ik heb geen ID kaart, en ga écht niet m'n paspoort meenemen met uitgaan met het risico m kwijt te raken/gestolen te worden met alle gevolgen en extra kosten van dien..
Nope, heb een paspoort en die ga ik dus no way meenemen, wel altijd mijn rijbewijs. Is veel makkelijker mee te nemen en kan dan altijd nog naar huis rijden als de echte chauffeur daar niet meer toe in staat is
donateur
neem hem altijd mee.
Mijn vriend is mijn pakezel
neem hem altijd mee...
als ik een broek aan heb in mijn broekzak, en heb ik een rokje aan dan in mijn kous
Daar zijn vriendjes toch voor
en 'n ID heb ik niet meer nodig
Ik neem altijd mijn verlopen ID mee. Als ze erom gaan zeiken, jammer dan, kost mij een beetje teveel geld om elke keer een nieuwe te halen as ik hem met me wausse kop weer eens kwijt raak.
MIjn ID heb ik altijd in de auto liggen, als ze em willen dan haal ik em ff.. neem zoiets niej mee naar binnen hoor!
gelukkig word en bijna nooit naar gevraagd
donateur
Rijbewijs zit meestal wel in me kontzak.
Altijd mee!! Ben nog maar een half jaar 18!! En ik zou hjet zeker kut vinden als ze er naar vragen en ik heb hem nie mee!
heb altijd me portemonee bij me en daar zit me ID en rijbewijs in
Mijn rijbewijs... In een tasje of in mn broek.
Doe er ook altijd mn bankpasje in en geld. Heel slecht eigenlijk, want mijn rijbewijs ziet er nu al niet meer zo netjes uit Moet maar eens een portemonnee kopen
Ja ik heb dus een paspoort en weet echt nog niet of ik hem mee moet nemen zaterdag na defqon dus... ma kan hem wel in mn laars doen maar dat zit zo iritant
k weet het ook nog niet.. Zit te denken tussen m'n paspoort of OV (als ze die accepteren)!