Denk dat uiteindelijk de meeste mensen liever niet alleen sterven en dus smane met iemand willen zijn. Naarmate je ouder wordt, wordt dat alleen maar erger. ik ben nu 27 en de meeste meiden van mijn leeftijd wonen al een tijd samen, denken al aan kinderen...Ik heb drie hele goede vriendinnen en die zitten allemaal onder de pannen ja, eentje daarvan pas net een paar weken maar toch.
Mij maakt dat echter niet zoveel uit, onze band is er niet door veranderd en zo was het bij mij ook nooit. Ik was nl. de eerste met een lange relatie, heb d'r inmiddels 3 achter de rug waarvan de langste 5 jaar duurde. Mara ik heb altijd m'n eigen leven gehouden, m'n vrienden apart gezien en ze nooit minder aandacht gegeven.
Nu ben ik dus al 2,5 jaar single ofzo en ook nog steeds niet op zoek. Ik ben altijd al een einzelganger geweest en kon me ook inmn relaties eenzaam voelen. Denk dat ik me nu zelfgs minder eenzaam voel. Mij maakt het dus verder niet zoveel uit, ik sta er niet zo bij stil.

Als je echt goeie vrienden hebt dan krijg je liefde genoeg.
