Partyflock
 
Forumonderwerp · 794610
Wat weegt licht ?
 
7 :yes:
0.12gram
 
een hol hoofd
 
ligt eraan
 


Weeg maar...
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 15 juli 2005 om 00:44:
ligt eraan


Ligt aan ? newtons 3rd law of ? of andere gekke proffesoren ?
Watt?

Gegroet een WYNN
niks...

heeft einstein ooit bedacht...

E² = m²(c²)² + p²c²
Uitspraak van TheBrAiN op vrijdag 15 juli 2005 om 00:58:
niks...

heeft einstein ooit bedacht...

E² = m²(c²)² + p²c²


Maar het is bewezen dat licht in de ruimte afbuigt naar een zwart gat toe en daarin verdwijnt, dus het moet wel iets wegen anders zou het er voorbij schieten.
Wat doe ik tegen stenmmen in me hoofd ?..... Wie zei dat ?
quantum-mechanica <=> gravitatie theorie :/
vast wel iets
Uitspraak van Dopatha op vrijdag 15 juli 2005 om 00:41:
Wat weegt licht ?


Licht bestaat oa uit photonen. Deze wegen ongeveer 1e -50 🇰🇬.
Uitspraak van Dopatha op vrijdag 15 juli 2005 om 01:08:
Maar het is bewezen dat licht in de ruimte afbuigt naar een zwart gat toe en daarin verdwijnt, dus het moet wel iets wegen anders zou het er voorbij schieten.


Licht is een electromagnetische golf, en golven buigen af bij het tegenkomen van een obstakel. Daar komt nog bij dat een zwart gat het magnetisch veld in de lichtweg ernstig verstoort, waardoor de eigenschappen van de golf veranderen, en het licht uiteindelijk verdwijnt. Het afbuigen wordt dus niet persé veroorzaakt doordat licht iets van massa bevat.
laatste aanpassing
licht weegt een 1000ste van een geur, je stront lucht weegt 0,89 nanogram (getest door een japanse wetenschapper, het zal niet is zo zijn waaah)
dus als je maar lang op de wc blijft hebbie geen training meer nodig waaaaaah
om de snelheid en de trekkracht plus misschien de kinetysche kracht te meten van een zwart gat???
kijk je gewoon naar je ster misschien zie je dan het lichtpuntje van je leven haha ;)
jij had het over een levens verhaal dus ik zeg wat als het dan donker is wat heb je er dan aan als je weet hoeveel licht weegd :)