Partyflock
 
Forumonderwerp · 789028

Onderwerp is gesloten!

Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.

Artiest {SHOWLIST artist 35673, 46332}
Heb het programma Cubase SX met alle 'uitbreidingen', wil nu het echt onder de knie krijgen zodat ik zelf House platen kan maken. Wie kan mij leren hoe ik met Cubase platen kan maken. Ben bereid om er een vergoeding voor te geven indien ik er echt iets mee kan.
als je het gekocht had zat er een dikke handleiding bij :)
Artiest {SHOWLIST artist 131933, 38686, 28145}
Uitspraak van David van Ansem - Soul Cartel op zondag 26 juni 2005 om 20:48:
hoe ik met Cubase platen kan maken


Als jij met Cubase SX een vinyl kan maken, ben ik wel jaloers. :O
 
Uitspraak van Silver Nikan op zondag 26 juni 2005 om 20:51:
Als jij met Cubase SX een vinyl kan maken, ben ik wel jaloers


Dat is een goede boi!
gewoon een boek kopen :D

dan leer je het beste
Cursus volgen in Eindhoven...
Gewoon een beetje kloten en alles uitproberen en een beetje google-en
 
ik weet best veel over cubase, hoe je een geluid moet invoegen en effect moet toepassen, een vst effect moet gebruiken en natuurlijk een vst instrument koppelen aan een midi kanaal. wav files importeren in de audio pool :)


kom maar op met die vergoeding :) ;)
voor 100 euro geef ik je Reason 3 en leg ik je alles uit :bier:
 
Heb je hem gekocht of gedownload? zit een handleiding bij en er is ook een boek in het nederlands verkrijgbaar voor € 30,- dacht ik. Die heet: Cubase SX essentials van Shiva DMA.

Meer info nodig stuur maar n berichtje,
greetzzz Raimond
Artiest {SHOWLIST artist 31027, 16404, 58027}
kijk google en zoek nar cubase of midi cursussen...
yeh.. ik heb wel wat starters materiaal voor je. Message me maar als je daar iets aan hebt. In principe is cubase helemaal niet moeilijk. Je moet goed de keycommands leren om snel te werken en een boekje erbij houden.
 
Artiest SinSuline
mensen doen echt geen moeite meet tegenwoordig...:no:

waarom de fuck koop je zon programma dan...? om een beetje stoer te kunnen doen bij vrienden ofzow...? tering man, beetje creativiteit is toch wel het minste wat je op kan brengen...?

check google, massas tutorials, handleidingen enz. wilt het echt niet lukken zijn er ook nog s genoeg cursussen te doen door het hele land....
Uitspraak van verwijderd op maandag 27 juni 2005 om 13:38:
waarom de fuck koop je zon programma dan...? om een beetje stoer te kunnen doen bij vrienden ofzow...? tering man, beetje creativiteit is toch wel het minste wat je op kan brengen...?


je denkt toch niet dat dat mensen hier software kopen? Ik bedoel.... ik geef 800 euro uit.. en dan vraag ik hoe alles werkt? dat lijkt me toch niet.
Uitspraak van verwijderd op maandag 27 juni 2005 om 13:38:
waarom de fuck koop je zon programma dan...? om een beetje stoer te kunnen doen bij vrienden ofzow...? tering man, beetje creativiteit is toch wel het minste wat je op kan brengen...?


inderdaad de software is niet gekocht, en als iemand je alles uitlegt dan leer je sneller dan wanneer je er zelf achter moet komen. Ik heb de tijd niet om uren lang het programma te leren kennen.Dus SinSuline er zijn mensen met een goede studie, en die niet dagen kunnen klooien een aan programma:)
 
ik ruik warez :[