Partyflock
 
Forumonderwerp · 795588
4 volgers · 34082x bekeken
Waarschuw beheerder
Henry



Uitspraak van eureka op maandag 10 oktober 2005 om 07:57:
Ik heb een trieste mededeling voor jullie allemaal

Henry is gisteren dood aangetroffen in het bos.

Iedereen heeft met hem meegeleefd en met de familie en vriendenkring en het is voor allen een moeilijke tijd geweest.

In de krant zal een overlijdensadvertentie komen en daaruit zal blijken wat de mogelijkheden zijn om aanwezig te zijn bij of vooraf aan zijn begrafenis.

Ik laat nog van me horen.
Ik hoop dat vragen stellen nu verder niet nodig zal zijn.

Jammer dat we niet meer voor Henry hebben kunnen doen ten tijde van zijn leven.

Ik ben Hermine de zus van zijn moeder en had gehoopt om voor mijn zus en zwager en broer een bijdrage te leveren om hun zoon en broer eerder te vinden.




kranteberichtje:
Lichaam vermiste Henri Bakker gevonden
NIEUW DORDRECHT/STEENWIJKSMOER – In een bosperceel aan de Oosterwijk in Nieuw Dordrecht ontdekten wandelaars zondagavond het stoffelijk overschot van de sinds juli dit jaar vermiste Henri Bakker uit Steenwijksmoer. Bakker had zelfmoord gepleegd


[img width=565 height=357]http://groups.msn.com/_Secure/0TQC9ApEWNXoKN!8vpNupRAsbI3rSsbVOO1fGnn5Z3aIrCpd93ow8LKiTsRbAnmG0EVtPxkvKk1LkVtkJhZRBxvts1XvIlp5oqZRivyCu!MzEc6AzNKq2PA/Henry.JPG?dc=4675542798046983315[/img]
laatste aanpassing door een beheerder
Waarschuw beheerder
Toevallig zag ik t ook net op Sbs. Hopelijk vinden jullie hem snel! Sterkte!
Waarschuw beheerder
ja die advertenties had ik ook al eens gezien..maar ik dacht in eerste instantie dat het gewoon iemand was met een dezelfde achtrnaam..
Waarschuw beheerder
Ik heb ook veel respect voor zn broer, denk ook echt dat hij het er moeilijk mee heeft.
Snap alleen niet dat RTV Drenthe er pas iets over uitzendt op 13 september,... :S Tenminste dat heb ik hier gelezen. Waarom besteden ze er dan pas aandacht aan?

Ik moest ook weer even denken aan vorig jaar, heb leuke tijd met hem, deniel, donny en ..? (weet zn naam even niet meer) gehad.
Het spookt de hele dag door mn hoofd..

Heel veel sterkte aan de Familie en vrienden..
Hoop dat de Gouden Tip snel wordt doorgegeven!
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van xXxAlexPartyGurlxXx op maandag 5 september 2005 om 19:24:
knap van zijn broer dat ie dit voor tv heeft gedaan...
zal heel erg moeilijk voor hem geweest zijn..

petje af voor hem...


:jaja: Helemaal mee eens..!!
 
Waarschuw beheerder
donateur
komt hier nog een herhaling van op??????
Waarschuw beheerder
Heb al in de gids gekeken, volgens mij niet..
 
Waarschuw beheerder
donateur
:S:S:S:S:S
Waarschuw beheerder
Kutzooi ik heb t niet gezien moest overwerken!
Word t niet rond half elf herhaald???
Waarschuw beheerder
Hallo allen,
Speurders lijkt me niet relevant,volgens mij niet van de ëchte"Henry Bakker die wij kennen!"
Voor SBS 6 is het wel gezegd dat Henry schizofrenie zou hebben, maar Henry kennende was hij het daar niet mee eens en ik ook niet. Hij had wel psychotische klachten, maar was volgens mij voorheen geen agressieve jongen of jullie zouden mij het tegendeel moeten vertellen, maar ik vind hem een zachtaardig overkomende jongeman en zeker sociaal vaardig wat de meeste mensen met schizofrenie niet hebben. Evt jullie reactie? Hoe kwam hij over?
Ik denk dat hij de laatste jaar wel het een en ander heeft meegemaakt wat traumatisch is geweest en waardoor verwarring is ontstaan!

Jufje zijn jullie nog in Emmen geweest?
Wie was zaterdag als man in Emmen. Op het c.station zag ik een goeduitziende (jonge)man van rond de dertig of eind twintig, Hij zei niet dat hij er voor Henry kwam meehelpen en kwam ook niet naar me toe toen ik foto's ophing.
Wel zag ik later in het internetcafe Charlie bij het station opeens Willemitus op de partyflock site nog ingelogd staan terwijl deze persoon weg was, hoe kan dat?
Wie kent Willemitus en hoe kom ik daar achter?
Tot horens,
TV Drenthe heeft allerlei mensen geinterviewd,
een officier van justitie, een aantal artsen met info over hun vakgebied, Patrick en anderen van de voetbalclub,ook vanwege het feit dat zijn mobiel niet geluisterd kon worden omdat er geen toestemming voor werd gegeven,Zij bespreken waarom oa en ook de situatie er omheen in instellingen,familie en Universitaire onderzoeken die gedaan worden in Groningen. Dus gaarne kijke as dinsdag wwant het wordt interessant!
Tot horens en hopelijk meer reactie van mensen uit Emmen, Het was jammer dat niet verteld werd dat er een groot vermoeden bestaat dat hij nog steeds in Emmen is. We denken Emmen Oost.
De politie van Emmen en Coevorden gaan meer samenwerken!
Waarschuw beheerder
heel veel sterkte iedereen die hem mist!
Waarschuw beheerder
was hij het daar niet mee eens en ik ook niet


Ik ook nie!!!!
Ik ken hem nou 10 jaar.En zo zat hij echt nie
in elkaar!!
Ik kon altyd geweldig met hem lachen,en we konden
het erg goed met elkaar vinden!
Als ik die verhalen hoor en lees heb ik ook echt zoiets:
Dit gaat nie over DIE Henry..Kan niet!!!!
Waarschuw beheerder
tis m toch wel....
Mensen kunnen soms erg veel aan hun hoofd hebben en veranderen
Waarschuw beheerder
Ja dat snap ik ook!!!!
Laat maar,neem aan dat de rest me
wel begrypt!!!
Waarschuw beheerder
Sorry?
Ik bergrijp t ook wel van jou
Maar begrijp hem ook maar al te goed
 
Waarschuw beheerder
Ja maar weg lopen voor problemen lost helemaal niks op:( Maar als je helemaal in de war zit doe je soms gekke dingen. Ik weet zeker dat hij gevonden word. Hij is toch nog in dat parkje gezien?? Dat zegt al een hoop.
Waarschuw beheerder
Beste Miss Luppie
Fijn om je reactie te lezen.Ik ben ook benieuwd of meer mensen eer zo over denken zoals Jufje en haar groep van mensen die Henry beter kennen.
Wie weet eigenlijk met wie hij is gaan stappen in het weekend van 8 juli.Toen was hij nl het weekend thuis van donderdag tot en met zondag en hij is nog gaan stappen in Emmen zelfs volgens mij. Een keer zag ik op partyflock een reactie over dat weekend van 7/8/9/ juli en iemand zei dat hij in het gesprek niet meteen maar later wel wat "verward"overkwam. Ik kan het zo terug zoeken ,maar weet degene die hem toen sprak met welke vrienden hij toen uitging in Emmen?
We hebben nu dus na de tip die vorige week bekend werd van Henry op een bankje in het sportpark bij Angelslo op 7 augustus geen ander bericht en ook toen is Henry niet aangesproken, maar ik vind haar tip zeker betrouwbaar!
Vind het jammer dat we er toen niet van afwisten, hoop dat een volgende hem volgt als hij ergens loopt en later dan kan zeggen waar hij verblijft of hem aan klan spreken zijn naam en zijn verhaal horen. Zover laat hij het nu niet komen of degenen die met hem zijn anders had hij zich eerder getoond!
Waarschuw beheerder
inmiddels hoorde ik dat hij zondagmiddag in Dalerveen is geweest met een groep uit Steenwijksmoe en zijn eigen broer.Vr avond was hij nog op een feestje bij iemand in Steenwijksmoer en verder toch geen bezoek aan Emmen zover nu bekend uit de familie.
Over Daniel Seinen is bekend dat hij een maand langbij Henry in de auto mee reed dit jaar naar zijn werk. Henry werkte bij het zelfde bedrijf als Daniel en Henry heeft een auto.
Vanaf 2002 heeft Henry wel een korte periode gehad dat het niet zo goed ging en daarna was het redelijk tot maart dit jaar,vanaf half maart is het in feite niet goed gegaan.
Wat de oorzaak zou kunnen zijn is blijkbaar nog niet geheel duidelijk.
Het is ook niet nodig iemand in een vakje te plaatsen of te diagnosticeren. Hij is blijkbaar wel iemand die sociaal vaardig was/is en hopelijk helpt hem dat nu om zoals dat heet öp de been"te blijven. Ik hoop dat hij voldoende voor zichzelf kan opkomen om zich te handhaven!
In welke omstandigheden hij nu ook verkeert en dat er geen misbruik van hem wordt gemaakt nu hij in een afhankelijke positie zit en zich schuil moet houden uit angst voor heropname.
Waarschuw beheerder
Nog even een berichtje voor Willemitus,
heb je me nog bij het treinstation gezien zaterdag. Ik zag dat je net voor enen nog had gemaild, maar ik weet dat niet je hebt gemeld voor het rondbrengen van de fo'to's.
Heb je me nog wel gezien?
Ken je vriendinnen die Henry kennen of heb je Henry zelf ook gekend?
Laat nog even van je horen,
Bedankt!
Waarschuw beheerder
Wat erg dat er nog steeds geen nieuws is!:S
Ik zat ff terug te lezen en toen zag ik iets over een oproep op tmf??
Is dat al gelukt?
Lijkt me toch wel de moeite waard om te proberen!
En mocht het met dit topic niet lukken, kun je tommie misschien vragen om de foto voor een keer voorop de site te zetten... denk niet dat iedereen dit topic leest en msschien heeft iemand toch nog iets gezien?

Succes iig!!! (F)
Waarschuw beheerder
Ik heb ff op t profiel gekeken van Willemietus, ze is al sinds 3 sept. niet meer online geweest, maar heeft 1 vriend, Para-muisje.

Haar heb ik een PB gestuurd met de vraag, om Willemietus contact met Erueka of jufje op te laten nemen, mbt. haar verblijf op CS emmen.

Ik hoop dat dit jullie verder helpt in deze vage zaak.
Waarschuw beheerder
:bloos:

nouja, dit is wel het minste wat ik kan doen,...toch ??
(aangezien Emmen niet naast de deur ligt voor mij en ik toch mijn steentje wil bijdragen) :flower:
Waarschuw beheerder
ik heb inmiddels een PB ontangen van Para Muisje

** para * muisje ** citeer 6 september 2005 18:57
Hey hallo cipres,

Ik ben een goede vriendin van Wilma, en wij weten dat henry vermist is. Wij hebben allebei een foto van hem meegenomen bij de supermarkt en hij komt ons allebei bekend voor. Wij zullen goed opletten of wij hem ook zien. Zo ja, dan stuur ik je meteen een pb'tje.

Groetjes para muisje


Hopelijk zal ook deze actie bij kunnen dragen aan een postief bericht.
Waarschuw beheerder
Bedankt voor al jullie correspondentie over en weer!
Ik zag inderdaad dat het Wilma was, omdat ze wel had ingelogd toen ik zaterdag in Emmen was en niet had uitgelogd op Partyflock wist ik niet wie ze was en waar ik har kon vinden op CS Emmen. Dus bij de supermarkt blijkbaar want bij Super de Boer heb ik ook een groot aantal exemplaren neergelegd en ook bij de snackbars daar ter plaatse.
Iedereen denkt mee gelukkig want TMF ben ik nog weer vergeten omdat ik niet weet hoe ik dat moet regelen. Wie kent Tommie en wil het Tommy vragen?
Bedankt alvast voor je medewerking Daantjuh!!
Verdere heb ik de leiding van het Carmelcollege in Emmen gesproken ze wisten nog niet dat Henry bij hen in het bos was gezien en zouden het bekend maken aan de leerlingen en het Drentse college naast hen.
Wie kent nog meer sporthallen en sportscholen want daar ben ik niet geweest zaterdag,Wel buiten of over de randweg bij de sportclub waar ook een C 1000 zit waar je via de Gerardusweg komt daar hebben we er wel tee foto's van hem opgehangen,
Tot horens en bedankt nogmaals voor jullie hulp!
Waarschuw beheerder
hallo.
wij zijn gisteravond in emmen, angeslo en emmerhout geweest
we hebben veel foto's opgehangen, mensen aangesproken
wij zijn bij winkels, bushokjes, zwembad, scholen, bejaardentehuis,
ook hebben we 2 taxichauffeurs gesproken, er werd een foto opgehangen in kantine van taxi mensen en van de buschauffeurs,
we hebben overige foto's weer afgegeven bij fam. bakker
we hebben niet iets nieuws ontdekt
nog even over henry zelf, ik vond dat henry wel heel erg veranderd is de laatste jaren, hij was niet meer de jongen die ik kende, hij was zenuwachtiger, achterdochtig en wat warriger. De verhalen die ik van de voetbal ken van de jongens en van de ouders, zeggen toch wel dat er iets mis iets met hem. Ik dacht dat ze ook in het bloed konden zien dat hij schizofreen was, en hij had toch stemmen in zijn hoofd (zei hij toch zelf). De jongens van de voetbal hebben ook gezien en gemerkt dat er wat met Henry was, hij had soms rare dingen bij de voetbal, of hij was er helemaal niet bij met zijn gedachten
Maar ik heb verder geen verstand van psychische aandoeningen, dus ik weet het verder ook niet
als ik nieuws heb of wat kan doen, hoor ik het he??
succes
Waarschuw beheerder
Hi Jufje,
Heb je ooit gedacht dat dit met drugsgebruik te maken kon hebben of een van zijn vrienden?
Hij heeft een maand met Daniel Seinen samengereisd en ik hoor van meer mensen dat hij een dealer is?!
Henry was altijd in hele goeie doen en ook sociaal actief wat schizofrene mensen niet hebben, die zijn al jong ontregeld en dat had hij pas na zijn twintigste met een periode door welke reden nog onbekend!
Wie meer reacties weet.
Denken jullie dat Henry vaak rookte of iets van pillen nam?!
Waarschuw beheerder
Denken jullie dat Henry vaak rookte of iets van pillen nam


Misschien is dit nie echt leuk om te zeggen.
En wil Henry niet verlinken,maar ja dat deed
ie wel is!!!!
Waarschuw beheerder
Het is niet onbekend dat hij wel eens iets nam of genomen heeft en dat was dan in de eerste periode dat het mis ging een paar jaar geleden,
Nadien zou het nauwelijks nog zijn voorgekomen, maar het laatste half jaar werkte hij met Daniel Seinen bij dezelfde baas. Dus daar kan het wel mee te maken hebben dat het daarna opnieuw minder goed ging met Henry.
Toch dachten sommigen juist dat hij het laatste half jaar niets nam en dat er een andere oorzaak kon zijn;
bijvoorbeeld omdat hij vanaf december geen medicijnen nam en vanaf 16 maart na zijn opname In Emmen wel weer medicijnen moest nemen dit jaar, maar toen kreeg hij blijkbaar niet de goede medicijnen waardoor hij zich niet
beter ging voelen of er gebeurden toch nog andere dingen die nu nog niet duidelijk zijn!

In het algemeen is het zo dat psychotische klachten en stemmen horen ook kunnen ontstaan na pillen of drugsgebruik. Daarom wordt het bij mensen die kwetsbaar daarvoor zijn ook afgeraden om iets te slikken of te roken.
Waarschuw beheerder
Helemaal mee eens,
wat er ook aan de hand is het beste blijft dat ie gevonden wordt en snel!
Het lijkt me voor hem helemaal nioet goed waar hij nu zit en ik heb er allang geen goed gevoel over en doe er alles aan dat we zullen ontdekken waar hij verblijft. Dus wie iets weet, hoe klein dan ook van weekenden ervoor (voor 14 juli) of kort erna, mocht je iets hebben gezien,gehoord, van horen zeggen hebben laat het weten op de site. Alle kleine beetjes helpen om zomaar eens te zeggen.
Van het carmelcollege weet ik dat de jeugd mee kan helpen op te sporen.
Verder kan de vrijwillige brandweer meedoen en ieder die als vrijwilliger bereid is zich bij de groep aan te sluiten om in het bos achter het ziekenhuis en bij het Carmelcollege achter rond te kijken.
Wie doet ermee?
Nog wel even wachten tot er een echt sein gaat komen natuurlijk om met man /vrouw en "macht "op te treden!
Waarschuw beheerder
Wie doet ermee?


Als ik vry ben,doe ik zeker mee(Y)
Waarschuw beheerder
als ik in de buurt woonde zou ik er bij zijn maar helaas...
Heb nog wel ff gekeken naar die vage tmf site en als je helemaal rechts onderin kijkt staat er heel klein contact.
Hier kun je mailen naar redactie e.d.
Nogmaals suc6 (F)
Waarschuw beheerder
Daantjuh bedankt voor de tip.\en Miss luppie voor haar warme aanbod!

De plek van Henry is nog niet geheel duidelijk?!
Wie kent de mensen waar hij in Emmen kwam of door zijn werk of prive,misschien weten die meer waar hij zou kunnen verblijven. Want hij is ergens in een huis!flat!gebouw!
We kunnen hem veel steunen door positief aan hem te denken en te beloven dat ie het redt omdat we om hem geven en graag hem helpen om uit die plek te kunnen wegkomen waar hij nu zit! Degene(n) die bij hem is(zijn) zouden in moeten zien dat het onterecht is wat ze nu doen, anders hadden ze Henry allang een teken van leven laten geven! Hij hoeft niet meteen weer een opname, maar moet wel de kans krijgen zich in vrijheid te bewegen en niet vastgehouden te worden op een plek die niet goed voor hem is!!
Nogmaals vraag je af, met name degene die Henry kennen ,wie hem vasthoudt en waar?
Waarschuw beheerder
Wil degene nog eens reageren die hem de laatste keer in
Emmen had gesproken in juli net voor hij 14 juli vertrok uit het Zkhuis?
Want wie was toen bij hem?
Waar ging hij uit?
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van eureka op donderdag 8 september 2005 om 08:19:
,wie hem vasthoudt en waar?


1 ding weet ik 100% zeker! henry laat zich nooit van zijn leven door iemand vasthouden. daar ken ik hem te goed voor.
Waarschuw beheerder
nee dat is zo!
Als hij weg wil dan wil hij weg en dan hou je m niet snel tegen hoor!
 
Waarschuw beheerder
stond vandaag ook weer een heel stuk in de krant van hem.

ik denk trouwens dat ik niet met hem gesproken heb op free festival, want er word gezegd dat hij geen drugs gebruikt?
en degene waar ik mee sprak zat behoorlijk aan de ketamine, zijn neus was d'r helemaal wit van..

maar denk inderdaad dat hij absoluut geen zin heeft om terug te komen, denk dat hij in zijn koppie geprent heeft dat hij naar een inrichting moet ofzo, en dan houdt hij zichzelf wel verborgen....
Waarschuw beheerder
Brrr zag vanmorgen t station in emmen allemaal foto's hangen!
zo worden wel veel mensen bereikt (y)
Waarschuw beheerder
Hi ,
Ja ik denk dat hij zich weg houdt om niet opgenomen te worden of overgeplaatst te worden naar Beilen zoals de bedoeling was. Wel heeft hij blijkbaar onderdak bij mensen die ook niet bar helpen om hem een teken van leven te laten geven want anders was dat al wel gebeurd.
Hij hoeft niet opgenomen te worden. Laat hem zichzelf laten zien en elders een oplossing zoeken maar niet bij de mensen waar hij nu is, want daar wordt ie geen haar beter van! Hij kan allang beter af zijn en een andere oplossing vinden dan wat er nu gebeurt.!
Het gaat om een situatie zoals dat heet waarin Sommigen het "daglicht " niet verdragen en anderen daar in mee slepen.
Jammer want dat gun ik hem niet. Hij heeft recht op zijn vrijheid en eigen plek waar hij zelf wil wonen zonder zich schuil te hoeven houden of gehouden te worden.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 8 september 2005 om 13:09:
ik denk trouwens dat ik niet met hem gesproken heb op free festival, want er word gezegd dat hij geen drugs gebruikt?
en degene waar ik mee sprak zat behoorlijk aan de ketamine, zijn neus was d'r helemaal wit van..


Hij gebruikte wel hoor weet alleen niet of dat ketamine was... Ook in de tijd van de medicijnen in t begin bleef hij gewoon gebruiken.. In februari had ie zn neus nog wit op een verjaardag van een vriend van ons..
Weet niet wanneer dat feest was?
Waarschuw beheerder
Hoe lang is ie nu al weg dan???
Waarschuw beheerder
dat staat hierboven aan, vanaf 14 juli 2005,

er is ook mogelijkheid om me een persoonlijk berichtje te sturen, het is niet mijn bedoeling om henry te belasten met iets wat niet klopt, dan kan ik het eerst natrekken zogezegd!
Waarschuw beheerder
Laten jullie gerust zijn we gaan er wel vanuit dat Henry er nog is.
Waarschuw beheerder
O ik dacht dat ie al langer weg was :S
 
Waarschuw beheerder
kheb de posters in Angelslo zien hangen... kkende em verder niet... kheb em ook niet gezien.. wou alleen ff zeggen dat ik hoop dat jullie em snel trugvinde! moet bijna wel met zoveel posters!
Waarschuw beheerder
Het is bewonderenswaardig zoveel mensen als zich in willen zetten om Henry te vinden!!
Hardstikke bedankt!!!!
Waarschuw beheerder
hee..
is het geen goed idee dat er een groep mensen uit coevorden in angeslo gaan kijken, in die flatjes daar?????
laatste aanpassing