Partyflock
 
Forumonderwerp · 620119
ik ben wel benieuwd naar wat iedereen aantrekt naar thunderdome eigenlijk...is 'niets' misschien een suggestie? (voor dames dus :p)
 
Nou euuhmm.. Daar ga ik mij nu nog niet druk om maken hoor.. Maar niets.. Tja, da's ook weer zo saai en bloot.. :P Dus ik trek iig wel IETS aan..!!
 
jaaa thunderdome in UTREG .. ik ben cker van de party !!!
en wat ik aan trek :hm: zie ik dan wel :devil:
laatste aanpassing
 
Kleding waarschijnlijk
kmag toch hopen dat dit topic sarcastische bedoeld is, maar aangezien het in Kleding staat en niet in Humor ga ik twijfelen.
 
mm.. schoenen.. een broek.. en een shirtje
mijn jute zak die k altijd aan doe :vaag:
kleding
Anders ga je nu ff bedenken wat je in oktober aan gaat trekken :s
Cartman en Dennis, gaat/gaan schoenloos feesten?
Veel succes ermee.
Ik ga lekker helemaal niet.
 
Dat zie ik dan wel
Alsof ik daar nu over na moet gaan denken (gaat zoiezo niet op zondag)
Trek gewoon aan waar ik dat moment zin in heb
haha wou net zeggen als ik me daar nu al druk om moet gaan maken pff dan blijf ik bezig...

erwin
 
Ik ga in mijn Tarzan-pak....
 
Lonsbil blouse met de knoopjes helemaal dicht natuurlijk,kisten met witte vetertjes,rooie bretels en me keltisch kruisje..:P

Nee waarschijnlijk ga ik er een aussie voor kopen.
 
hmzzzz denk ik nu idd nog niet over na.. eerst de kledingvoorschriften maar ns afwachten :9

whehehehe
iets leuks, nie mn lonsdale veelste warm enzo...maar wat geen idee!
 
In Mn Nieuwe Aussie :D !!
 
Blue Suede Shoes, Baby...
Mauzz, origineel idee met die blouse, kisten, en bretels enzo. Dat trekt verder niemand aan toch. En vooral dan die knopen ultiem dichtknopen dat maakt het helemaal af.

Ik denk dat ik wel een trendsetter zal zijn daar.


Of toch maar een Hawaii blousje aan?
Whaaaaaaaa!!

WTF

TD is eind oktober...welke idioot gaat er NU al bedenken wat ie dan aan gaat doen :S
hey SunnyDaantje.
Een goede voorbereiding is het halve werk zeg ik altijd maar
 
Ga even kijken of er nog iemand een aussie heeft en dan doe ik me maxies aan, haren strak achterover en hakkuh maar:P
Een peniskoker en een blad voor men ballen
 
Meeten?? hahahaha:P
 
Saber>Ik vindt het zelf ook orgineel ja, ben vast de enige dan!:P
doe alleen een voorbind dildo op me voorhoofd.
Maxies.. en verder.. denk toch dat de keus eerder weer op de australian zal vallen als op Lonsdel of dergelijk.. waarom: Australian heeft iets speciaals vind ik.. en dat heeft Losdale niet
Lekker boeiend weer... :-)
als ik naar thunderdome ga trek ik mijn cavello broek aan mijn spagettie band truitje mijn nike air maxies natuurlijk das vanzelfsprekend en mijn cavello jasje de ouwe echte diehard outfit zoals buitenlanders altijd schreeuwen:
heeey gabberinnetje maar dat ben ik eigenlijk wel of niet?ik weet het niet.wie zal het zeggen ikke niet want ik weet het niet.ben verslaafd aan hardcore dus dan zegt medemens das een gabber.groetjes van Mind Of A Bitch.
Volgens mij praten de meeste buitenlanders hier nog steeds geen binnenlands hoor,
maar het verschil tussen allochtonen, buitenlanders en asielzoekers blijft altijd moeilijk ;)

Ik zal er vandaag maar niet al te diep meer op ingaan,
maar zou me niet al te druk maken als mensen op Thunderdome 'gabberinnetje' naar je roepen :P
Maak gelijk ff een topic aan wat we aan doen naar Thunderdome in het jaar 2045 misschien weten het al een paar.
ik ga niet naar TD moh is veel beter
 
Moh stelt helemaal niets voor, daar kan je geen enkele thunderdome mee vergelijken!Op moh is de sfeer kut,het geluid kut en de organisatie kut:)
als ik naar thunderdome ga trek ik mijn cavello broek aan mijn spagettie band truitje mijn nike air maxies natuurlijk das vanzelfsprekend en mijn cavello jasje de ouwe echte diehard outfit zoals buitenlanders altijd schreeuwen:
heeey gabberinnetje maar dat ben ik eigenlijk wel of niet?ik weet het niet.wie zal het zeggen ikke niet want ik weet het niet.ben verslaafd aan hardcore dus dan zegt medemens das een gabber.groetjes van Mind Of A Bitch.


MWUAHAHAHAHAHAHAHAHAH zo :)


Ontopic...


Kzie wel wat ik aan doe :D
aangezien ik me lieffie beloofd heb om met TD me aussie weer eens aan te trekken.
en ik er niet onderuit kan :p
ga ik in muh aussie naar thunderdome :bounce:
laatste aanpassing
 
haar: staartje ofzo

midden: truitje met aussie

onder: spijkerbroek met maxies

bedoel is toch niks lekkerder dan dat???
:)
 
jesus is het daar nu niet btje erg vroeg voor:S:S:S:S

Bedenk t wel de avond van te voren..
haha dat duurd nog wel ff tegen die tyd heb ik wel weer wat *nieuws* in de kast hangen,maar ik trek meestal gewoon iets eenvoudigs aan,strakke broek met een toppie dr op. :D
soms wil ik na zoiets wel een rok aan doen maar dan ben ik bang dat ik meer aan mn kleren de hele avond loop te trekken dan lekker loop te stampuh :S ach zou ik eens aan moeten wennen dan denk ik :)
(K) :bounce:
ik koop een zwart truitje en daar maak ik een tekst op en dat strijk ik er dan op. lekker origineel:) weet ik zeker dat niemand er mee loopt
mn ausie koppie kaal blote buikje en niet te vergeten wat WHITE POWdER ;)
 
AUSSIE en thunderdome is iDD VEEEEEEEEEEEEEEEEEEE­EEEEEEEEEEEEEEEEL beter dan MOH kutfeest
 
schoenen,broek,shirt­, sokken lijken me lekker en een boxer ook wel.

Verder neem ik me wanten, oorwarmers, muts en sjaal mee.

En niet te vergeten een warme kruik :s
 
ik denk dat ik gewoon lekker mijn ausi en nikes aan doe ...... lekker luchtig!!!!