waar kun je deze mortieren van onderstaand filmpje weghalen?
de duurdere zijn meestal wel de betere
Je moet alleen white horse kopen, de andere zijn allemaal kut
Nergens.
Shells kan je beter niet aan beginnen, 3" is al erg heftig, dan heb ik het over een siershell. De Ti salute die op 't filmpje staat is stukken heftiger. Geen speelgoed en niks voor in een woonwijk, ik weet ook dat mensen toch willen schieten, ondanks dat er mensen zijn die zeggen, doe het niet.
Dus als je toch wil schieten, verdiep je erin, hoe af te schieten, en bovenal, hoe het veilig te doen. Daar schort het nog weleens aan En bereid alles goed voor, extra lont, meerdere buizen, goede lokatie enz. enz.
Veel info over het schieten van shells vind je op http://www.freakpyromaniacs.com/forum
Toch raad ik 't iedereen af.
ach die kwaliteit komt toch niet meer terug,maar vindt het toch altijd wel een kickuh gezicht zo'n hele rooie straat op 1 januari
iemand enig idee waar ze in DL strijkerpistolen verkopen?
Knalpatronen + pistool zijn inderdaad verkrijgbaar in Duitsland. Waar tjaaa, zoek en gij zult vinden Ik raad het je trouwens af, als je in Nederland gepakt word met een knalpatroon of pistool, valt dat onder de munitie wet en niet onder de vuurwerk wet. Je mag van mij aannemen dat je met de munitie wet veel slechter af bent, HALT zit er dan niet meer bij, dat je 't weet
maarja ik vind het echt mooi spul
dus dat is het risico wel waard
vorig jaar op die patronen lontjes gemaakt, wil prima
maar wil nu toch wel een pistool erbij
Een hand eraf kan het nooit waard zijn
Ze knallen inderdaad wel lekker, maar waaron dan niet gewoon nitraatjes ofzo. Veel veiliger en je hoeft niet te knutselen.
haha dat bedoel ik ook niet, ik bedoel het risco om gepakt te worden
dit was iets goedkoper
al iemand gevonden die ze verkoopt
Neuh.. Sier.. Ga ook naar ghosttown..
Dus zal half kort zijn als ik alles an ga steken.
Ik begreep je wel Ik d8 'k dik het ff aan
Als je er toch 1 gaat kopen, goed schoonmaken zeg ik je Ik heb er al meerdere gezien waar de patroon in bleef hangen, pas dus op.
gewoon alleen dat kopje schoonhouden waar het patroon in gaat?
Die kliklijn M is inderdaad bagger
Zolang je niks thuis bewaard is er niks aan de hand
Ja het kopje, en vooral dat gaatje daarin goed schoonhouden. Verder de rest van je pistool ook goed onderhouden natuurlijk. Het liefst heel je pistool schoon houden van roet en kruitresten. Na oud&nieuw goed in olien, en inwikkelen in een oud t-shirt, dan kan je hem goed bewaren tot volgend oud&nieuw.