Partyflock
 
Forumonderwerp · 616186
Heey GrZZ
Welkom op partyflock :D

(k)
 
haai angela dank je wel hoor (K) ;)
 
bedenk eens een PF-ontgroening ;D
 
enne ook welkom geheten vanaf deze kant btw ;)
X-es: whehe ja moeten we ff iets bedenken he
lekker boeiend weer :gaap:
 
Ellow :)
 
waarom moeten mensen altijd geintroduceerd worden? je bent toch niet lomp ofzo :s
je kan jezelf toch gewoon voorstellen, of (nog makkelijker) gewoon beginnen met posten.

tis maar een suggestie..
net alsof hij er wat aan kan doen dat Angie een topic over hem opent :s

Welkom! (F)
 
idd nancy:) you read my mind
Eigelijk vink het kansloos om der een topic voor te opene :O

Maar welkom dan maar, omdat jij het ben angie :P
 
nee et is chris GriZZ en angie heeft m hierheen gesleept :P
 
hahahahha
CHRISJE!!!!
(K)(K)(K)
Gesellugjes!
Mag best een topic voor geopend worden hoor.
Anders ontdek ik t nooit!
 
dank juh voor de reacties en degene die het zo lekker boeiend vinden: lees het dan niet Wat interesseerd mij jullie mening nou..... NIETS dus hehe oke dan is dat probleem ook weer uit de wereld geholpen veel plezier verder met jullie leven ;) Lindaaaaaaaa kijk met jou ken ik praten hehe (K)
 
oh god, een stoere jongen!
 
2 Nancy...:respect:
laatste aanpassing
Kissione: whehe ja met jou ken ik praten :D
nancy: ALs je het dom vind reageer dan niet.
Er worden wel dommere topics geopend dan dit.
 
*schrikt*

nog dommer dan dit?
;-)

het viel me gewoon op dat de laatste tijd iedereen voorgesteld werd door iemand anders, dus vandaar dat ik er een keer iets van zei. ik heb namelijk idd wat beters te doen dan in elk dom topic reageren.
maar als er dan vervolgens gereageerd wordt met
Wat interesseerd mij jullie mening nou..... NIETS dus hehe oke dan is dat probleem ook weer uit de wereld geholpen veel plezier verder met jullie leven


dan kan ik daar alleen maar om lachen, probeert hij nou stoer te doen ofzo? moeten we hiervan onder de indruk zijn?

maar alsnog een ongeloofelijk warm welkom en een hele dikke kus!!! ;-p
 
@ nancy: Ik probeer niet stoer te doen, stoer doen is iets voor gefrustreerde kerels met een overdosis testosteron. De genen die altijd lopen te rellen op feesten. Maar ik ben een aardige kerel hoor ;) En als je daarom kan lachen, dat is mooi ik wil niemand beledigen ofzo maar ik kan er ook nix aan doen dat iemand mij voorsteld.. dus val mij daar niet op aan aub.. Ik dank U vriendelijk :P