Partyflock
 
Forumonderwerp · 616154
jaja mensen sinds kort ID&T ook te ontvangen in de auto... maare de vraag is hoe is jullie ontvangst en wat vinden jullie er nou van dat ze eindelijk in de ether zijn??

 
Prima voor de dancescene in het algemeen en de verspreiding ervan. Marketingtechnisch is het nu ook veel 'veiliger' voor investeerders om er geld in te steken (reclame enzo).

De acceptatie zal zo ook groeien onder het 'reguliere' publiek!

Ontvangst was nog niet zo goed geloof ik, maar dat ligt ook aan financiële middelen die je moet neerleggen om zo'n signaal als 538 etc. te krijgen. Wellicht iets voor de toekomst!
vind het wel relax dat ze nou in de lucht zitten! maar vind de ontvangst nogal klote eigenlijk! thuis is het goed te doen, maar in de auto of op je telefoon is het vaak (n). overdag vaak wel relaxe chill muziek..
Werkzaam bij Partyflock
Artiest Primera
ik kan het hier (omgeving leiden) best wel aardig ontvangen op 95.2, overdag mag het wel iets harder, lijkt me ook leuk om gewoon is een paar hardstyle of hardcore plaatjes voorbij te zien komen..
Opzich hoeft het niet de hele dag, want dan gaat op me werk de zender terug naar 538 :bah:
klopt jah..maar ik vind hem ook een beetje te zacht staan komt wel weer door die apparatuur maar jah daardoor wel lastig te beluisteren op je tel.. die niet zo hard ken..
denk dat het binnenkort helemaal goed komt zeker dalijk met die grote feesten die eraan komen en dan live te beluisteren zijn!!
 
Dat harde kan je specifiek luisteren op (ik dacht) woensdag met Q-Dance en Thunderdome.

Overdag moet het meer een gevarieerd iets zijn met het zwaartepunt op gezelligheidsmuziek in de iets rustigere genres, da's heel logisch!

Vroeger bij NEW Dance Radio werd er zelfs R&B en Hip-Hop doorheen gedraaid.
het is in ieder geval wel beter dat je hem nu ook via de ether ken ontvangen en je dus niet meer via internet of kabel hoeft te luisteren..
dat ze overdag niet te hard draaien is wel begrijpelijk anders worden die oudere mensen in hun auto gek als ze hem der per ongeluk opzetten..nu kunnen ze ff blijven luisteren en vinden ze het misschien precies goed

maare van mij mag tie wel heel de dag hard losz gaan! :D
 
Ik kannum op me kabel nie vinden :(
okey dat harde is op woensdagavond, maar overdag mag het af en toe wel iets minder lounge hoor! er zijn nog meer niet harde house soorten..
ID&T Radio is prima te ontvangen, alleen de geluidskwaliteit is rond uit slecht te noemen.
2 zwork: op de kabel zit het nog op de oude frequentie!
 
maar ik ahd hem voorheen al nie.

Op de website staat voor doorn de frequentie nie, maar ik heb op het boerendorp hiernaast gezocht en er komt 91.5 uit, dus die ga ik nu ff proberen :)
hahaha komt helemaal goed zwork
wordt gewoon nog reclame gemaakt ook voor ze!
:D
en anders kijk je tog ff waar je hem in de ether moet zoeken?
laatste aanpassing
 
ja, maar mijn stereo zit nie in de ether ofzow :S:S
dan zou ik die stereo gewoon de ether in gooien en dan een nieuwe kopen!!
:respect: (y)
:yes: zit wat in ja haha
 
Ik heb totaal geen verstand daarvan, dus ik ben al gelukkig dat ik 538 heb ontdekt :S
Maar het kan ook komen omdat je niet egt in een gedeelte woont waar veel mensen wonen ja daar gaan ze natuurlijk geen radio voor uitzenden dan..
:D