Partyflock
 
Forumonderwerp · 614261
1137x bekeken
 
Waarschuw beheerder
donateur
te ziek voor woorden:

http://martijn.org/page.php?id=100000

een quote:

De vereniging MARTIJN, opgericht in 1982, strijdt voor de acceptatie van pedofiele relaties. Dit houdt in: het wederzijds als plezierig ervaren relaties tussen jongeren en ouderen waarbij eventueel seks in het spel is.


:bah: :bah: :bah:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Spawn D 4 juni 2003 19:10
op 538 heb Evers zelfs met die gast gebeld..gisteren ofzow


vertel...
heeft ie ze goed onder de tafel geluld?
 
Waarschuw beheerder
Hier gaat mijn [img cacheid=00129b540000fa647faaf5ac1a0015727a]http://www.smilies.nl/smhair2.gif[/img] recht van overeind staan!!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
dat zulke mensen het recht hebben te leven :s damn :dood:
Artiest DSpawn
Waarschuw beheerder
donateur
2Butcher: Ja. Evers vroeg 'kan je het begrijpen dat als mijn kind binnenkomt met jou dat ik je wat zou aandoen' <stilte> daar had hij eigenlijk niets op terug..maar die gast van maarten krabbelde de hele tijd een beetje terug door te zeggen dat het niet (altijd) om de sex maar de liefde ging :kots: :kots: al snel was het afgelopen
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ja ze waren bij 538 he?! echt ziek...
Waarschuw beheerder
Okay, dit gata te ver.

Maar jullie reacties in sommige gevallen ook hoor. Er is al een ander topic waarin het onderwerp Pedofilie aan de orde komt. Jullie blijven maar brullen hoe IEDEREEN met zulke gevoelens slecht is, dood moet, een kogel verdient. Laten we wel wezen, niet iedereen met pedofiele gevoelens geeft hieraan toe. Niet iedereen staat achter zo'n vereniging.

Het gros van de pedofielen leeft in stilte en niemand kent nhun gevoelens. Velen zijn ervoor in behandeling en geloof maar dat het zwaar is om elke dag met de gedachte te leven dat je "niet normaal" bent en niet kan toegeven aan je gevoelens.

Laten we wel even een grens trekken tussen deze mensen en mensen die WEL iets met hun gevoelens doen. Pedofilie is ook een soort geestesziekte en dat sommige mensen dat hebben, dara kunnen ze niets aan doen. Dat is net met een ziekte als schizofrenie of paranoia ofzo. Dat mag je mensne niet kwalijk nemen.

Ik heb juist erg veel respect voor de mensen die ermee leren lven en niet toegeven aan deze gevoelens. lijkt me erg zwaar.

Nogmaals, heb ik al eerder vermeld, denk maar eens terug aan Boudewijn Buch. Ook algemeen bekend dat hij gevoelens koesterde voor jonge jongetjes. Lees zn boeken er maar eens op na! Is hij ook een klootzak die de de kogel verdiende???

Mara goed, on-topic weer, deze vereniging gata welerg ver. Een kind onder de 16 heeft nog niet de jaren des onderscheids bereikt zoals ze dat noemen, kan nog niet vor zichzelf kiezen en daarom zijn de wettelijke vertegenwoordigers (ouders of vogd) verantwoordelijk. Het is dus onmogelijk om dan maar te doen alsof kinderen een vrije keuze hebben.

Ik begrijp dat er verenigingen bestaan waar pedofiele mensen terecht kunnen om met elkaar te praten, maar dit gaat echt te ver. Dit is niet taboedoorbrekend, dit kan gewoon niet!!!


Ik ga vrijdag gelijk op schol navragen hoe dit kan en waar dievereniging precies voor staat!
Waarschuw beheerder
idd je hebt gelijk met dat het een ziekte is maar hun strijden voor acceptatie voor kind-volwassenen relatie en dat kan echt niet, way 2 far! :bah:
Waarschuw beheerder
Ok pedofielen die beseffen dat wat ze voelen verkeerd is en dus niet toegeven aan deze gevoelens heb ik geen problemen mee.
Bedoel deze mensen zoeken hulp en vallen verder
niemand lastig.

Daarentegen actiefe pedofielen mogen wat mij
betreft gespiest worden ( scherpe stok door hun
hol die er bij hun nek ergens weer uitkomt )
'k weet nl wat hun misbruik doet bij mensen
2 goede jeugd vrienden van mij zijn 't
slachtoffer geweest van zo'n ziekelijke mongol
en nee dat valt op geen enkele maar dan ook geen
enkele manier ooit nog goede te praten ziek of
niet.
Met zoiets teken je een kind voor de rest van z'n
leven.
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Ik heb het vanmorgen ook allemaal gehoord op de radio.. die vent spoort echt niet joh
 
Waarschuw beheerder
Ik walg van die gasten, jammer dat ze geen e-mail adres op de site hebben staan. Geef deze mensen graag een dikke mailbom!!! :@
 
Waarschuw beheerder
Ik verklaar de oorlog met de pedofielen in ons land voor geopend! Ze zouden een bonus moeten zetten op eenieders hoofd van personen die pedofiel zijn...
 
Waarschuw beheerder
Gadver walg!!! Ik kan nu echt niet meer slapen, dat er gewoon belangenverenigingen voor dit soort dingen zijn. Daar alleen al voor zou de wet veranderd moeten worden! Van mij mogen die regels allemaal wel wat scherper. Dat zijn echt tekortkomingen in ons land.
 
Waarschuw beheerder
Ik heb net een e-mail gestuurd aan het meldpunt voor kinderporno. Of zoiets wel gedoogd kan worden. In afwachting van meer informatie... Ik hou jullie op de hoogte!
Waarschuw beheerder
Insomnia, uik denk dat je dar weinig mee bereikt. Die lui hebben zich echt wel ingedekt. Er zijn verder geen foto's te zien van kinderen en de vereniging beweert dat het niet zozeer om sexuele contacten gaat maar om "liefe" in het algemeen. Ik wed dat er allang iets tegen gedaan was als ze daadwerkelijk betrapt konden worden op kinderporno, het is al op de radio geweest e.d. dus dan was er wel actie ondernomen.

In principe gaan ze ook niet voorbij aan de grondwet, er is geen sprake van discriminatie, er worden geen daadwerkelijke sexuele handelingen besproken. In principe mag je in Nederland gewoon een vereniging oprichtne, of je nou strijdt voor het belang van de roodstaartkever of liefde voor kinderen...krom, maar je weet hoe het hier gaat. Als je aan de regeltjes voldoet kan de overheid je niets maken!
 
Waarschuw beheerder
En als we nou eens massaal gaan mailen??? In je eentje sta je niet zo sterk.
Waarschuw beheerder
Dat heeft toch ook geen zin? Daarme drai je de wet nog niet om. Denk dat die mensen hun mannetje wel stan want ze lopen hun hele leven al tegen voorordelen op. Wacht je mailtje maar even af, ik denk eerlijk gezegd dat ze gewoon zo'n vereniging mogen starten. Of je het daarmee eens bent is een tweede, maar je verandert er niets aan!
 
Waarschuw beheerder
Heb ik in ieder geval duidelijkheid toch? En daar gaat het om...
 
Waarschuw beheerder
Ik vraag me af welke hosting maatschappij het in zijn hoofd haalt om zo'n site te hosten! ,.... Daar kan ik echt niet bij, draait het in deze matschappij dan echt alleen mar om geld


dat is mediadesign.nl...vaag, ik werk zelf ook bij een hostingprovider, maar denk niet dat wij dit toe zouden laten..wil je toch niet mee geassocieerd worden:-s
Waarschuw beheerder
Niet te geleuve ja! en mijn voornaam als clubnaam gebruiken!!!!!!! k klaag hun aan :@Geen pedobeweging

Na wat lezen kwam ik deze tekst tegen...die al wat meer de goeie kant op gaat....maar nog steeds vind ik het ziekelijk!



Door Dr Frans Gieles
--------------------------------------------------------------------------------
O.K. staat voor: Ouderen-Kinderen relaties, waarmee bedoeld zijn vriendschappelijke relaties buiten het gezin, met desgewenst ruimte voor intimiteit. Zulke relaties zijn vrij zeldzaam. De meeste mensen houden wel van kinderen, maar houden ze toch op een afstand. Kinderen horen met elkaar te spelen, niet met groten. Jong en oud hebben daar beiden last van. Onderwijzers, jeugdleiders of buren die als vrienden met kinderen omgaan zijn al snel verdacht. Er is geen relatievrijheid voor jong en oud. Dat is de apartheid van deze maatschappij.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Maar die mensen he, vinden die het echt ok om dus seks te hebben met bijvoorbeeld een kind van 7 ofzo?? Of hebben ze het over kinderen van 15? Dat vind ik wel een groot verschil.
 
Waarschuw beheerder
Als er later ooit zo iemand aan mijn kinderen durft te komen, dan sta ik niet voor mezelf in. Dan vermoord ik die persoon eigenhandig! en het liefst dezelfde dag nog! :@
Waarschuw beheerder
donateur
2*Dammie*:
k denk niet dat ze 15 jarige bedoelen:
[img cacheid=00013c53000a7e612b1ef1b31a00158993]http://martijn.org/images/logo_nederlands.jpg[/img]
Waarschuw beheerder
oh yeah... right..


BAH BAH BAH dan!!! :kots:
Waarschuw beheerder
donateur
ken die zooi niet ge-hacked worden??
:bah:
Waarschuw beheerder
jezus.. hoe ziek ben je dan..

gadverdamme!! daar zijn gwoon geen woorden voor..
opsluiten die mensen..!!! :kots:
Waarschuw beheerder
kenne we niet ff die org. kort en klein slaan??
sukkels...:kots:
Waarschuw beheerder
Goddomme, de brandstapel is nog te mild voor ze!!! :kots:
Waarschuw beheerder
Als we nou eens wat jonge PF leden zich aan laten melden bij martijn.org en dan eens kijken wat ze voor reacties krijgen...

Misschien kunnen we wel een meeting met ze organiseren... Dan wil ik zelfs nog wel naast de diverse afca's staan voor een heropvoeding van deze mensen... Zien we mekaar ook eens van de andere kant :D
 
Waarschuw beheerder
Maareh als zo een site mag, dan mag een anti-pedofielen site dus ook!!! :[
Waarschuw beheerder
Insomnia: k ga mee ;)
Waarschuw beheerder
donateur
Echt te ziek weer zo'n site

2 Insomnia, wat is het e-mail adres van dat meldpunt??
 
Waarschuw beheerder
Ehm ik heb gewoon gezocht op google naar meldpunt kinderporno... En daar via contact gemaild. Maar ze geven tot nu toe geen gehoor dus of het werkt???
 
Waarschuw beheerder
:kots:
 
Waarschuw beheerder
allemaal hangen die gasten,de kogel en klaar
 
Waarschuw beheerder
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
:kots:
 
Waarschuw beheerder
knal hun balle er af af met een dikke shotgun en laat maar bloeden :bah:
Waarschuw beheerder
Jezus ik sta gelijk weer in het middelpunt van de belangstelling......­. een site met mn naam :s
 
Waarschuw beheerder
Helaas, kreeg vandaag pas bericht van meldpunt kinderporno. Het gaat als volgt:

Beste internetgebruiker,

Bedankt voor je e-mail.

De site die jij hebt doorgegeven is inderdaad zeer dubieus. Er is echter alleen
sprake van teksten. Wat betreft de verspreiding van verhalen of teksten die over
seks met kinderen gaan: die zijn 'helaas' niet strafbaar. Alleen wanneer
aantoonbaar is dat een verhaal/tekst non-fictief is, bijvoorbeeld door namen van
personen, valt er wettelijk iets tegen te doen. We krijgen wel eens meer
meldingen
binnengekregen over sites waarop verhalen, advertenties of teksten staan, maar
we kunnen er jammer genoeg niets mee.

Daarnaast voldoen de plaatjes op de door jou gemelde site niet aan de eisen van
art 240b Sr. Als zodanig menen wij dat er geen sprake is van kinderpornografishe
afbeeldingen.

Het meldpunt is een organisatie van burgers en wij hebben bijvoorbeeld geen
opsporingsbevoegdheid. We kunnen alleen reageren op kinderpornografische
afbeeldingen die op het publieke gedeelte van het internet zijn te zien.

Het staat u uiteraard vrij om, indien u van mening bent dat er toch aktie tegen
deze site moet worden genomen, deze site door te geven aan de politie in uw
woonplaats.

Met vriendelijke groet,
Meldpunt Kinderporno


Liesbeth Bartels


Niets aan te doen dus... :(
 
Waarschuw beheerder
jawel.. defacen
Waarschuw beheerder
hackers unite !!!!
Waarschuw beheerder
"Snelle aangifte tegen “Martijn” onmogelijk door werkdruk (23-06-03)

De afdeling jeugd- en zedenzaken van de politie Rotterdam-Rijnmond heeft onvoldoende capaciteit. Dit ondervindt het Actiecomité “Stop Martijn”. Het comité wil snelle actie tegen de pedofielenvereniging Martijn. De politie heeft het actiecomité medegedeeld dat door de enorme werkdruk de aangifte pas volgende week gedaan kan worden.

Het actiecomité is geschokt dat belangrijke zaken als zedendelicten niet direct kunnen worden behandeld. Het onlangs uitgebrachte politiejaarverslag gaf nog een rooskleurig beeld van de behandeling van zedenzaken (ad.1). Het actiecomité zet gezien de mededeling van de afdeling zedenzaken hier grote vraagtekens bij.

Michiel Smit (lid gemeenteraad Rotterdam):”Ik zal in schriftelijke vragen Burgemeester Opstelten om uitleg vragen over de gang van zaken bij zedenzaken Rotterdam-Rijnmond. Tevens zal ik vragen om de inzet van meer rechercheurs.”

Florens van der Kooi (lid deelgemeenteraad Feijenoord): “Deze vereniging moet direct worden verboden en ontbonden. Elke uur dat de vereniging Martijn nog bestaat is er één te veel.”

Het actiecomité zal ook in andere regio’s onderzoeken of er te grote werkdruk is waardoor zaken niet snel in behandeling kunnen worden genomen. Het actiecomité vindt dat zedenzaken meer aandacht moeten krijgen. De afdeling zedenzaken verdient meer personeel om alle zaken snel en goed in behandeling te kunnen nemen.

De eerste aankondiging van het actiecomité heeft veel reacties losgemaakt. Veel mensen waren verbaasd dat een vereniging die seks met kinderen propageert zomaar in ons land haar activiteiten kan ontplooien.

Het actiecomité zal zaterdag actie voeren tegen de propaganda van de vereniging Martijn. Nadere informatie hierover volgt."

Bron: www.nieuwsrechts.nl

Zat s een beetje te zoeken, maar er is dus al aangifte gedaan.
Waarschuw beheerder
net wackiejacky net al zei de mensen die er niks mee doen en zich ervoor laten behandelen is helaam niks op aan te merken maar de mensen die er wel wat mee doen die mogen ze opknopen aan de hoogste boom en ik zal helpen om de juiste boom te kiezen :@
Waarschuw beheerder
uhm dood aan alle martijns?
Waarschuw beheerder
De gallery in de members section is wel cool hoor. ;D



;)


(je kunt je niet overal druk om gaan maken)

Dit kan niet anders dan een hoax zijn toch?
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Nah echt leipe mensen,
Maar heb iets gedaan wat jullie vast wel leuk vinden: Heb de site op slahsdot gezet. Hier komen per dag heel veel mensen. Die worden allemaal doorgelinkt naar die site, maar t zijn zoveel mensen dat door al dat dataverkeer de site plat gaat
Waarschuw beheerder
Slashdot is alleen voor computer related stuff, maar hoop inderdaad dat er een uitzondering gemaakt wordt.

Ik denk het niet, want heb Partyflock al wel 100 keer opgegeven, maar nog steeds niets...hehehe ;D
Just kidding folks..
Waarschuw beheerder
Op Fokzine kreeg ik 'n tijdje geleden de gelegenheid om met 'n aantal pedofielen te praten, toen er 'n nieuwsartikel was, dat over pedofilie ging. Deze personen kwamen er eerlijk voor uit en vonden allen dat de site www.martijn.org ook té ver ging. Er zijn meer van dit soort verenigingen in Nederland, maar die gaan bij lange na niet zo ver als vereniging Martijn. Veel pedofielen schijnen ook niet zo ver te willen gaan, dat ze sex met een kind hebben. Zo wijs waren ze dan ook wel weer... een enkeling die over de schreef gaat. Rotte appels heb je overal.

Het was vreemd om met ze in discussie te gaan, omdat het een onderwerp is, die nogal in de taboe-sfeer ligt. Ze schijnen er niks aan te kunnen doen, en ze willen er ook niks aan doen. En dáár wringt 't nou zo bij mij! Kunnen deze mensen écht niet geholpen worden, bij wijze van therapie ofzo?! Ze reageren allemaal zo van "het is nu eenmaal zo" .. sterker nog: om je heen schijnen er mensen te zijn, die pedofiele ideeën hebben, zo hoog is die percentage (weet ff geen cijfers meer). Tsja, misschien is 't wel makkelijker om er mee te leren leven in plaats van dat je je hele leven in therapie gaat zitten. Da's dan ook wel weer zo.

Maarja... opgewonden raken van 'n naakt kind :S ziekelijk vind ik 't en ik blijf erbij: er móet een steekje bij ze los zitten, want normaal zijn ze niet :/
 
Waarschuw beheerder
WWW.NNP.NU
 
Waarschuw beheerder
Goh ik vind het wel heel erg dat dit allemaal maar kan! Stelletje zieke viezerikken daar bij die Martijn.org! Daar moet zeker wat aan gedaan worden want ik vind dit aanzetten tot pedofiliedaden en ze doen maar net alsof het de normaalste zaak van de wereld is.


Ik zat nog ff wat verder te kijken op een andere site via dat martijn.org en kwam ik op deze site terecht http://www.jongensforum.nl en dit is een stuk tekst van 1 van de leden:

Dit geloven jullie nooit!
Verstuurd door Tasher op Zondag 29 juni 2003 om 02:59:32

--------------------------------------------------------------------------------

Dit was een zeeeeer vreemde dag! Vandaag meer jongens gezien dan in de laatste maanden (jaar?) van mijn leven bijeen! Maar ik zal beginnen bij het begin. :)

Gisteren had ik aol messenger gedownload, en kwam ik in contact met Anson. Beetje gechat, de ganse dag door, en net toen ik m'n bed in wou kruipen, kreeg ik het voorstel om mee te gaan op een uitstapje naar West-Vlaanderen, een of ander stadsfeest. Je moet je voorstellen: nooit een bl irl tegengekomen, en dan krijg je zo een aanzoek! :) En ik ging er nog op in, ook!

Vandaag begon het al met een groepke jongens (scouts of zo?) die voor mij de trein instapten. :) Ik heb al vaak de trein gepakt, maar dit was wel echt iets zeldzaams voor mij! Daarna Anson ontmoet op de trein en beetje onwennig (van mijn kant dan) kennisgemaakt. Bij het zoeken van een zitplaats na een overstap kwamen we héél toevallig terecht bij zetels met uitzicht op grootouders met kleinkinderen. :) 'Tredo's' heet dat, zo werd mij verteld.

Eens op de bestemming aangekomen, stond er al een ontvangstcomiteetje klaar, juist buiten het station. Toeval? Neen! Want overal waar ge keek: jongens, jongens, jongens! Paradijs! De straten van het centrum doorgewandeld, en overal was wel altijd één jongetje te zien! En dan miste ik er nog veel, want Anson's getrainde oog bleek nog meer te zien! Tijd leek dan ook zeer relatief. :)

D'er waren ook twee podia, en raad eens wat daarop stond: inderdaad, jongens.:) Het kon niet op! Op het eerste podium was er een soort voor-het-langste-reclame-schreeuwen-spelletje, en op het tweede waren er dansacts van wel héél lekkere jongetjes! En het leuke is dat er iemand naast u zit waartegen ge dat allemaal kunt zeggen!

Zelfs gewoon bij het maken van een terrasje, bleven de jongens als vliegen rond ons zwermen! Ik dacht voorheen dat ik een vrij hoge aoa had, maar met al die ver-schrik-ke-lijk aantrekkelijke 7- tot 12-jarigen rondom ons, begon ik toch te twijfelen. :) Zelfs Anson zelf, die ietsje meer ervaren is in zulke zaken, beweerde dat ie nog nooit zoveel en zo knappe jochies op een kleine oppervlakte had gezien!

Op de terugweg in de trein ontbraken wat jongetjes echter. Dat zou het compleet hebben gemaakt. Maar toch, voor een beginnende bl, een verdomd leuke inwijding!

Tasher



dat kan toch niet zomaar ongestraft :@
en dan nog veel meer van dit soort verhalen op die site!
laatste aanpassing