Partyflock
 
Forumonderwerp · 803887
Waarschuw beheerder
Naast de bekende line-up van Qlubtempo kunnen we verklappen dat er nog een surprise act aankomt.
bron www.q-dance.nl

wie zall het zijn dana ? ik hoop van wel !!
Artiest {SHOWLIST artist 45555, 71383, 25959}
Waarschuw beheerder
:yes:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van tabeee op maandag 5 september 2005 om 15:44:
Captain Tinrib -> niet echt vet !


eh fok jou..zeker wel vet hq 2001 dancevalley enzo....
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 8 september 2005 om 19:55:
Captain Tinrib -> niet echt vet !


Tinrib is superb!
Heb m dit jaar nog op Impulz en op Decibel gezien en hij past zeker wel bij de line-up.

1 oktober draait hij ook op Timeless in Londen, ga ik ook zeker heen. :D
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
make some noise for the wicked sounds of the captain :respect:
 
Waarschuw beheerder
het móet gewoon Super Marco May zijn die komt.. hehe
Artiest Kian
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van LIBOH op donderdag 8 september 2005 om 19:58:
Tinrib is superb!


Tinrib is meer UK Hardhouse:S Dat vind ik niet echt passen op een Hardstyle feest:no:

Uitspraak van verwijderd op donderdag 8 september 2005 om 20:27:
het móet gewoon Super Marco May zijn die komt..


Supermarco May is wel ok.....maruh nee:[

:P

Het moet gewoon iemand zijn die echt wat betekent heeft voor de HS scene die tijd:yes:
Waarschuw beheerder
inderdaad nzm -> waarom alijd schelden naar een mening van FOK jou? ik kom toch gvd niet uit amsterdam :S -> en tinrib is nou eenmaal andere style muziek en is geen HS !!

daarom zei ik ook: 'niet ECHT vet!!' -> ik zeg niet: 'hij zuigt kk hard' :S
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
idd!

Je moet sowieso niet die UDC feesten gaan vergelijken met de echte HS feesten.:no:
Dat de HS 1 of 2 jaar geleden ook een onderdeel van Impulz is geworden maakt niets uit. Dat was ook mooi te laat, want toen ging het bergafwaarts voor HS. Toen HS geboren werd, was hun UK Hardhouse nog prioriteit, en dat is toch echt heel wat anders!

Nee, ookal heeft Tinrib op wat Q feesies gedraaid in het begin, UK Hardhouse past er gewoon niet tussen, en zeker niet tussen de DJ's die 8 okt. komen draaien!

Anders kan je net zo goed ook Tom Harding ofzo laten komen:S Whahaha, echt niet!

(met alle respect, want UK Hardhouse kan lekker zijn............maar liever niet:P)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Dana vs. Isaac zou mooi zijn!

Probleem is altijd dat ik dat soort dingen altijd misloop :S
Waarschuw beheerder
uk hardhouse is het voor mij allemaal mee begonnen in 2000 -> lisa lashes,tom harding, JP :respect:
Waarschuw beheerder
het wordt Dana ze is namelijk boos dat ze niet in de line-up staat op bijvoorbeeld de site waardoor het duidelijk is dat ze de suprise act is. Dit heb ik gehoord
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Halle Barry op vrijdag 9 september 2005 om 13:46:
het wordt Dana ze is namelijk boos dat ze niet in de line-up staat op bijvoorbeeld de site waardoor het duidelijk is dat ze de suprise act is. Dit heb ik gehoord


en terecht
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van tabeee op vrijdag 9 september 2005 om 12:34:
uk hardhouse is het voor mij allemaal mee begonnen in 2000


Voor mij ook wel ongeveer. Eigelijk was mn eerste feest een illegale acid party waar Industrial gedraaid werd:x:P maargoed, daarna was het idd Tom en JP e.d. op Impulz en Dance Valley

Ik zei ook niet dat ik het niet goed vind, maar ik hoor dat liever echt niet op een HS feest, dan ga ik wel naar Impulz ofzo;P
Waarschuw beheerder
donateur
:P
Waarschuw beheerder
Uitspraak van :woepwoep: YouWish * op vrijdag 9 september 2005 om 16:19:
Liever geen Dana..


Maar wel zoals ze in het begin draaide en kijkende naar de rol die ze gespeeld heeft in het begin van de hardstyle..
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Kian op donderdag 8 september 2005 om 22:40:
Tinrib is meer UK Hardhouse Dat vind ik niet echt passen op een Hardstyle feest


Volgens mij is het geen hardstyle feest.
Het is een feest waarnaar we terug gaan naar 2001.
Naar t onder meer het ontstaan en de begintijd van hardstyle en waar dus ook hardtrance en UK werd gedraaid.
T was een mix van meerdere stylen dus.
De line-up is niet helemaal representatief is gezien Q zoveel HS dj's heeft geboekt is wat anders.
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van LIBOH op vrijdag 9 september 2005 om 16:35:
Volgens mij is het geen hardstyle feest.
Het is een feest waarnaar we terug gaan naar 2001.
Naar t onder meer het ontstaan en de begintijd van hardstyle en waar dus ook hardtrance en UK werd gedraaid.
T was een mix van meerdere stylen dus.


Dat hoef je mij niet te vertellen. Een mix van Hardhouse, Hardtrance en Italiaanse Hardbass en Techno, en nog een aantal ongedefineerde stylen (zeg t nu voor de 3e keer in dit topic:P)

Maar ik vind toch dat UK niet echt veel betekent heeft voor Hardstyle, tuurlijk, het hoorde er toen bij, maar Hardtrance, Nederlandse Hardhouse en de Italiaanse Techno hebben naar mijn mening veel meer betekent voor de scene.

Het is wel een HS feest, alleen (gelukkig) niet zoals we HS nu kennen, want het is nu een style opzich, en toen dat gebeurde ging het bergafwaarts

Iig, ik verwacht op QT 2001 gewoon meer de Hardtrance, Italiaanse Techno en Nederlandse Hardhouse uit die tijd:)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Veel ouwe Tracid Traxx platen en Scot Project platen en deze meneer is tevreden! :)
Artiest Len-E
Waarschuw beheerder
alleen de tune van de websiten al (A*S*Y*S-acid nightmare) :kwijl: :kwijl: hopen idd op veel duitse hardtrance.......
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
:kwijl:
Waarschuw beheerder
donateur
:yes:

:bounce:
Waarschuw beheerder
hoop scot project vs Kia tracid dat zou ultiem zijn
Waarschuw beheerder
sowieos veel overdose platen :jaja:
Waarschuw beheerder
dat zou ik ook niet erg vinden :yes:
 
Waarschuw beheerder
Sterker nog, als ze het concept eer aan willen doen, zullen deze platen wel verplicht zijn! Voor 2002 was de platenkeus qua hardstyle nog niet zo groot als tegenwoordig, dus een groot deel van de platen die we gaan horen zullen al wel te voorspellen zijn!

Bass Driver - Fatal invasion 1 van mijn favo hardstyle platen, en die heb ik nog nooit op een party gehoord, dus deze keer moet ie langs komen! :)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
mja en een aantal ook wel dubbel of triple keer gedraaid worden :P
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van tabeee op maandag 12 september 2005 om 14:03:
mja en een aantal ook wel dubbel of triple keer gedraaid worden


da's helemaal niet erg!:D Ik heb die platen al zo lang niet meer gehoord op een party, al draaien ze ze 10 x!;P:P:P
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
:respect: -> toch weer zelfde mening :P

Ik denk Dana of Warmduscher


Denk ik ook :P
Waarschuw beheerder
mja zit er al een tijdje in dus ja :P
Waarschuw beheerder
donateur
Kijk maar naar de line-up van de eerste Qlubtempo's.. Dana staat er iedere keer bij, dus het lijkt me sterk dat zij er niet bij is..
 
Waarschuw beheerder
Dat moet er maar 1 worden vindt ik persoonlijk:

Scot Project!!!!

En dan al zijn remixen en eigen tracks voorbij laten komen:

Paranoid
Scream
Hands up
Rock
Overdrive
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Scot Project is ook een goede uit die tijd inderdaad
Warmduscher en Derb zijn ook artiesten die toen belangrijk waren naar mijn idee.
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op woensdag 14 september 2005 om 13:57:
En dan al zijn remixen en eigen tracks voorbij laten komen:


Shit man, je vergeet The Second Trip!:) Vind dat toch wel 1 van zn beste remixen persoonlijk:yes::P Wel een plaatje uit 2000, hoop toch zeker dat ze die ook ff flink laten knallen op 8 okt:yes::kwijl:

Ben iig zeker met je eens! Hij mag van mij zeker komen!!:yes::D
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Dana@Qlimax2001

Om vast warm te lopen. :)
Waarschuw beheerder
ben benieuwd!! ben alsvast aan het aftellen :D
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Eef Raveteef op woensdag 14 september 2005 om 23:00:
ben benieuwd!! ben alsvast aan het aftellen


Hey eef:P Volgens mij hoeven we ons geen zorgen te maken. Wordt echt een geweldig feest, dan kan gewoon niet anders! Producties van rond 2001, iedereen gaat er weer heen (zelfs diegenen die HS hebben afgezworen:)), hopelijk weer zo'n lekker ouderwets geweldig sfeertje, kan nog steeds niet wachten:kwijl: TE veel zin:yes:
Waarschuw beheerder
WOEIIIII
Waarschuw beheerder
donateur
Wat loopt iedereen toch irritant tegen elkaar op te boxen qua kennis die je wel of niet zou hebben van de HS.

Er zitten hier lui die in 2001 ook naar de eerste beukefeestjes gingen, die hebben de hele scene gemaakt zien worden. Zijn wellicht daarna verbitterd over de manier waarop het binnen 3 jaar is afgebroken. Ik zie liever Dana ook niet, gezien zij voor mij in 2002 degene was die de scene een doodsteek gaf met een X-Qlusive Dana solo, toen was voor mij duidelijk dat het om het geld ging. X-Qlusive was toen al niet exclusief meer, ik heb me grandioos vermaakt op Italy...maar toen ik op terugweg de flyers kreeg van Dana Solo, was het eigenlijk een beetje treurig. Naja goed.

Het valt allemaal wel te zien welke suprise act we krijgen. Sommige dj's zijn het zowieso niet, aangezien zij op dezelfde datum een feest draaien weetikwaarever....maar goed, die KUNNEN gewoon niet aanwezig zijn. Er vallen er dus automatisch een hoop af. Voor de rest is het gewoon wachten.

Feit blijft dat we gewoon met ze alle gaan beuken op 8 oktober, ouderwets knallen in de HMH. Hopelijk draaien ze net als in 2001 op het einde ook nog even de knoppen voluit. Zoals ze me toen overweldigde met Daniele Mondello - Asassins op Qlimax dec. 2001.

Kortom, niet zo stom ouwehoeren gasten, we hebben er allemaal evenveel zin in. We kunnen niet allemaal van dezelfde shit houden qua stylen, maar we kennen ons wel samen verheugen op een party die hopelijk (en zoals het er naaruit ziet) eentje is die voor ons de boeken in gaan!

Fuckers! :)
Waarschuw beheerder
snaakmans :respect: -> alleen klein puntje:P

* dj's kunnen ook van feest naar feest reizen he? dus als ze ergens anders staan geboekt die avond hoeft dat niet te zeggen dat ze niet kunnen :yes:

maar voor de rest -> (K)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Kian op donderdag 15 september 2005 om 00:18:
hopelijk weer zo'n lekker ouderwets geweldig sfeertje, kan nog steeds niet wachten TE veel zin


dat sfeertje.. dat gaat er wel komen denk ik... nog maar 3 weekjes en 2 nachtjes :D
Waarschuw beheerder
Nog 23 nachtjes!!!!!
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Snaakmans op donderdag 15 september 2005 om 10:51:
Kortom, niet zo stom ouwehoeren gasten, we hebben er allemaal evenveel zin in.


Ja zoiets zei ik ook al:P

Uitspraak van Kian op woensdag 7 september 2005 om 16:51:
Mij hoor je sowieso niet klagen! wat lopen we eigelijk te zeiken wie de suprise act wordt? Het wordt toch al een wereld feest!!!


Maar het blijft toch leuk om t discussieren over dit onderwerp, en sowieso de HS van die tijd:D:P

Maar ben t zeker met je eens:)

Uitspraak van Eef Raveteef op donderdag 15 september 2005 om 13:41:
dat sfeertje.. dat gaat er wel komen denk ik... nog maar 3 weekjes en 2 nachtjes


Hahaha, jij bent echt aan t aftellen hè?:P En dat sfeertje ga ik me ook zeker geen zorgen over maken. Echt iedereen heeft er gewoon teveel zin in!:yes:
Waarschuw beheerder
Nog steeds niet uitverkocht :D Ik mag hopen dat dat betekend dat alleen de ECHTE partypeople komen :p!!

Maar ik gun q-dance wel een uitverkochte HMH. Als zij een initiatief als dit durven te organiseren vind ik dat het ook wel 'beloond' mag worden met een goede kaartverkoop.
Waarschuw beheerder
het wordt gewoon mooi lekkere ouwe hardstyle ofdat 2001 0f 2002 is maakt niet uit,toen was het gewoon goed,de meeste komen echt voor die ouwe styl dus dat brengt meteen een betere sfeer met zich mee,platen als triller,in my house kan niet beter.en maak je maar niet druk denk dat dit deze week nog uitverkocht gaat.
laatste aanpassing