Partyflock
 
Forumonderwerp · 662756
wie honkbalt er nog meer en wat vind je ervan.. k vind het echt vetste sport die er is :[
 
Was gisteren in Rotterdam, nou ik heb nieuws....kaarten zat! Durf jullie niet te zeggen hoe dat in haarlem is, maar ga er van uit dat het in het Pim Mullier ook zo is... Wie willen er allemaal gaan kijken eigenlijk?
In Haarlem zijn er zeker geen kaarten zat...Alle wedstrijden van Nederland zijn uitverkocht.Er komen echter(zoals ik al eerder zei) een uur van te voren een flink aantal kaarten vrij die door mensen, die gereserveerd hebben, niet zijn opgehaald.
 
duidelijk! gelukkig heb ik al kaarten!
Voor Nederland- Cuba waren er ook weer kaarten verkrijgbaar! Dus als je snel bent...
Wat heb ik genoten van het Nederlands team de afgelopen dagen.Dit team heeft de potentie om wereldkampioen te worden,dat kan niemand meer ontkennen.
De sfeer in Haarlem was vrijdag en zaterdag ongekend,zoiets heb ik nog nooit meegemaakt.....kippevel.
he jammer 1e nederlaag maar ja 3-1 tegen Cuba is alsnog niet slecht pitching van Cuba is ook (Y) Die van Nederland trouwens ook hoor:)
 
Was er zaterdag ook, wat een sfeer! Was weliswaar ah werk maar heb zeker genoten van de sfeer! In vergelijking met Rotterdam is de sfeer in Haarlem ongekend! Ben benieuwd wat het wordt woensdag, erg spannend allemaal!!
 
Krijg je vrijkaarten wordt je ziek lekker dan..
 
zou ik ook ziek van zijn....
Uitspraak van verwijderd op maandag 12 september 2005 om 10:09:
Was er zaterdag ook, wat een sfeer! Was weliswaar ah werk maar heb zeker genoten van de sfeer! In vergelijking met Rotterdam is de sfeer in Haarlem ongekend! Ben benieuwd wat het wordt woensdag, erg spannend allemaal!!


:yes:Jammer dat de finale in Rotterdam is...
Maarja,heb zin in woensdag:D
 
hoor net dat ik moet werken zaterdag, das dat komt mooi uit!! heb ook zin in woensdag!
t gaat zeker lekker met 'onze jongens'... maar k blijf t dom vinde van mr. Unicorn dat ie die Monte op blijft stelle... Danny is duidelijk veel beter! zowel aan slag as int veld... maarja.. voor mij geen wedstrijde meer :(
zag trouwens wel een pijnlijk moment zondag bij de wedstrijd Brazilie - Zweden... een Braziliaan (Jappanner) slaat een homerun, en achter het hek loopt een vrouw... PATS bal vol op dr knie.. zal ze nie leuk gevonde hebbe :p
maar ik blijf bij mij citaat:
WE WORDE WERELDKAMPIOEN
 
Ach, die vrouw was niet de eerste en zal ook zeker niet de laatste zijn die door een foutgeslagen bal geraakt wordt. Als je die VIP's ziet in die mooie boxen, die letten totaal niet op het spel en zijn meestal bezig met hun relaties.. Het gebeurdt dan ook vaak dat zo iemand (bijna) geraakt wordt door een bal.

Ben het met Djumbrie eens!

Nederland wordt Wereldkampioen!
 
zal wel een worden zijn dan als ze wereldkampioen worden maar dat lijkt me sterk zal wel weer cuba worden in de afgelopen 54 jaar dat ze mee hebben gedaan is cuba nog altijd wereldkampioen geweest en denk ik nu ook weer
Uitspraak van Djumbrie op dinsdag 13 september 2005 om 17:51:
t gaat zeker lekker met 'onze jongens'... maar k blijf t dom vinde van mr. Unicorn dat ie die Monte op blijft stelle... Danny is duidelijk veel beter! zowel aan slag as int veld


:yes:
hehe eindelijk iemand die het met me eens is...Rombley is fysiek veel sterker en pikt zijn ballen er goed uit.

Uitspraak van verwijderd op woensdag 14 september 2005 om 09:25:
Ach, die vrouw was niet de eerste en zal ook zeker niet de laatste zijn die door een foutgeslagen bal geraakt wordt. Als je die VIP's ziet in die mooie boxen, die letten totaal niet op het spel en zijn meestal bezig met hun relaties.. Het gebeurdt dan ook vaak dat zo iemand (bijna) geraakt wordt door een bal.


Tjah,het zij zo...ik erger me sowieso altijd dood aan mensen die geen ene moer van het spel snappen en maar wat rond blaten.Zit je weer naast een of andere kneus die dingen als TIJDREKKEN roept als de coaching een time out vraagt:S Maar goed het kan de pret niet drukken.....Ik hb er zin an!
De eerste van het WK viel al in de eerste inning... die Chinees sloeg zo de bal de skybox in.. vol op zo'n onoplettend geval ze kop...
en zoals de Amerikaanse omroeper zegt: Dames en Heren let OE goed op de bal...
 
Ja, ik was er ook. Die man heeft het een half uurtje uitgehouden en is daarna toch maar naar huis afgedropen vanwege pijn in zijn hoofd. Op de een of andere manier moet zoiets altijd gebeuren voordat er opgelet wordt.
ja idd..
en heel ander 'nieuws'
WE HEBBE HISTORIE GESCHREVE!!! :D
welkom in de halve finales voor het eerst ooit :D
op naar rotterdam zaterdagavond :D
 
Kan iemand me uitleggen hoe dat nou precies met dat aantal innings zit? In de ene wedstrijd heb je toch wel eens meer innings dan in de andere?
grtz
Uitspraak van verwijderd op donderdag 15 september 2005 om 14:36:
Kan iemand me uitleggen hoe dat nou precies met dat aantal innings zit? In de ene wedstrijd heb je toch wel eens meer innings dan in de andere?
grtz


Een wedstrijd bestaat in principe uit 9 innings...Echter als na 9 innings de stand gelijk is wordt er doorgespeeld.In de competitie gaat het door tot 11 innings, maar dit WK is een gelijkspel niet mogelijk dus wordt er doorgespeeld totdat er een winnaar uit de bus komt.Het is ook mogelijk dat een wedstrijd korter dan 9 innings duurt.Dit heeft te maken met de "mercy rule".Als een team in de 7e,8e of 9e inning met tien punten verschil voorkomt is het duel per direct afgelopen.

Uitspraak van Djumbrie op woensdag 14 september 2005 om 22:23:
WE HEBBE HISTORIE GESCHREVE!!!


:yes: Ik kon mijn ogen niet geloven...het gemak waarmee ze deze wedstrijd gewonnen hebben.Back 2 back homeruns:D
De sfeer was weer ongekend..Helaas,de halve finale en de finale in Rotterdam:(
HAARLEM>>>>>Gezelliger!
rotterdam>>>>Klote!
laatste aanpassing
 
k thanx :D
echt enorm benieuwd naar morgen.. kut ik had gewoon kaartjes voor de finale kunnen hebben
 
Werkzaam bij Vier
winne morge!
ze gaan echt wel winnen vandaag want ze hebben al eerder van deze lui gewonnen en ze zijn ook nog eens gegroeid in het toernooi sinds die wedstrijd dus dat moet gewoon lukken, we gaan gewoon winnen!!! :D

ik speel trouwens zelf bij Run'71
oeps,foutje:$
 
K*T we hebben verloren!! :C
heeey ik honkbal zelf bij run'71

honkbal is gewoon de vetste sport en nederland gaat vandaag ff winnen we worden gewoon derdes

mzzls
Ikkuh ja :D bestuh sport die er is :D :yes::yes::yes: :D

Run '71 !!! No.1 !!! :bounce:
max. 9 inningen worden er gespeelt
en bij 10 punten verschill soms maar tot de 5de inning




Schñjoep citeer 16 september 2005 12:13
Uitspraak van Fantasy* op donderdag 15 september 2005 om 15:44:
In de competitie gaat het door tot 11 innings



tot 12
heeey en ook honkballer bij run 71 :D:D:

nederland word gewoon derde zoals er al eerder stond ben het er volkomen mee eens
Uitspraak van "Levi op zaterdag 17 september 2005 om 12:43:
en bij 10 punten verschill soms maar tot de 5de inning


Dat is bij 20 punten verschil.....10 punten regel geldt vanaf inning 7.....
idd ja
maar is dat niet alleen bij de jeugd of lagere klasse's?
of heb ik het nou mis

Uitspraak van :xtc: gabberpappa :xtc: op zaterdag 17 september 2005 om 12:47:
nederland word gewoon derde zoals er al eerder stond ben het er volkomen mee eens


nou niet dus:(
staanm ze nog wel 4-1 voor ook
en gister waren ze wel kansloos maar tering wat was die koreaanse pitcher goed bezig(Y)
Uitspraak van [SF] Schñjoep [2x5]... op zaterdag 17 september 2005 om 19:17:
idd ja
maar is dat niet alleen bij de jeugd of lagere klasse's?
of heb ik het nou mis


Ook op topniveau.....

Uitspraak van [SF] Schñjoep [2x5]... op zaterdag 17 september 2005 om 19:17:
nou niet dus
staanm ze nog wel 4-1 voor ook
en gister waren ze wel kansloos maar tering wat was die koreaanse pitcher goed bezig


Heel erg jammer...dit team had echt een medaille verdient.Persoonlijk vind ik dat ze het aanvallendste honkbal van het toernooi hebben gespeeld,maarja daar win je natuurlijk niet altijd mee.En die Koreaanse pitcher gooide inderdaad een meesterlijke wedstrijd.Alles op de spot en geen enkel patroon in te herkennen....bijna onbespeelbaar.
Nu wordt Cuba dus gewoon weeeeeer wereldkampioen,voor de 25e keer als ik het niet mis heb.
Ook op topniveau.....


ok
ja weet nog wel keer speelde ik landelijk adspiranten tegen kinheim 1 was na 1 inning afgelopen
maar 3 mensen van ons aan slag geweest en ik zou toen net de heuvel op moeten maar toen was het over:S
Uitspraak van Fantasy* op zaterdag 17 september 2005 om 19:59:
n die Koreaanse pitcher gooide inderdaad een meesterlijke wedstrijd.Alles op de spot en geen enkel patroon in te herkennen....bijna onbespeelbaar.


ja echt het leek net mij in me goeie tijd:P
laatste aanpassing
Ik was gister in Rotterdam (en ik Amsterdam ook, maar die wedstrijd ging niet door ofzo? ik heb er iig 2uur gezeten en geen honkbal gezien :P)

Best een keer leuk om het te zien (had nog nooit een honkbal wedstrijd gezien) alleen het wachten VOOR de wedstrijd duurde me echt te lang.. en Jammer van de Regen maar heb het wel gezellig gehad! :D
Uitspraak van industrial op zaterdag 17 september 2005 om 23:15:
Ik was gister in Rotterdam (en ik Amsterdam ook, maar die wedstrijd ging niet door ofzo? ik heb er iig 2uur gezeten en geen honkbal gezien :P


die amerikanen waren bang om nat te worden dus die weigerde om te spelen, maar ja daardoor hadden ze automatisch met 9-0 verloren:D

typisch zo'n actie van die arrogante 3e rangs afgedankte net niet de major league gehaald want ze stellen niks voor - amerikanen:P

mis trouwens het honkbal nu al (gestopt per volgend seizoen) maar ja moet gewoon ff jaartje tussen uit vind ik :)
Uitspraak van industrial op zaterdag 17 september 2005 om 23:15:
Best een keer leuk om het te zien (had nog nooit een honkbal wedstrijd gezien)


onder welke steen heb jij gelegen?:P
Uitspraak van [SF] Schñjoep [2x5]... op zaterdag 17 september 2005 om 23:20:
typisch zo'n actie van die arrogante 3e rangs afgedankte net niet de major league gehaald want ze stellen niks voor - amerikanen


Tjah,het heeft allemaal met de verzekering te maken...Als een minorleaquer geblesseerd raakt op een glad veld is hij niet gedekt.....

Uitspraak van [SF] Schñjoep [2x5]... op zaterdag 17 september 2005 om 22:06:
ok
ja weet nog wel keer speelde ik landelijk adspiranten tegen kinheim 1 was na 1 inning afgelopen
maar 3 mensen van ons aan slag geweest en ik zou toen net de heuvel op moeten maar toen was het over


Het kan ook niet anders dan dat dat tegen Kinheim is:P
laatste aanpassing
 
Ow ik heb ook honkbal gedaan 8 jaar lang, speelde bij de flags in lisse, zelfs nog een keer kampioen geworden met de aspiranten.. Ook jaren naar de haarlemse honkbalweek geweest, die sfeer daar echt geweldig. Jammer genoeg dit jaar niet op het WK geweest hier :(
Uitspraak van Fantasy* op zondag 18 september 2005 om 15:47:
Het kan ook niet anders dan dat dat tegen Kinheim is


sja vaak genoeg gewonnen van Kinheim

heb toen ik 18 was tegen Kinheim senioren 2 gegooid in 9 innings 1! punt tegen en maar 3! honkslagen:D
Tjah....Helaas zit Kinheim de laatste jaren een beetje in een dip.De gouden generatie(Halman enz....)is vertrokken naar een andere club....
 
en toen was het seizoen bijna afgelopen :/
mijn seizoen is al sinds 28 augustus afgelopen:S

het moest speciaal voor het WK voor september afgelopen zijn van de bond vanwege spelers die misschien meedoen:S

alsof er spelers uit de 2e klasse landelijk in het nederlands team zitten:S:S:S:S

maar goed ik vond het niet zo erg aangezien dit me laaatste seizoen was:)
laatste aanpassing
qua positie die we kunnen halen is het seizoen ten einde aangezien die k*t unicorns weer s kampioen weze, maar we gaan nog voor de 2e plek. moete nog 2 wedstrijden dusja..
en wat betreft die "gouden generatie" ze kunnen misschien goed honkballen, maar daar blijft het bij... als ze kippen enzo dood gaan smijten.. en heb gehoord dat die Jason Halman zich weer flink heb misdrage in Mexico (WK Cadets)... dus misschien goeie honkballers met een k*tmentaliteit...
Ik heb geen zin om hier te gaan zitten roddelen maar er gaan een hoop verhalen de ronde die helemaal niet of gedeeltelijk waar zijn.
En wat heeft gedrag buiten het veld te maken met je honkbalkwaliteiten opzich?Wat betreft honkbal telt toch alleen wat er in het veldc gebeurt?
ik wil misschien ook op honkbal ... softbal

lijkt me echt vet!!
Uitspraak van Hello Klitty op maandag 3 oktober 2005 om 23:40:
wil misschien ook op honkbal ... softbal


moet je bij de blue socks gaan in Veenedaal (y)
ja daar ga ik misschien ook kijken...:D

heb al van me oom alle dingen geklregen handschoen etc :D