Ik herken de situatie van de topicopener volledig en ik heb er dan ook alle begrip voor.
Ik lijd zelf aan een wat meer ernstige vorm van deze afwijking. Het probleem doet zich namelijk niet alleen voor bij naakte vrouwen. Want bij vrouwen met ruim voldoende kleding fantaseer ik deze kleding gewoon weg, waardoor ik dus alsnog opgewonden raak.
Ik speel voortdurend met de gedachte "ook zij is onder haar kleren helemaal naakt"
Het vervelende is dat dit al snel mijn dagelijks functioneren ging belemmeren. Door een drukke winkelstraat lopen bijvoorbeeld kon ECHT niet meer!
Met steun van mijn omgeving (die het onderhand ook spuigzat was) heb ik mezelf uiteindelijk vrijwillig laten opnemen. In deze kliniek moest ik mij 3 maal daags na de maaltijd melden bij een vrouwelijke arts. Als ik dan een erectie kreeg werd ik daarop bestraft.
Het medicijn bleek vrij simpel te zijn: jezelf zo vaak aftrekken dat ie er helemaal rood van gaat zien en er niks meer uitkomt.
Het klinkt misschien raar, maar dit heeft me er uiteindelijk helemaal bovenop geholpen!
Ik functioneer weer prima in de maatschappij en kan me weer in het openbaar vertonen
Ik ben blij dat dit eindelijk openlijk besproken kan worden en ik hoop dat jullie hier iets aan hebben...