Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.
'jij bent jong jij bent stom en ik ben slim want ik ben oud'-
ehehe Vergeef me, ik heb reden om 't mannelijke ras momenteel te verafschuwen.
Maar los van dat. Ik kom bijna nooit een mooie kerel tegen die ook nog eens lief voor me is. De jongens die ipv macho gedrag, lief tegen me doen, voel k me bijna nooit tot aangetrokken.
Maar dit kan ook aan mij liggen hoor
zo bedoelde ik ´t niet hoor meid.... ik bedoelde ´t gewoon dat je nog een heel lang leven hebt om ´t goed te maken..
kom ik ´s met een serieuze goed bedoelde opmerking.. is ´t weer niet goed
daar wor je toch helemaal simpel van
@Julie
dan komen ze zeker niet naar me toe Julie? dat doen meisjes sowieso niet! jongens moeten het ALTIJD doen, want de meisjes zijn daar te schijterig voor
waarom zijn alle jongens klootzakken????
of zoek ik nou juist altijd de verkeerde uit??
zijn ze zo geboren ofzo??
wat heb ik nou aan een vrouw? ik ben pas 21! en dan nog: de mannen versieren een vrouw en NOOIT andersom!
nee tuurlijk niet...maar het is gewoon de waarheid wat ik zeg
BACK TO TOPIC
wat dat betreft zijn vrouwen gewoon heel dom,ze zien een mooie man,negen van de tien keer een ontzettende klootzak,en niets maakt dan meer uit.
de hele relatie door worden ze kut behandelt,en verliefd dat ze zijn!en dan raar vinden dat ze gedumpt worden voor een mooier exemplaar,mensen zijn vandaag de dag oppervlakkiger dan ooit,vooral vrouwen.
als ze een echt goeie gozer tegenkomen weten ze vaak niet hoe ze daar mee om moeten gaan,alles voelt te goed,hoe meer moeite een man doet voor zijn vriendin,hoe meer ze verlangt naar drama en ellende.meestal als vrouwen rond de leeftijd van 25 zijn realiseren ze zich dat ze al die tijd verkeerd bezig zijn geweest,en vinden ze iemand die echt van ze houdt.
ja,ik ben nog vrijgezel.
heb besloten verder niet op jou in te gaan....
zonde van m'n tijd
Hehe, nou doe niet net alsof alle vrouwen achterlijk zijn.
Dat ze vaak als een baksteen voor een mooie man vallen is inderdaad waar ja. Maar dat betekend niet dat die man vervolgens alles kan flikken waar die zin in heeft. Daar heb je waarschijnlijk hersenloze vrouwen voor nodig. Tenminste, ik neem aan dat het bij hun wel lukt.
maar hij heb wel gelijk
in grote lijnen heb die gelijk
kanttekening:je bent 17,dus puber,net in het leven,geen vrouw maar meisje.
voordat je je verslikt in je breezer..uh oh nee,verslik je maar gewoon in je breezer.
"Jij bent jong dus jij bent stom en ik ben slim want ik ben oud"
Het is misschien moeilijk om je voor te stellen. Maar er zijn ook mensen van 17 die méér weten dan wat jij waarschijnlijk wist toen je 17 was. Aangezien je blijkbaar denkt dat je 17de levensjaar uit Breezers bestaat.
Toch een beetje raar, hoe oudere en dus verstandige mensen, toch nog zo dom uit de hoek kunnen komen.
Jammer dat dan toch bijna iedereen hier er hetzelfde over denkt...
Mischien heb je een klein beetje een vervormd idee van de waarheid!
Geeft niets... Je bent pas 17 laatste aanpassing 8 juli 2005 17:01
kan beter gewoon stoppen
ik trek me terug uit deze conversatie....
2 eigenwijze personen die niets van elkaar willen aannemen...
schiet dus niet op
kan beter gewoon stoppen
ze geeft het op,yes!
de volwassen mensen winnen!