als ik ze los heb nix of heel soms van de spul wa k van de kapper heb gekrege
en als k ze op staart heb haarlak
Gebruik 2 soorten vet en 1 stylingwax dat door elkaar mixen en dan in mijn beetje vochtig haar mixen en dan zit het wel maar anders geen denken aan, gaat snel pluizen
donateur
haarlak
Potion nr. 9 van Sebastian
k heb krullen van mezelf en maak t stijl met de stijltang. alleen is mijn haar vrij fijn, dus dat is funest!!! maar met die potion wordt t !! op handdoekdroog haar aanbrengen, en föhnen maar!
wax van junior....al 15 jaar ofzo
shit zeg..snap nie dat mense met stijl haar zoveel zooi dr in pleure..is toch nie nodig enzo..maargoed
ligt eraan, als je van dat dunne, stijle haar hebt vind k het mooier om iets erin te doen dat zorgt voor volume! maar goed, ik heb zelf krullen (niks aan bij mij) en zonder spul erin wordt het echt niet stijl! ja, of stijl en pluizig..
Als je je haar 12 keer per jaar verft..is extra glans vereist...
laatste aanpassing
donateur
ik doe nooit wat in/door mijn haar
Op dit moment helemaal niks... de "no wax style" is in hier in Panama . Draag de hele dag een pet op mijn kop dus het heeft uberhaupt geen zin . Maar in Nederland knal ik der meestal wax in
ik heb ice nog iets van taft, blijft supergoed zitten maar zodra er iemand een keer door je haar wrijft of zo krijg je allemaal van die schilfers en das echt kut. Moet nog ff andere zoeken.
k heb krullen van mezelf en maak t stijl met de stijltang. alleen is mijn haar vrij fijn, dus dat is funest!!! maar met die potion wordt t !! op handdoekdroog haar aanbrengen, en föhnen maar!
Handig om te weten, heb namelijk ook krullen van mezelf en dat stijlen met die stijltang.. damn....