Absoluut GHB! Starten met een half buisje en na een uurtje een kwart pilletje erbij! Dat is pas zweven! Wanneer je GHB gebruikt in combinatie met XTC heb je veel minder XTC nodig! GHB verlengd de werking van je pil namelijk! GHB is bovendien een lichaamseigen stof en helemaal niet slecht voor je! Ik vind het nog steeds onterecht dat GHB een slechte naam heeft! Het is de gebruiker die er niet mee weet om te gaan die het een slechte naam geeft!
GHB is niet gevaarlijk maar de regel is dat je wanneer je je goed voelt je niks bij mag nemen! Dan gaat het wel fout!
Mensen denken vaak ik voel me nu geweldig laat ik nog maar een slokje erbij nemen want straks raakt het uitgewerkt! En ja dan verlies je het bewustzijn! Ook niet erg trouwens! Gewoon je roes uitslapen! Je wordt helemaal uitgerust wakker!
Het gevaar is wel bij het gebruik van meerdere soorten drugs door elkaar dat je moet overgeven en je kan stikken in je eigen braaksel! Leg iemand die teveel GHB heeft gebruikt daarom altijd in de stabiele zijligging en waak bij hem! Dan kan er niks gebeuren!
Absoluut GHB! Starten met een half buisje en na een uurtje een kwart pilletje erbij! Dat is pas zweven! Wanneer je GHB gebruikt in combinatie met XTC heb je veel minder XTC nodig!
Vind GHB maar niks voor een feest, ik word er eerder sloom dan actief van, bovendien vind ik 't gevoel veel meer lijken op een beetje dronken zijn dan op die hemelse euforie van een pilletje
Vind GHB maar niks voor een feest, ik word er eerder sloom dan actief van, bovendien vind ik 't gevoel veel meer lijken op een beetje dronken zijn dan op die hemelse euforie van een pilletje
allebei
donateur
GeHaktBal 4 life !
GHB is altijd tegen mij dus ik neem em gewoon mee naar feesten
pille! lkkr van godlos daar gaan we voor
:dkosmos 1 grote ruimte uit je bol helemaal van godlos
donateur
met GHB ook hoor, teminste als je je grenzen kent
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 24 juni 2005 om 23:02:
dit is een lastige.. ik ga voor pillen maar met pijn in mijn hart moet ik erbij zeggen.
donateur
Of jij zit de boel te fokken of je bent je verstand echt kwijt...
Zo doe ik 't al zo lang he en ik heb nog noooooooooooooit problemen gehad, moet gewoon je grenzen kennen
En zuipen kan hendig met GHB zolang je om het 1,5/ 2 uur maar een KLEIN beetje pakt is er niks aan het handje
laatste aanpassing
donateur
og tinus je zit de boel gewoon op te fokken
vanaaf wordt weer dull of niej dan
donateur
zowiezo maar kan nog duller ligt eraan of ik nog een belletje krijg
doe mij mara pillen van ghb zelf goed ziek geweest
had toen echt het idee da k kappot ging
was niet leuk....heb zlef nooit z'n gaar verkankerd
gevoel als k dag daarvoor pillen op heb
heb het wel mee speed dan ben k de volgende
dag echt helemaal nix maja
donateur
was weer dullie dullie zaterdag GHB maakt je gek zelfs smorgens om 6 uur nog
donateur
was zaterdag zkrs dullie dullie
jah da was wel te merken... je was gewoon te actief
Ghb
Allebij lkkr
Alleen als ik moest kiezen toch pep hoor