om 23:00:is het GVD nou eens een keer afgelopen
Mariska val dood en Rot weg...
of zoek een leven i.p.v. dat in die van mij te blijven mengen
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 20 december 2005 om 23:05:en nu weer terug naar het topiconderwerp
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 20 december 2005 om 23:10:ik ben verliefd op een ander .......dat kan echt niet
toch gebeurt het nog steeds echt te vaak
"je bent te jong" dat wistie toch wel al toen hij wat met me wilde 
maar das alweer 4jaar geleden en kan er niet echt om treuren hehe
Is wel eerlijk
maar das alweer 4jaar geleden en kan er niet echt om treuren hehe
Uitspraak van GABBERWIJF op woensdag 21 december 2005 om 06:59:ik ben verliefd op een ander .......dat kan echt niet
Is wel eerlijk
Uitspraak van verwijderd op woensdag 21 december 2005 om 08:30:Uitspraak van HHOOLI GIRL {ACTT} -APF- TERROR TRUTJUHH op woensdag 21 december 2005 om 06:59:
ik ben verliefd op een ander .......dat kan echt niet
Is wel eerlijk
ja maar ik zei er dit op :
Uitspraak van GABBERWIJF op woensdag 21 december 2005 om 06:59:toch gebeurt het nog steeds echt te vaak
dat was mijn opmerking
het stomste wat er ooit tegen me is gezecht..
houd van je en vind je geweldig maar wil eerst 100 vrouwen geneukt hebben voordat ik aan een vaste relatie begin
en dat zei ie toen we al praktisch samenwoonden
wat een lul
maar beter dat hij het eerder zei dan dat hij het nog later zou zeggen
dan weet je metteen dat je geen reet aan die gek hebt en dan kan je weer lekker beschikbaar zijn voor je echte grote liefde
Uitspraak van GABBERWIJF op woensdag 21 december 2005 om 11:16:wat een lul hoop dattie een soa krijgt en dat z'n piemel eraf valt
idd!!!
Uitspraak van verwijderd op donderdag 22 december 2005 om 10:55:nee, ik stak een mes in zijn ribben en zette hem toen ik de fik terwijl ik zijn lul eraf hakte!
en zo hoort het
Uitspraak van verwijderd op maandag 16 januari 2006 om 11:18:meissie wrom ben je verbannen???
ik mis je
omdat ik een smiley bij een topic zetten
Uitspraak van GABBERWIJF op dinsdag 13 december 2005 om 17:44:wat was de domste smoes-reden wat je ooit van je ex heb gehoord toen hij/zij het uitmaakte... ?
dat we collega's zijn
achteraf: heb je andere collega ook gedumpt voor een andere collega (ikke), maarre ben ook verliefd op nog iemand anders.
Die hem vervolgens dump omdat ze mij kon
Eindstand: ontslag genomen en vrijgezellig voor even





