Misschien heeft Wouty's ma tijdens de zwangerschap LSD gebruikt en is Wouty z'n hele leven in een trip blijven steken
misschien heeft wouty wel teveel gedroomd om op het podium naast tiesto te staan en is ie in die droom blijven hangen en denkt ie dat ie naast tiesto staat.
etc. etc. blablablabla
AAAAAAAAAAAHHHHHHHH!!!!!!!
Wat is dat toch de laatste maanden met dat eindeloos gezever over dat ventje??? Waarom in godsnaam blijft iedereen elke keer weer met die jongen bezig?? What the fuck!! Word daar echt helemaal para van man
ff wachten............

Zo... dat had ik nodig!
dus.... ja sorry hoor dat ik me eige ff liet gaan maar weet je.... ik ben de laatste weken eigenlijk vrijwel niet meer hier op PF geweest maar dan kom ik hier dus weer ff een kijkje nemen en jawel hoor!! Nog steeds zijn we bezig om dat mannetje helemaal zwart te maken

Ik bedoel..... Ja, tuurlijk maakt hij het er zelf naar en natuurlijk is het af en toe gewoon onmogelijk om geen opmerking te maken over een van zijn onzinnige uitspraken maar dat gebeurd nu al maanden achter elkaar

Elk druk bezocht topic waar ik de laatste maanden ben geweest staat vol over hem. Waar slaat dat op? Is hij al die aandacht volgens jullie dan echt waard??? Pfffffffff!!
Ik wed dat minstens 80% van de PF-ers die geregeld in het producers forum komt weet wie DJ Wouty is en dat vind ik een knappe prestatie van de heer wouty himself

Of hij er trots op moet zijn is dan nog de vraag maar ondanks dat hij niks weet en een ongeloofelijke eigendunk heeft terwijl hij werkelijk niks klaar maakt lijkt hier in bepaalde topics echt elk gesprek over dit kereltje te gaan.
Ach ja.... van de andere kant..... Iedereen moet dat ook zelf weten en als je hem graag afzeikt of netwa moet je dat vooral niet laten maar ik ben zelf niet meer van plan om daar aandacht aan te besteden want ik heb wel wat beters te doen. Ik hoop alleen dat ik me in het vervolg niet meer stoor aan berichten die gericht zijn naar wouty. Het liefst zou ik misschien zelfs hebben dat die jongen een levenslang partyflock verbot kreeg zodat over enige tijd geen woord meer over dat kind gesproken wordt maar dat zal erg lastig worden.
Okee whehehe Heb ik ff lekker kunnen zeuren en zieken om iets waar ik me anders nog nooit druk om heb gemaakt. Geef dr eigenlijk ook geen zak om ook niet moet ik zeggen maar ik heb vandaag door omstandigheden echt een enorme lulkick dus vandaar mijn visie op het massaal afzeiken van één van partyflocks meest bekenste (wanna be)producers...of hoe hij zichzelf dan ook wil noemen.
Vetheid!!
dus..... Heeft er iemand nog iets te vragen??
"is toch VETT"
