Partyflock
 
Forumonderwerp · 619397
 
Ja sorry weer een topic over DEFqON1.

De standaard vraag die je tegenwoordig krijgt te horen is: "Hoe vond je DEFqON1"?

Als ik dan antwoord dat ik het een zwaar kutfeest vond, dan zitten ze je aan te kijken of je gek bent.

Nou ben ik wel eens benieuwd wie het nog meer zo'n kutfeest vond, en waarom.

Ik persoonlijk had er veel meer van verwacht, door alle poeha er omheen. Locatie zoog big time, alleen maar zand :S:S Technotunnel stond kut opgesteld, het was namelijk een doorgang naar de andere area's. En de sfeer was ver te zoeken.

Geen idee of er al een ander topic over is. Zo ja, jammer dan.
 
i agree ik was er niet,maar vond het nu al een schijtfeest kan je nagaan he!!

uhm half partyflock ging ook niet ofzo..:S
 
Pffff, I TOTALLY DISAGREE!!!!!! :|

Het was naar mijn mening echt het beste feest dat er in jaren gegeven is! :)
 
kut is een groot woord.. maar zo super was het niet nee
 
groot?? nou lekker raggen dan toch??
 
defqon was vroeger!

bijna maand geleden.. zit het je nog steeds dwars? Get over it...
 
ik vond het best een leuk feest!
maar er waren wel genoeg minpuntjes...

- gigantisch lange rijen bij muntenkassa's
- zand, omdat ik het zo zwaar vond lopen had ik geen zin om steeds van de ene naar de andere tent te lopen.
- gaten in de vloer, iig in de hardcore tent
- water was op een geven moment op
- doorloop in de technotent
- bij de wc's geen gelegenheid om je handen ff lekker te wassen
- en heb erg veel rellen gezien tussen amsterdammers en rotterdammers!

maar heb me evengoed wel prima vermaakt!
laatste aanpassing
helemaal met ijsklontje eens

heb me wel vermaakt, maar naar mijn mening zijn er veel betere feesten geweest

volgens mij wordt mysteryland ook beter

al zullen veel mensen dat niet vinden hier, want mysteryland beuqt niet genoeg :P
 
Ik dacht die komt hier met een partij argumenten aan, maar nee.
Dat het alleen zand was had je kunnen weten :vaag:
Sfeer? Misschien liep je teveel in je eentje rond?
Ik zou zeggen volgende keer meer :xtc: en hop :bounce:
 
defqon was vroeger!

bijna maand geleden.. zit het je nog steeds dwars? Get over it...


Man er zijn topics over feesten van weet ik hoeveel jaar geleden... so what!
laatste aanpassing
ik vondt het echt wel cool! sfeer was wel beetje minder maar aan de muziek en locatie vondt ik het niet liggen! dat zand wist je van te voren toch? Almere-strand :S! maar jah.. ik vondt het iig niet kut!

erwin
laatste aanpassing
 
Ik zou zeggen volgende keer meer :xtc: en hop :bounce:


wat een walgelijk idee, dus iedereen moet zich maar vol met drugs proppen om een goede sfeer te krijgen?
laatste aanpassing
 
2 nancy&erwin:

Ik had verwacht dat het een veld zou zijn met een stuk strand. Zoals op Bussloo of Aquabest...
 
ach ja..
laatste aanpassing
Ik persoonlijk had er veel meer van verwacht, door alle poeha er omheen. Locatie zoog big time, alleen maar zand Technotunnel stond kut opgesteld, het was namelijk een doorgang naar de andere area's. En de sfeer was ver te zoeken.


- wat had je nog meer verwacht dan?
- lokatie was fantastisch! Goed bereikbaar, zowel met de auto, trein én boot.
- dat er zand op een strand ligt, is bij iedereen bekend, lijkt me.
- de ligging van de Technotunnel vond ik okay, omdat het niet verkeerd is om ook met die stroming in aanraking te komen (je kon 't bijna niet ontwijken) en het idee van een tunnel zie je niet zoveel en vind 't wel leuk zo
- de sfeer? Daar zorgt o.a. jijzelf voor.. dus dat probleem ligt ook bij jou.
Giga haas 8 juli 2003 17:20

Ik zou zeggen volgende keer mee :xtc: en hop


drugs is 1 van de grote redenen waarom sommige mensen zich op elk feest vermaken

nuchter kan je pas echt een feest beoordelen vind ik
 
uhm misschien bedoelde hij het niet serieus!!
 
Euhm... DeCo, als ik zoveel vechtpartijen zie enzo tja dan is het bij mij al snel gebeurd. Dus zie niet in waarom 't probleem bij ligt.
 
De letter Q in de organisatie zegt genoeg, ik heb het helemaal gehad met hun en vooral het publiek wat er op af komt! Geef mij maar zo'n lekker festival zoals AWAKENINGS en EXTREMA!
 
De letter Q in de organisatie zegt genoeg, ik heb het helemaal gehad met hun en vooral het publiek wat er op af komt! Geef mij maar zo'n lekker festival zoals AWAKENINGS en EXTREMA!


:respect:

Enige feest met een q die (Y) is teqnology.
 
zeg toch ook niet dat ik die topics niet net zo dom vind of wel?

beetje kansloos topic vind ik dit gewoon omdat er volgens mij al een hoe was defqon topic is geweest maar goed.

Ik ga wel ergens anders zeiken.
2-->MDMAarten™

tjah dat kan! dan kan het idd beetje tegenvallen!

erwin
Yup!!

boutfeest. :bah:

Hou het wel bij TeQ (L)
laatste aanpassing
 
Euhm... DeCo, als ik zoveel vechtpartijen zie enzo tja dan is het bij mij al snel gebeurd. Dus zie niet in waarom 't probleem bij ligt.


Kun je beter niet verder op ingaan Maarten, want daarstraks zei ik in een ander topic dat ik een bepaald feest (LLP) bagger vond omdat moeders met kinderwagens voor zich lagen te snuiven.
Toen kreeg ik als antwoord dat ik daar dan maar niet op moet letten en het gewoon moet negeren :s

Chris
laatste aanpassing
Ik ben het met je eens hoor Maarten.

Heb me wel vermaakt hoor, daar niet van.
Maar inderdaad, veeeel te veel heisa eromheen en zoveel stelde het uiteindelijk niet voor.
De organisatie kan echt blij zijn dat het zulk mooi weer was, anders had het hele feest geen reet voorgesteld.

En die technotunnel was nog wel het ergst! :@
Er zijn genoeg dingen om over te zeiken maar ik heb het zo fuking naar me zin gehad in black dat het voor mij een top feest was
 
Artiest Sentinel
zeur zanik zwets bladiebladiebla
:frusty:
ik heb het ook naar me zin gehad! en niet op elk feest kan alles helemaal perfekt zijn! ik vodnt alleen dat opwaaiende zand iets minder maar ja :S dat had ik er wel voor over!

erwin
laatste aanpassing
 
Ik vond het egt kut....

veel te gezellige mensen...
veel te goed weer....
veel te goeie muziek....
de black tent was gewoon TE mooi...

EGT EEN KUTFEEST

:/

;)
tuurlijk was er genoeg dat anders kon maar ik heb nog NOOIT een perfect feest meegeaakt en dat gaat me niet lukken ook. En het hoeft niet eens

Jammer dat wanneer een feest juist zo leuk wordt bevonden dat er altijd mensen naar negatieve punten gaan kijken. Maja dat is mens eigen....maakt verder niet uit maar je kan je beter op ede positieve punten concentreren en een geweldig feest hebben dan steeds naar die pietluttige dingen te kijken en een grote zeikerd zijn
 
de sfeer was zeker zeer ver te zoeken
hardcore tent viel ook reuze mee van de rest moet ik zoizo niks hebben

heb wel een heel leuk meissie ontmoet daar en daarom vond ik het nog wel gaan

geen meissie=zeker kutfeest
Remember??? Hoe was de allereerste Mysteryland? De eerste Qlimax? De eerste Thunderdome? Ik noem er maar ff een paar die zo in me opkomen...

Dit was dus de 1e DefQon en zeker nog niet de laatste lijkt me, dus logisch dat er een en ander op aan te merken is :) Maar dat is dus met elk feest zo geweest. Kijk nu naar Mysteryland...Of Qlimax...Die begonnen ook niet meteen probleemloos...
heb je gelijk in! maar je kan het nooit iedereen naar de zin maken! voor de ene is de muziek dan weer te hard dan weer te zacht.. maar ja


erwin
Kun je beter niet verder op ingaan Maarten, want daarstraks zei ik in een ander topic dat ik een bepaald feest (LLP) bagger vond omdat moeders met kinderwagens voor zich lagen te snuiven.
Toen kreeg ik als antwoord dat ik daar dan maar niet op moet letten en het gewoon moet negeren


Dat kwam niet van mij af in ieder geval, Chris..

Maar inderdaad Maarten.. you've got a point there, maar daar kom je nu mee ;) Ik heb gelukkig helemaal niets van die vechtpartijen gezien, dus daar zal wel het verschil in zitten
ik heb me toch prima vermaakt (en ook in de tunnel, ben daar lekker uit em dak gegaan --> ruimte genoeg!) En ik denk een feest voor zoveel mensen kan niet voor iedereen slagen! (iedereen heeft zijn eigen verwachtingen) En op ieder feest zijn er wel minpunten, en iedereen maakt een feest op een andere manier mee!!! :)
 
Jammer dat wanneer een feest juist zo leuk wordt bevonden dat er altijd mensen naar negatieve punten gaan kijken.


waarom zou je niet naar de negatieve punten kijken :S:S
ik vond ut (Y) alleen klote dat ik meer dan een uur moest w8en totdat je daar eindelijk weer kon pinnen..
ik sluit me onvoorwaardelijk bij het antwoord van P@rtySnoes aan!

beste feest van me tot nu toe!
 
Bob de BeuQers en al die stampQonijnen zullen het vast wel super gevonden hebben, TeQnology was voor mij alleen de eerste editie een toppper, daarna kregen teveel Qonijnen en BeuQers het idee om er ook heen te gaan.
Ieder zn eigen feest, maar voor mij geen Q feesten meer en ook niet op het strand.
laatste aanpassing
 
Kut.... mwoh.... Ik heb me zeker vermaakt.
Ik had er wel veeeeeeeeel meer van verwacht!

Groovyloco (y)
laatste aanpassing
 
Legally Blonde (y)
laatste aanpassing
 
Ik denk dat ik een forum ga beginnen: hoelang ken je door blijven zeiken over Defqon!
 
Niet zo zeuren Cliffert!!! ;p;p
 
Looking forward 2 it Clifford...

Bob de BeuQers en al die stampQonijnen zullen het vast wel super gevonden hebben


:respect:

whehe
 
Ik wil niets te maken hebben met die kneus bob de beuker, en je begon je forum al met: Ja sorry weer een topic over DEFqON1. dat zegt toch al genoeg.
En toch was het een leuk feestie! :D
waarom zou je niet naar de negatieve punten kijken


je mag er van mij best naar kijken maar zo kan je alles negatief maken toch? Maar goed das net wat jij leuk vind ik probeer altijd de leuke dingen te benadrukken

en nahja goed voor diegen die het zo klote vonden blijf volgende keer lekker thuis en geef op de plaatselijke bejaardensoos een knalfuif whoei
En ik vond het lekker wel leuk. :P

Gewoon lekker vakantiesfeertje.
Zand vond ik juist wel gezellig, alleen het stof wat minder.
Het water was helemaal top! Ik wil voortaan elk feest standaard een opblaaszwembad hebben om me voeten (en mezelf) in af te koelen.
Jammergenoeg wel minder in andere tenten gekeken dan ik verwacht had, het feest was zo snel voorbij. dat was de enige verwachting die tegenviel, verder verwachtte ik niets.
Ik vond het GEWELDIG!!!:D