Partyflock
 
Forumonderwerp · 805194
hebben jullie wellis basepijp gerookt? of rook je het? en wat vind je dr van.....?
laatste aanpassing
 
nee nooit
ik rook alleen paling
 
Ja 'Roken je' heb ik al eens gerookt ja! :S
 
net nog
Basen? :O:|
O:)
 
basen.

das toch voor zwervers?
Uitspraak van verwijderd op maandag 22 augustus 2005 om 23:47:
basen.

das toch voor zwervers?


idd:yes:
zodra je t 1x gedaan hebt waait je dak gelijk boven je weg :vaag:
 
Werkzaam bij {SHOWLIST organization 1648, 1817}
Artiest Barabas
base=junk
gedaan ja, is enige manier waarp die kksos nog beetje werkt...
die zooi werkt uberhaubt nauwlijks maja, op die manier wel...
te goed ook, maja, niet echt voor herhaling vatbaar vinnik...
 
ja vaak genoeg gedaan base pijp roken
basen is 1 van de ergste dingen die je kunt doen..
het is gruwelijk verslavend en ook heel erg duur...begin hier nooit aan!!!
 
ja gedaan, niks van gevoeld kk troep
mja ik wel wat gevoeld, en hoe...
maarja, et blijft sos (baggerzooi), liever wat pep voor mij ;)
Uitspraak van verwijderd op maandag 22 augustus 2005 om 23:29:
'Roken je'


wat ik rokenen eigenlijk!?
Uitspraak van verwijderd op maandag 22 augustus 2005 om 23:47:
basen.

das toch voor zwervers?


vin ik nou ook weer overdreven....
ja heb ik wel gedaan ja en er ontzettend verslaafd aan geraakt zo erg zelfs dat ik mijn huis er door kwijt bent geraakt dus mensen bij deze doe het niet het is zo verslavend!!!!!!!
 
aha.
 
Paling Roken ,..dat moet je :P
Op een feest zitten d'r genoeg mensen te basen... ik ruik het vaak genoeg! heb het zelf nog nooit gedaan ga het ook niet doen!
 
Nee, begin ik niet aan.
Maar voor zwervers is overdreven. Mensen moeten het zelf weten, alleen het schijnt wel sterk verslavend te zijn omdat die rush maar een paar minuutjes duurt en teringlekker is. Zelfs lekkerder dan sex schijnt.
Dat wil ik dus niet verzieken.
nee dat begrijp ik ik ook niet...! ik denk dat ik weinig reacties op dit topic ga krijgen, niet veel mensen gebruiken het of hebbe het ooit gebruikt.
 
(n)
laatste aanpassing
Op een feest zitten d'r genoeg mensen te basen... ik ruik het vaak genoeg! heb het zelf nog nooit gedaan ga het ook niet doen!


Whahaha ik weet niet wat voor'n feesten jij bezoekt maar ik zie nooit mensen basen ..,Zie ze wel is een plofje roken maar dat is andere koek!!Basen is echt zwaar not done neem dat maar van mij aan :jaja:
ik heb wel es gebased:9
was best lekker.. vooral de 1e 'hijs' dan..
daarna merk je er nogmaar weinig van..
idd niet iets om vaak te doen..

basen is nieteens zo slecht voor je lichaam (als xtc of speed ofzo).. alleen t heeft wel aardig wat mensen in junks veranderd :/
nou basen is wel degelijk slecht voor je lichaam en wat denk je van je longen en het is geestelijk nog gevaarlijker je word er para van en idd de eerste hijs is het lekkerste en dan daarna wil je alleen maar meer en ben je alleen maar gefixeerd op die pijp!!!! elk geluidje buiten moet je even kijken wat dat is en praten ging bij mij ook niet meer alleen maar stotteren ik weet er alles van ben blij dat ik het niet meer doet.....xje
Vrienden van mij zaten wel eens te basen.En toen was er eens iemand die ze steeds zat te geven en die vent zo van wil jij ook, werd een vriend van me toch kwaad.......ik mocht niet want het was veel te lekker en ik kon het toch niet betalen.
Was erg lief maar verspilde moeite want wilde zelf toch al niet, vind het junkie-style. Een aantal vrienden van mij is ook alles kwijt geraakt aan die troep omdat ze er verslaafd aan waren.
Een plofje kan nog , besen gaat me te ver
 
Ja,is zware kut zooi (te lekker)

maakt meer kapot dan je lief is
o.a je smoelwerk
 
ik Q-base alleen maar
 
Uitspraak van White Angel >><< PINO op donderdag 25 augustus 2005 om 12:22:
whahhah houwe zo!!!


ja togg
kan nie wachten om weer te q-baseuh wordt echt vetjes
Uitspraak van verwijderd op donderdag 25 augustus 2005 om 12:30:
ja togg
kan nie wachten om weer te q-baseuh wordt echt vetjes


Wanneer is dat weer dan?
10 september de nieuwe q-base airport weeze
mensen die basen zijn echt tot alles in staat..
not done idd :NEE:
en q-base ga ik ook nooit meer heen...
vorig jaar echt slecht :(
Uitspraak van <')(((< op dinsdag 23 augustus 2005 om 01:34:
gedaan ja, is enige manier waarp die kksos nog beetje werkt...
die zooi werkt uberhaubt nauwlijks maja, op die manier wel...
te goed ook, maja, niet echt voor herhaling vatbaar vinnik...


Denk dat je dan nog nooit echt goeie sos hebt gehad....
 
vaak gedaan, erg verslavend en te lekker. Maar niet mijn ding. Heb me andere genotsmiddelen __________//. Zolang als ik al gebruik heeft drugs mij nooit in zijn greep gehad. Ligt totaal aan jezelf.
Af en toe een pijpie roken moet kunnen toch?!8) Zijn genoeg mensen het wel eens doen en niet verslaafd raken maar sommige mensen zijn er vatbaarder voor dan anderen..
 
is voor junkies
 
die geur aleen al :/

verbrand rubber :/ ... nevernooit niet en wilt ook niet testen ooit :/
Uitspraak van verwijderd op donderdag 25 augustus 2005 om 18:42:
verbrand rubber ... nevernooit niet en wilt ook niet testen ooit


1x gedaan en vond het niet echt bijzonder ofzo. Ik kauw liever een paar goeie :xtc: :)
 
wel s gedaan een avond lang erg lekker ,maar de volgende dag trek in meer en volgehouden het niet te doen :no: want wist dat dat fout zou gaan .heb dr mensen kapot aan zien gaan :yes:
Ik rook mn wiet altijd puur uit n pijpje... Heb nou al 3 keer meegemaakt dat mensen naar me toe kwamen: "Loop je hier nou te basen?!"
Rook alleen joints peuken en shaggie's :yes:
 
gister voor het eerst gedaan en dat was gelijk de laatste keer stink bende
Spuiten is veel beter